Αρχική > Τοπική Επικαιρότητα > Εκδηλώσεις > Βράβευση μαθητών που διακρίθηκαν στους Διαγωνισμούς της Ε.Μ.Ε. (ονόματα)

Βράβευση μαθητών που διακρίθηκαν στους Διαγωνισμούς της Ε.Μ.Ε. (ονόματα)

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Το Παράρτημα Κοζάνης της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας,  όπως κάθε χρόνο, θα βραβεύσει και φέτος τους μαθητές των Γυμνασίων και των Λυκείων του Ν. Κοζάνης, που διακρίθηκαν με τις επιδόσεις τους, κατά το τρέχον σχολικό έτος:

  • στους Πανελλήνιους Μαθητικούς Διαγωνισμούς Μαθηματικών της Ε.Μ.Ε.  «ΘΑΛΗΣ» και «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ»,
  • καθώς και στους τοπικούς Μαθητικούς Διαγωνισμούς Μαθηματικών «ΥΠΑΤΙΑ» και «ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗ», που συνδιοργανώνουμε με το Παράρτημα Ε.Μ.Ε. νομού Ημαθίας και απευθύνονται σε μαθητές Α΄ Γυμνασίου.

Η βράβευση θα πραγματοποιηθεί το  Σάββατο 11 Μαΐου 2019 στις 6 μ.μ. στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων του  4ου ΓΕΛ  Κοζάνης

Η Διοικούσα Επιτροπή του παραρτήματος σας καλεί να τιμήσετε με την παρουσία σας τους μαθητές

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΘΑΛΗΣ 2018 
Α/ΑΤΑΞΗΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟ
1Β” ΓΥΜΝΑΣΙΟΥΑΡΑΒΟΠΟΥΛΟΥΑΛΕΞΑΝΔΡΑ5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
2Β” ΓΥΜΝΑΣΙΟΥΚΑΝΤΖΟΓΛΟΥΜΑΡΙΝΑ8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
3Β” ΓΥΜΝΑΣΙΟΥΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
4Β” ΓΥΜΝΑΣΙΟΥΜΠΕΛΛΟΣΕΥΘΥΜΙΟΣΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
5Γ” ΓΥΜΝΑΣΙΟΥΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
6Γ” ΓΥΜΝΑΣΙΟΥΒΟΥΤΣΚΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
7Γ” ΓΥΜΝΑΣΙΟΥΒΥΖΑΝΤΙΟΥΜΑΡΙΑ2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
8Γ” ΓΥΜΝΑΣΙΟΥΔΙΚΟΥΝΙΚΗ5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
9Γ” ΓΥΜΝΑΣΙΟΥΙΤΣΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
10Γ” ΓΥΜΝΑΣΙΟΥΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣΟΡΕΣΤΗΣ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
11Γ” ΓΥΜΝΑΣΙΟΥΚΑΤΣΑΡΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
12Γ” ΓΥΜΝΑΣΙΟΥΠΗΤΑΝΙΚΟΛΕΤΑ6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
13Γ” ΓΥΜΝΑΣΙΟΥΠΟΥΤΟΓΛΙΔΟΥΣΟΦΙΑ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
14Γ” ΓΥΜΝΑΣΙΟΥΤΣΟΥΡΛΟΣΓΙΑΝΝΗΣ1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
15Γ” ΓΥΜΝΑΣΙΟΥΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16Α΄ΛΥΚΕΙΟΥΑΛΕΞΙΑΔΗΣΑΝΕΣΤΗΣ3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
17Α΄ΛΥΚΕΙΟΥΑΡΑΠΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
18Α΄ΛΥΚΕΙΟΥΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
19Α΄ΛΥΚΕΙΟΥΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ-ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣΒΑΣΙΛΗΣΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
20Α΄ΛΥΚΕΙΟΥΖΑΜΠΑΚΑΣΡΑΦΑΗΛ1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
21Α΄ΛΥΚΕΙΟΥΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
22Α΄ΛΥΚΕΙΟΥΚΑΝΑΚΗΔΕΣΠΟΙΝΑ1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
23Α΄ΛΥΚΕΙΟΥΚΑΦΕΣΓΙΩΡΓΟΣ1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
24Α΄ΛΥΚΕΙΟΥΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥΣΤΕΛΛΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
25Α΄ΛΥΚΕΙΟΥΣΑΚΟΡΑΦΑΣΣΤΕΦΑΝΟΣ3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
26Α΄ΛΥΚΕΙΟΥΤΣΙΔΑΡΙΔΗΣΙΑΚΩΒΟΣ1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
27Α΄ΛΥΚΕΙΟΥΤΣΙΜΠΕΡΗΣΒΑΓΓΕΛΗΣ1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
28Β΄ΛΥΚΕΙΟΥΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
29Β΄ΛΥΚΕΙΟΥΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥΑΘΗΝΑ1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
30Β΄ΛΥΚΕΙΟΥΔΕΛΗΜΑΡΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
31Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥΔΑΔΟΠΟΥΛΟΣΜΙΧΑΛΗΣ3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

 

 

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 2019

2η φάση:

Συμμετέχουν μόνο οι επιτυχόντες του Διαγωνισμού ΘΑΛΗΣ

 

Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟ
1ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
2ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ-ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣΒΑΣΙΛΗΣΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3ΤΣΙΔΑΡΙΔΗΣΙΑΚΩΒΟΣ1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

 

 

 
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΥΠΑΤΙΑ 2018 
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟ
1ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΜΟΥΣΙΚΟ  ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
2ΑΚΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3ΒΑΡΣΑΜΗΜΑΡΙΑΝΘΗ8ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
4ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΙΩΑΝΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
5ΓΙΟΥΡΟΥΜΑΡΙΑΜΟΥΣΙΚΟ  ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
6ΓΚΟΥΤΖΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ5ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
7ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΑΚΑΛΛΙΟΠΗ1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
8ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΦΩΤΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
9ΕΥΚΟΛΙΔΗΣΖΑΧΑΡΙΑΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ6ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
10ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣΓΙΩΡΓΟΣ1ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
11ΚΑΡΑΖΙΩΤΑΒΙΚΤΩΡΙΑ1ο ΓΥΜΝ. ΣΕΡΒΙΩΝ
12ΚΑΡΑΤΟΣΙΟΥΣΤΕΛΛΑ3ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
13ΚΟΝΤΕΟΣΣΤΕΡΓΙΟΣ3ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
14ΚΟΥΤΣΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
15ΛΙΤΤΑΣΔΗΜΗΤΡΗΣ4ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16ΜΠΑΣΣΑΡΑΙΩΑΝΝΑ5ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
17ΝΙΚΟΛΙΑΜΑΡΙΑ4ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
18ΝΙΚΟΥΜΥΡΣΙΝΗ2ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
19ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΠΡΟΔΡΟΜΟΣ5ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
20ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥΙΩΑΝΝΗΣ8ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
21ΠΑΤΣΙΟΥΘΕΟΛΟΓΙΑ2ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
22ΡΕΣΟΥΛΙΡΕΣΜΙΕ1ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
23ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΟΥΕΡΜΙΟΝΗ4ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
24ΣΚΟΡΔΑΣΟΦΙΑ8ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
25ΣΤΑΥΡΙΔΟΥΣΑΒΒΙΝΑ2ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
26ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ8ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ
27ΤΣΑΛΑΚΗΟΛΓΑ2ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

 

 

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗ  2018 

2η φάση:

Συμμετέχουν μόνο οι επιτυχόντες του Διαγωνισμού ΥΠΑΤΙΑ

Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟ
1ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΜΟΥΣΙΚΟ  ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
2ΚΑΡΑΖΙΩΤΑΒΙΚΤΩΡΙΑ1ο ΓΥΜΝ. ΣΕΡΒΙΩΝ
3ΚΟΝΤΕΟΣΣΤΕΡΓΙΟΣ3ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
4ΝΙΚΟΛΙΑΜΑΡΙΑ4ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
5ΡΕΣΟΥΛΙΡΕΣΜΙΕ1ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
6ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΟΥΕΡΜΙΟΝΗ4ο ΓΥΜΝ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
7ΣΚΟΡΔΑΣΟΦΙΑ8ο ΓΥΜΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ

 

    Συγχαίρουμε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες που συμμετείχαν  στους διαγωνισμούς της Ε.Μ.Ε.

   Δίνουμε ιδιαίτερα συγχαρητήρια στα παιδιά  που διακρίθηκαν.

   Ευχόμαστε σε όλους να πετύχουν το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα σε κάθε προσπάθειά τους στο μέλλον. Να έχουν πάντα επιτυχίες.

 

Για το Δ.Σ.

     Η Πρόεδρος

 

 

Αντωνιάδου  Μυροφόρα

               Η Γραμματέας

 

 

Σταθοπούλου Νικολέτα

 

 

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print
Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
kotzampasis

Συντάκτης: e-ptolemeos team