Αρχική > Αθλητικά > Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Ποιοι «σφυρίζουν» το Σαββατοκύριακο

Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Ποιοι «σφυρίζουν» το Σαββατοκύριακο

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 15-16/2/2020

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 15.02.2020

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
—————————————–
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ – ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο:ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΚΟΡΥΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπεδο:ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΧΑΡΑΥΓΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
—————————————————–
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπεδο:ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
—————————————————–
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπεδο:ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπεδο:ΠΥΡΓΩΝ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 16.02.2020

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
—————————————–
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπεδο:ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΣΕΡΒΙΩΝ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΚΟΡΥΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διαιτησία: ΤΣΑΚΣΤΑΡΑΣ Κ.-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.-ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
—————————————————–
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ – ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπεδο:ΜΕΤΑΞΑ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:11.00
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
—————————————————–
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπεδο:ΚΑΛΑΜΙΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΑΡΔΑΣΣΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ – ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπεδο:ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ- ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

Πηγή: ΕΠΣ Κοζάνης

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print
Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
kotzampasis

Συντάκτης: e-ptolemeos team