Φόρεσε τα γιορτινά του ο Ξενώνας ΜΟΝΟΠΑΤΙ, στο Λέχοβο του Δήμου Αμυνταίου Φλώρινας. Σε μια ζεστή και άκρως εορταστική ατμόσφαιρα, υποδέχεται τους επισκέπτες του .
Ο παραδοσιακός ξενώνας – καφέ – μπαρ βρίσκεται στο κέντρο του χωριού, σε υψόμετρο 1.000 μ. και προσφέρει χαλάρωση, θαλπωρή και όμορφες στιγμές όλο το χρόνο. Λόγω των ημερών την παράσταση κερδίζει ο Χριστουγεννιάτικος διάκοσμος.
Info:
fb: https://www.facebook.com/ksenonasmonopati
![](https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/yE/r/2PIcyqpptfD.png?_nc_eui2=AeE0ZLTgq9Az8AD-LPpG2D_EG5FnvESg51kbkWe8RKDnWTXY1ystzRic_vHoUERnT-VMbkMZqQY_C1Mr2S-GVUQl)