Συμβαίνει τώρα
Αρχική > Αθλητικά > Μπάσκετ: Το πρόγραμμα των αγώνων της Β΄ φάσης των πανελληνίων πρωταθλημάτων παίδων, εφήβων, νεανίδων και κορασίδων

Μπάσκετ: Το πρόγραμμα των αγώνων της Β΄ φάσης των πανελληνίων πρωταθλημάτων παίδων, εφήβων, νεανίδων και κορασίδων

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Μετά τη σημερινή κλήρωση ανακοινώθηκε από την ΕΟΚ το πρόγραμμα των αγώνων της Β΄ φάσης των πανελληνίων πρωταθλημάτων παίδων, εφήβων, νεανίδων και κορασίδων που είναι το εξής:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2020-2021

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1.  ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

2.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΔΥΜ

3.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΜ

4.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ

5.  ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΒΔΕ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

13/07/20

16:30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

18:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

20:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ

14/07/20

16.30 ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ

18:30 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

20:30 ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

15/07/20

16.30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ

18:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

20:30  ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

 16/07/20

 16.30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

18:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

20:30 ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

17/07/20

12.30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ

14:30 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

16:30 ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 2019-2020

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1.  ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

2.  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

3.  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

4.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ

5.  ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

6.  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

20/07/2020

16.30 ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.

18:30 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

20:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

21/07/2020

16.30 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18:30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ.

20:30 ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

22/07/2020

16.30 ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

18:30 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

20:30 ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.

23/07/2020

16.30 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.

18:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ.

20:30 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

24/07/2020

12.30 ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

14:30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

16:30 ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2019-2020

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1.  ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

3.  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΜ

4.  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΣΚΑΘ

5.  ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

6.  ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

13/07/20

16.30 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

18: 30 ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.

20:30 ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

14/07/20

16.30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

20:30 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

 15/07/20

16.30 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

18:30 ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

20:30 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

 16/07/20

16.30 ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

18:30 ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ.

20:30 ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.

 17/07/20

12.30 ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

14:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

16:30 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2019-2020

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1.  ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ

2.  ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

4.  ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

5.  ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

20/07/20

17.30 ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ.-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ

19:30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ Λ.

 21/07/20

17.30 ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ Λ.-ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ

19:30 ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

22/07/20

17.30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ.

19:30 ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ.-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ

23/07/20

17.30 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

19:30 ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ.-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ

 24/07/20

16.00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Γ.

18:00 ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο [email protected]
kotzampasis

Συντάκτης: e-ptolemeos team