Συμβαίνει τώρα
Αρχική > Αθλητικά > Κύπελλο Ελλάδας: Μόλις 4 ενώσεις απέμειναν για να ολοκληρωθεί το παζλ- Μέχρι 8 Ιουλίου πρέπει να δηλώσουν οι Ενώσεις το κυπελλούχο

Κύπελλο Ελλάδας: Μόλις 4 ενώσεις απέμειναν για να ολοκληρωθεί το παζλ- Μέχρι 8 Ιουλίου πρέπει να δηλώσουν οι Ενώσεις το κυπελλούχο

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Μόλις 4 ενώσεις απέμειναν να αναδείξουν το κυπελλούχο για την φετινή χρονιά (η Κέρκυρα ίσως δεν δηλώσει).

Οι 50 κυπελλούχοι  που έχουν αναδειχθεί μέχρι στιγμής είναι οι παρακάτω ενώ οι Ενώσεις θα πρέπει μέχρι 8 Ιουλίου να δηλώσουν την ομάδα που τις εκπροσωπήσουν.

ΕΠΣ Έβρου:  ΑΕ Διδυμοτείχου
ΕΠΣ Θράκης: Πανθρακικός
ΕΠΣ Ξάνθης: Ορφέας Ξάνθης
ΕΠΣ Δράμας: AE Αμπελοκήπων
ΕΠΣ Καβάλας: Νέστος Χρυσούπολης
ΕΠΣ Σερρών: Δόξα Κάτω Καμήλας
ΕΠΣ Κιλκίς: Αναγέννηση Πλαγιάς

ΕΠΣ Μακεδονίας: Καμπανιακός
ΕΠΣ Χαλκιδικής: Όλυνθος Ολύνθου
ΕΠΣ Πέλλας: Εθνικός Γιαννιτσών

ΕΠΣ Ημαθίας:  Αγροτικός Αστέρας Πλατέος
ΕΠΣ Πιερίας:  ΑΕ Καρίτσας

ΕΠΣ Φλώρινας: Ακρίτας Αχλάδας
ΕΠΣ Καστοριάς: Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΕΠΣ Κοζάνης: Μακεδονικός Φούφα
ΕΠΣ Γρεβενών: Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
ΕΠΣ Λάρισας: Αετός Μακρυχωρίου ή Οικονόμος Τσαριτσάνης ή Φαλανιακός ή ΠΟ Ελασσόνας
ΕΠΣ Τρικάλων: ΑΟ Μεγάλων Καλυβίων
ΕΠΣ Θεσσαλίας:  ΦΘ Αγχίαλος
ΕΠΣ Καρδίτσας: Ατρόμητος Παλαμά
ΕΠΣ Κέρκυρας: Αστέρας Πετριτή ή Θιναλιακός ή ΟΦ Αγίου Ματθαίου ή Αχιλλέας Νυμφών
ΕΠΣ Ηπείρου: ΑΟ Ανατολής

ΕΠΣ Θεσπρωτίας: Θύαμις Καστρίου
ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας: Αχέρων Καναλακίου
ΕΠΣ Άρτας: Αναγέννηση Άρτας
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας: ΑΕ Μεσολογγίου ή ΠΑΟ Αγρινίου
ΕΠΣ Κεφαλληνίας:  Παλληξουριακός
ΕΠΣ Ευρυτανίας:  ΑΟ Ποταμιάς
ΕΠΣ Φωκίδας:  Αμφισσαϊκός
ΕΠΣ Φθιώτιδας:  Οπούντιος Μαρτίνου
ΕΠΣ Εύβοιας:  Ελλήσποντος Ν. Λαμψάκου
ΕΠΣ Βοιωτίας:  ΑΟ Μελισσοχωρίου

ΕΠΣ Αθηνών:  Άγιος Ιερόθεος
ΕΠΣ Δυτικής Αττικής:  Βύζας Μεγάρων
ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής: Αστέρας Βάρης
ΕΠΣ Πειραιά:  ΑΠΟ Κερατσίνι
ΕΠΣ Κορίνθου:  Ηρακλής Ξυλοκάστρου
ΕΠΣ Αχαΐας:  Ατρόμητος Πατρών
ΕΠΣ Ηλείας:  ΠΑΟ Βάρδας
ΕΠΣ Ζακύνθου:  ΑΕ Αγίου Λέοντα/Κοιλιωμένου

ΕΠΣ Μεσσηνίας: ΑΟ Διαβολιτσίου
ΕΠΣ Αρκαδίας:  Παναρκαδικός

ΕΠΣ Λακωνίας:  Ήφαιστος Βροντάμα

ΕΠΣ Αργολίδας: Κορωνίδα Κοιλάδας
ΕΠΣ Κυκλάδων:  ΑΟ Σύρου
ΕΠΣ Σάμου: ΑΕ Βαθυλάκκου/Πανσαμιακός,

ΕΠΣ Λέσβου:  Διαγόρας Σαρδών (από Λήμνο)
ΕΠΣ Χίου:  Δάφνη Δαφνώνα
ΕΠΣ Δωδεκανήσων: Άρης Αρχαγγέλου ή ΑΕ Πυλίου ή Ηρακλής Μαριτσών ή ΑΕΡΑ Αφάντου
ΕΠΣ Χανίων:  Πανακρωτηριακός
ΕΠΣ Ρεθύμνου:  Τάλως Μελιδονίου
ΕΠΣ Ηρακλείου:  ΠΑΝΟ Μαλλίων

ΕΠΣ Λασιθίου: AO Αγίου Νικολάου

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο [email protected]
kotzampasis

Συντάκτης: e-ptolemeos team