Σε συνέχεια των ενεργειών για την ενημέρωση των επιχειρήσεων που δραστηριοποιούνται στον κλάδο των βρεφικών και παιδικών σταθμών για τη δυνατότητα αξιοποίησης επιδοτούμενων προγραμμάτων και χρηματοδοτικών εργαλείων, ο Όμιλος EPSILON NET σε συνεργασία με τον Σ.Ι.Μ.ΜΙ.ΠΑ.Σ.Ε. (Σύλλογος Ιδιωτικών Μεγάλων και Μικρών Παιδικών Σταθμών και Νηπιαγωγείων Ελλάδος) διοργανώνουν δωρεάν διαδικτυακή ημερίδα, με θέμα:
Εξοικονομώ – Επιχειρώ | «Βελτίωση της ενεργειακής απόδοσης επιχειρήσεων του τριτογενούς τομέα»
![Παιδικοί & Βρεφικοί Σταθμοί: Σήμερα η Ενημερωτική Ημερίδα για το νέο Πρόγραμμα του ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΩ - ΕΠΙΧΕΙΡΩ](https://e-ptolemeos.gr/wp-content/uploads/2024/03/paidikoi-vrefikoi-stathmoi-simera-i-enimerotiki-imerida-gia-to-neo-programma-tou-eksoikonomo-epicheiro2.jpg)