Συμβαίνει τώρα
Αρχική > Αθλητικά > ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΜΠΑΣΚΕΤ Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.

ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΜΠΑΣΚΕΤ Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email






 

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.

Πραγματοποιήθηκαν πριν λίγες μέρες οι κληρώσεις πρωταθλημάτων της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. και εμείς σας παραθέτουμε τις κληρώσεις.

Η κλήρωση στο πρωτάθλημα ανδρών είναι η ακόλουθη:

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (4)

1η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η

Αμύντας Σκοπιάς – Νεάπολη

Ελίμεια – Άρης Ατράπου

Αίαντας Αμυνταίου – Βελβεντό

Σιάτιστα  – Λασσάνης

Κεραυνός Γρεβενών – Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα

 

2η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η

Άρης Ατράπου – Αμύντας Σκοπιάς

Βελβεντό – Ελίμεια

Λασσάνης – Αίαντας Αμυνταίου

Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα – Σιάτιστα

Νεάπολη – Κεραυνός Γρεβενών

 

3η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η

 

Αμύντας Σκοπιάς – Βελβεντό

Ελίμεια – Λασσάνης

Αίαντας Αμυνταίου – Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα

Σιάτιστα – Κεραυνός Γρεβενών

Νεάπολη – Άρης Ατράπου

 

4η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η

 

Λασσάνης – Αμύντας Σκοπιάς

Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα – Ελίμεια

Κεραυνός Γρεβενών – Αίαντας Αμυνταίου

Σιάτιστα – Νεάπολη

Βελβεντό – Άρης Ατράπου

 

5η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η

 

Αμύντας Σκοπιάς – Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα

Ελίμεια – Κεραυνός Γρεβενών

Αίαντας Αμυνταίου – Σιάτιστα

Νεάπολη – Βελβεντό

Άρης Ατράπου  – Λασσάνης

 

6η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η

 

Κεραυνός Γρεβενών – Αμύντας Σκοπιάς

Σιάτιστα – Ελίμεια

Αίαντας Αμυνταίου – Νεάπολη

Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα – Άρης Ατράπου

Λασσάνης – Βελβεντό

 

7η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η

 

Αμύντας Σκοπιάς – Σιάτιστα

Ελίμεια – Αίαντας Αμυνταίου

Νεάπολη – Λασσάνης

Άρης Ατράπου – Κεραυνός Γρεβενών

Βελβεντό – Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα

 

8η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η

 

Αίαντας Αμυνταίου – Αμύντας Σκοπιάς

Ελίμεια – Νεάπολη

Σιάιστα – Άρης Ατράπου

Κεραυνός Γρεβενών – Βελβεντό

Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα – Λασσάνης

 

9η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η

Αμύντας Σκοπιάς – Ελίμεια

Νεάπολη – Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα

Άρης Ατράπου – Αίαντας Αμυνταίου

Βελβεντό – Σιάτιστα

Λασσάνης – Κεραυνός Γρεβενών

 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ-ΛΑΣΣΑΝΗΣ (10)

 

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.

 

Πραγματοποιήθηκαν πριν λίγες μέρες οι κληρώσεις πρωταθλημάτων της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. και εμείς σας παραθέτουμε τις κληρώσεις.

Η κλήρωση στο πρωτάθλημα Β΄ ανδρών είναι η ακόλουθη:

 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ-ΛΑΣΣΑΝΗΣ (11)

1η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η

Αναγέννηση Σερβίων – Εράτυρα

Ελπίδα Περδίκα – Φοίνικας Πτολεμαΐδας

Κοζάνη 2006 –Α.Ε. Κοζάνης

Δύναμις- Μέγας Αλέξανδρος

 

2η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η

 

Φοίνικας Πτολεμαΐδας  – Αναγέννηση Σερβίων            

ΑΕ Κοζάνης Ελπίδα Περδίκα           

Μέγας Αλέξανδρος – Κοζάνη 2006  

Δύναμις – Εράτυρα              

 

3η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η

 

Αναγέννηση Σερβίων-ΑΕ Κοζάνης

Ελπίδα Περδίκα-Μέγας Αλέξανδρος

Κοζάνη 2006-Δύναμις 

Εράτυρα                – Φοίνικας Πτολεμαΐδας 

 

4η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η

 

ΑΕ Κοζάνης – Φοίνικας Πτολεμαΐδας 

Μέγας Αλέξανδρος – Αναγέννηση Σερβίων

Κοζάνη 2006- Εράτυρα

Δύναμις- Ελπίδα Περδίκα

                 

5η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η

 

Φοίνικας Πτολεμαΐδας-Μέγας Αλέξανδρος

Αναγέννηση Σερβίων- Δύναμις

Εράτυρα – ΑΕ Κοζάνης

Ελπίδα Περδίκα- Κοζάνη 2006

 

6η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η

 

Δύναμις-Φοίνικας Πτολεμαΐδας

Κοζάνη 2006-Αναγέννηση Σερβίων

Μέγας Αλέξανδρος – ΑΕ Κοζάνης

Ελπίδα Περδίκα- Εράτυρα

 

7η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η

 

Φοίνικας Πτολεμαΐδας-Κοζάνη 2006

Αναγέννηση Σερβίων- Ελπίδα Περδίκα

ΑΕ Κοζάνης- Δύναμις

Εράτυρα- Μέγας Αλέξανδρος

 

 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (5)

 

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.

 

Πραγματοποιήθηκαν πριν λίγες μέρες οι κληρώσεις πρωταθλημάτων της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. και εμείς σας παραθέτουμε τις κληρώσεις.

Η κλήρωση στο πρωτάθλημα γυναικών είναι η ακόλουθη:

 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΛΑΣΣΑΝΗΣ (1)

1η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η

Τσοτύλι- Καστοριά

Ελίμεια- Κεραυνός Γρεβενών

Απόλλων-Ηρακλής Κοζάνης

Άργος Ορεστικό- Βελβεντό

Ρεπό: Λασσάνης

2η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η

 

Καστοριά – Λασσάνης

Κεραυνός Γρεβενών – Τσοτύλι

Βελβεντό – Ελίμεια

Ηρακλής Κοζάνης – Άργος Ορεστικό

Ρεπό: Απόλλων

3η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η

 

Λασσάνης-Κεραυνός Γρεβενών

Τσοτύλι-Βελβεντό

Ελίμεια- Ηρακλής Κοζάνης

Άργος Ορεστικό- Απόλλων

Ρεπό: Καστοριά

 

4η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η

 

Βελβεντό –Λασσάνης

Κεραυνός Γρεβενών – Καστοριά

Ηρακλής Κοζάνης-Τσοτύλι-

Απόλλων-Ελίμεια

Ρεπό: Άργος Ορεστικό

5η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η

 

Καστοριά-Βελβεντό

Λασσάνης- Ηρακλής Κοζάνης

Τσοτύλι-Απόλλων

Ελίμεια – Άργος Ορεστικό

Ρεπό: Κεραυνός Γρεβενών

6η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η

 

Βελβεντό-  Κεραυνός Γρεβενών

Ηρακλής Κοζάνης- Καστοριά

Άργος Ορεστικό-Τσοτύλι

Απόλλων- Λασσάνης

Ρεπό: Ελίμεια

7η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η

 

Κεραυνός Γρεβενών-Ηρακλής Κοζάνης

Καστοριά- Απόλλων-

Τσοτύλι- Ελίμεια

Λασσάνης- Άργος Ορεστικό

Ρεπό: Βελβεντό

8η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η

 

Ηρακλής Κοζάνης- Βελβεντό

Απόλλων- Κεραυνός Γρεβενών

Ελίμεια-Λασσάνης

Άργος Ορεστικό- Καστοριά

Ρεπό: Τσοτύλι

 

9η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η

 

Βελβεντό-Απόλλων-

Κεραυνός Γρεβενών- Άργος Ορεστικό

Λασσάνης- Τσοτύλι

Καστοριά- Ελίμεια

Ρεπό: Ηρακλής Κοζάνης

 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΛΑΣΣΑΝΗΣ (2)

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο [email protected]
kotzampasis

Συντάκτης: Θεόφιλος Ηλιάδης

Αθλητικογράφος του e-ptolemeos.gr. Ασχολείται με το αθλητικό ρεπορτάζ από το 1990. Είναι πτυχιούχος του ΤΕΙ Μηχανολογίας Κοζάνης.