Συνεχίστηκαν το Σαββατοκύριακο τα ηλικιακά πρωταθλήματα της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. με τα εξής αποτελέσματα ανά κατηγορία και ηλικία όπως και το πρόγραμμα των επόμενων αγωνιστικών.
Εφήβων (7η Αγωνιστική)
Α΄ Όμιλος
Αρίων – Αριστοτέλης Φλώρινας
Αίαντας Αμυνταίου – Αμύντας Σκοπιάς 20-0 α.α.
Πτολεμαΐδα – Διόσκουροι 0-20 α.α.
Η βαθμολογία
Αίαντας Αμυνταίου 11
Α.Σ. Διόσκουροι Κοζ. 11
Αρίων 8
Πτολεμαΐδας 6
Αριστοτέλης 2
Αμύντας Σκοπιάς 0
Επόμενη αγωνιστική
Αίαντας- Αρίων
Διόσκουροι- Αμύντας Σκοπιάς 20-0 α.α.
Αριστοτέλης-Πτολεμαΐδα 20-0 α.α.
Β΄ Όμιλος
Λασσάνης- ΑΕ Κοζάνης 65-60
Φ.Ο. Πρωτέας Γρεβενών-ΑΣ Καστοριάς 45-72
ΑΣ Άργος Ορεστικό-Α.Σ. Ηρακλής Κοζάνης 20-0 α.α.
Η βαθμολογία
ΑΣ Καστοριάς 12
ΑΕ Κοζάνης 10
ΑΣ Άργος Ορεστικό 10
Λασσάνης 10
Πρωτέας Γρεβενών 9
Ηρακλής Κοζάνης 7
Επόμενη αγωνιστική
Λασσάνης- Άργος Ορεστικό
Ηρακλής Κοζάνης-Πρωτέας
Καστοριά- Α.Ε. Κοζάνης
Παίδων (10η Αγωνιστική)
Α΄ Όμιλος
Ηρακλής Κοζάνης- Καστοριά 20-58
Σιάτιστα-Κεραυνός Γρεβενών 66-31
Η βαθμολογία (τελική)
ΑΣ Καστοριάς 16
Α.Σ. Ηρακλής Κοζάνης 14
ΓΣ Σιάτιστας 11
Κεραυνός Γρεβενών 10
ΓΣ Ελίμειας 8
Β΄ Όμιλος
Πτολεμαΐδα- Αρίων 64-52
Βελβεντό- Φοίνικας Πτολ. 84-34
Η βαθμολογία (τελική)
Α.Σ. Διόσακουροι 16
ΑΣ Βελβεντού 14
Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 12
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ. 9
Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΤΟΛ 8
Δ΄ Όμιλος
Α.Ε. Κοζάνης- Πρωτέας Γρεβενών 43-44
Νεάπολη-ΠΑΟ Κοζάνης 104-53
Η βαθμολογία
ΑΕ Κοζάνης 14
Φ.Ο. Πρωτέας Γρεβ. 13
ΑΣ Άργος Ορεστικό 12
Νεάπολη 10
ΠΑΟ Κοζάνης 7
Νεανίδων (6η Αγωνιστική)
ΑΣ Άργος Ορεστικό – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΑΕ Κοζάνης – ΓΣΚ Λασσάνης
Η βαθμολογία
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. 8
ΓΣΚ Λασσάνης 7
Α.Σ. Ηρακλής Κοζάνης 5
ΑΕ Κοζάνης 5
ΑΣ Άργος Ορεστικό 0
Επόμενη αγωνιστική
Ηρακλής Κοζάνης- Άργος Ορεστικό
Απόλλων- Α.Ε. Κοζάνης
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Αίαντας- Αρίων
Λασσάνης-Απόλλων
Βαθμολογία
Αρίων 9
Λασσάνης 9
Απόλλων Πτολ. 8
Αίαντας Αμυνταίου 5
Ελίμεια 0
Επόμενη αγωνιστική
Απόλλων Πτολ.- Αίαντας Αμυνταίου
Ελίμεια- Λασσάνης
Β΄ ΌΜΙΛΟΣ
Ηρακλής- Καστοριά 36-48
Βελβεντό-Άργος 25-40
Βαθμολογία (τελική)
Άργος Ορεστικό 12
Καστοριά 9
Ηρακλής Κοζάνης 8
Βελβεντό 7