Την ΑΝΚΟ επισκέφθηκε το πρωί της Τρίτης 14 Μαΐου η Υφυπουργός Εσωτερικών κα. Βιβή Χαραλαμπογιάννη συνοδευόμενη από τον Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας Γιώργο Αμανατίδη και τον Βουλευτή Πιερίας της Ν.Δ. Ξενοφών Μπαραλιάκο.
![Επίσκεψη της Υφυπουργού Εσωτερικών στην ΑΝΚΟ για αναλυτική ενημέρωση για την προσφορά της εταιρείας στη Δ. Μακεδονία](https://e-ptolemeos.gr/wp-content/uploads/2024/05/episkepsi-yfypourgou-esoterikon-stin-anko-gia-analytiki-enimerosi-gia-tin-prosfora-tis-etaireias-sti-d-makedonia2.jpg)
Η κα. Χαραλαμπογιάννη ενημερώθηκε αναλυτικά για το διαχρονικό έργο και προσφορά της εταιρείας στην Δυτική Μακεδονία από τον Γενικό Διευθυντή Αναστάσιο Σιδηρόπουλο και από τα στελέχη της εταιρείας ανά τομέα ευθύνης τους.
![Επίσκεψη της Υφυπουργού Εσωτερικών στην ΑΝΚΟ για αναλυτική ενημέρωση για την προσφορά της εταιρείας στη Δ. Μακεδονία](https://e-ptolemeos.gr/wp-content/uploads/2024/05/episkepsi-yfypourgou-esoterikon-stin-anko-gia-analytiki-enimerosi-gia-tin-prosfora-tis-etaireias-sti-d-makedonia3.jpg)