Αρχική > Slider > Το πλήρες πρόγραμμα στο 3ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής

Το πλήρες πρόγραμμα στο 3ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Με 13 ομάδες θα διεξαχθεί ο 3ος όμιλος της Γ΄ εκεί όπου θα είναι και πάλι φέτος ο Μακεδονικός Φούφα μαζί με το Μακεδονικό Σιάτιστας.

 

Το πρόγραμμα:

 

 30/9 1η Αγωνιστική 14η 13/1    
Μακεδονικός Φούφα Τηλυκράτης Λευκάδας    
Θεσπρωτός Κρόνος Αργυράδων    
ΑΟ Φλωριάδας Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    
Αχέρων Καναλακίου Θρίαμβος Σερβανιών    
Γρεβενά Αεράτα Σούλι Παραμυθιάς    
Μακεδονικός Σιάτιστας Ναυπακτιακός Αστέρας    
ΑΕ Λευκίμμης  Ρεπό    
       
7/10 2η Αγωνιστική 15η  20/1    
ΑΕ Λευκίμμης Μακεδονικός Φούφα    
Τηλυκράτης Λευκάδας Θεσπρωτός    
Κρόνος Αργυράδων Αχέρων Καναλακίου    
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας Γρεβενά Αεράτα    
Θρίαμβος Σερβανιών Μακεδονικός Σιάτιστας    
Σούλι Παραμυθιάς Ναυπακτιακός Αστέρας    
ΑΟ Φλωριάδας  Ρεπό    
       
14/10 3η Αγωνιστική 16η  27/1    
Μακεδονικός Φούφα Θεσπρωτός    
ΑΟ Φλωριάδας ΑΕ Λευκίμμης    
Αχέρων Καναλακίου Τηλυκράτης Λευκάδας    
Μακεδονικός Σιάτιστας Κρόνος Αργυράδων    
Ναυπακτιακός Αστέρας Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    
Σούλι Παραμυθιάς Θρίαμβος Σερβανιών    
Γρεβενά Αεράτα  Ρεπό    
       
21/10 4η Αγωνιστική 17η 03/02                                     
ΑΟ Φλωριάδας Μακεδονικός Φούφα    
Θεσπρωτός Αχέρων Καναλακίου    
ΑΕ Λευκίμμης Γρεβενά Αεράτα    
Τηλυκράτης Λευκάδας Μακεδονικός Σιάτιστας    
Κρόνος Αργυράδων Σούλι Παραμυθιάς    
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας Θρίαμβος Σερβανιών    
Ναυπακτιακός Αστέρας  Ρεπό    
       
27/10 5η Αγωνιστική 18η 10/02     
Μακεδονικός Φούφα Αχέρων Καναλακίου    
Γρεβενά Αεράτα ΑΟ Φλωριάδας    
Μακεδονικός Σιάτιστας Θεσπρωτός    
Ναυπακτιακός Αστέρας ΑΕ Λευκίμμης    
Σούλι Παραμυθιάς Τηλυκράτης Λευκάδας    
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας Κρόνος Αργυράδων    
Θρίαμβος Σερβανιών  Ρεπό    
       
04/11 6η Αγωνιστική 19η 17/02    
Γρεβενά Αεράτα Μακεδονικός Φούφα    
Αχέρων Καναλακίου Μακεδονικός Σιάτιστας    
ΑΟ Φλωριάδας Ναυπακτιακός Αστέρας    
Θεσπρωτός Σούλι Παραμυθιάς    
ΑΕ Λευκίμμης Θρίαμβος Σερβανιών    
Τηλυκράτης Λευκάδας Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    
Κρόνος Αργυράδων  Ρεπό    
       
11/11 7η Αγωνιστική 20η 24/02    
Μακεδονικός Φούφα Μακεδονικός Σιάτιστας    
Ναυπακτιακός Αστέρας Γρεβενά Αεράτα    
Σούλι Παραμυθιάς Αχέρων Καναλακίου    
Θρίαμβος Σερβανιών ΑΟ Φλωριάδας    
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας Θεσπρωτός    
Κρόνος Αργυράδων ΑΕ Λευκίμμης    
Τηλυκράτης Λευκάδας  Ρεπό    
       
18/11 8η Αγωνιστική 21η 03/03    
Ναυπακτιακός Αστέρας Μακεδονικός Φούφα    
Μακεδονικός Σιάτιστας Σούλι Παραμυθιάς    
Γρεβενά Αεράτα Θρίαμβος Σερβανιών    
Αχέρων Καναλακίου Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    
ΑΟ Φλωριάδας Κρόνος Αργυράδων    
ΑΕ Λευκίμμης Τηλυκράτης Λευκάδας    
Θεσπρωτός  Ρεπό    
       
25/11 9η Αγωνιστική 22η 10/03    
Μακεδονικός Φούφα Σούλι Παραμυθιάς    
Θρίαμβος Σερβανιών Ναυπακτιακός Αστέρας    
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας Μακεδονικός Σιάτιστας    
Κρόνος Αργυράδων Γρεβενά Αεράτα    
Τηλυκράτης Λευκάδας ΑΟ Φλωριάδας    
Θεσπρωτός ΑΕ Λευκίμμης    
Αχέρων Καναλακίου  Ρεπό    
       
02/12 10η Αγωνιστική 23η 17/03    
Θρίαμβος Σερβανιών Μακεδονικός Φούφα    
Σούλι Παραμυθιάς Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    
Ναυπακτιακός Αστέρας Κρόνος Αργυράδων    
Γρεβενά Αεράτα Τηλυκράτης Λευκάδας    
Αχέρων Καναλακίου ΑΕ Λευκίμμης    
ΑΟ Φλωριάδας Θεσπρωτός    
Μακεδονικός Σιάτιστας  Ρεπό    
       
09/12 11η Αγωνιστική 24η 31/03    
Μακεδονικός Φούφα Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    
Κρόνος Αργυράδων Θρίαμβος Σερβανιών    
Τηλυκράτης Λευκάδας Ναυπακτιακός Αστέρας    
ΑΕ Λευκίμμης Μακεδονικός Σιάτιστας    
Θεσπρωτός Γρεβενά Αεράτα    
Αχέρων Καναλακίου ΑΟ Φλωριάδας    
Σούλι Παραμυθιάς  Ρεπό    
       
16/12 12η Αγωνιστική 25η 07/04    
Κρόνος Αργυράδων Μακεδονικός Φούφα    
Θρίαμβος Σερβανιών Τηλυκράτης Λευκάδας    
Σούλι Παραμυθιάς ΑΕ Λευκίμμης    
Ναυπακτιακός Αστέρας Θεσπρωτός    
Μακεδονικός Σιάτιστας ΑΟ Φλωριάδας    
Γρεβενά Αεράτα Αχέρων Καναλακίου    
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  Ρεπό    
       
06/01 13η Αγωνιστική 26η 14/04    
Τηλυκράτης Λευκάδας Κρόνος Αργυράδων    
ΑΕ Λευκίμμης Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    
Θεσπρωτός Θρίαμβος Σερβανιών    
ΑΟ Φλωριάδας Σούλι Παραμυθιάς    
Αχέρων Καναλακίου Ναυπακτιακός Αστέρας    
Μακεδονικός Σιάτιστας Γρεβενά Αεράτα    
Μακεδονικός Φούφα  Ρεπό    
Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print
Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr

Συντάκτης: Θεόφιλος Ηλιάδης

Αθλητικογράφος του e-ptolemeos.gr. Ασχολείται με το αθλητικό ρεπορτάζ από το 1990. Είναι πτυχιούχος του ΤΕΙ Μηχανολογίας Κοζάνης.