Αρχική > Αθλητικά > ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΜΠΑΣΚΕΤ Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.

ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΜΠΑΣΚΕΤ Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email




subscribe!





 

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.

Πραγματοποιήθηκαν πριν λίγες μέρες οι κληρώσεις πρωταθλημάτων της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. και εμείς σας παραθέτουμε τις κληρώσεις.

Η κλήρωση στο πρωτάθλημα ανδρών είναι η ακόλουθη:

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (4)

1η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η

Αμύντας Σκοπιάς – Νεάπολη

Ελίμεια – Άρης Ατράπου

Αίαντας Αμυνταίου – Βελβεντό

Σιάτιστα  – Λασσάνης

Κεραυνός Γρεβενών – Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα

 

2η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η

Άρης Ατράπου – Αμύντας Σκοπιάς

Βελβεντό – Ελίμεια

Λασσάνης – Αίαντας Αμυνταίου

Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα – Σιάτιστα

Νεάπολη – Κεραυνός Γρεβενών

 

3η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η

 

Αμύντας Σκοπιάς – Βελβεντό

Ελίμεια – Λασσάνης

Αίαντας Αμυνταίου – Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα

Σιάτιστα – Κεραυνός Γρεβενών

Νεάπολη – Άρης Ατράπου

 

4η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η

 

Λασσάνης – Αμύντας Σκοπιάς

Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα – Ελίμεια

Κεραυνός Γρεβενών – Αίαντας Αμυνταίου

Σιάτιστα – Νεάπολη

Βελβεντό – Άρης Ατράπου

 

5η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η

 

Αμύντας Σκοπιάς – Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα

Ελίμεια – Κεραυνός Γρεβενών

Αίαντας Αμυνταίου – Σιάτιστα

Νεάπολη – Βελβεντό

Άρης Ατράπου  – Λασσάνης

 

6η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η

 

Κεραυνός Γρεβενών – Αμύντας Σκοπιάς

Σιάτιστα – Ελίμεια

Αίαντας Αμυνταίου – Νεάπολη

Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα – Άρης Ατράπου

Λασσάνης – Βελβεντό

 

7η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η

 

Αμύντας Σκοπιάς – Σιάτιστα

Ελίμεια – Αίαντας Αμυνταίου

Νεάπολη – Λασσάνης

Άρης Ατράπου – Κεραυνός Γρεβενών

Βελβεντό – Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα

 

8η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η

 

Αίαντας Αμυνταίου – Αμύντας Σκοπιάς

Ελίμεια – Νεάπολη

Σιάιστα – Άρης Ατράπου

Κεραυνός Γρεβενών – Βελβεντό

Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα – Λασσάνης

 

9η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η

Αμύντας Σκοπιάς – Ελίμεια

Νεάπολη – Α.Π.Σ. Αρίων-Πτολεμαΐδα

Άρης Ατράπου – Αίαντας Αμυνταίου

Βελβεντό – Σιάτιστα

Λασσάνης – Κεραυνός Γρεβενών

 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ-ΛΑΣΣΑΝΗΣ (10)

 

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.

 

Πραγματοποιήθηκαν πριν λίγες μέρες οι κληρώσεις πρωταθλημάτων της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. και εμείς σας παραθέτουμε τις κληρώσεις.

Η κλήρωση στο πρωτάθλημα Β΄ ανδρών είναι η ακόλουθη:

 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ-ΛΑΣΣΑΝΗΣ (11)

1η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η

Αναγέννηση Σερβίων – Εράτυρα

Ελπίδα Περδίκα – Φοίνικας Πτολεμαΐδας

Κοζάνη 2006 –Α.Ε. Κοζάνης

Δύναμις- Μέγας Αλέξανδρος

 

2η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η

 

Φοίνικας Πτολεμαΐδας  – Αναγέννηση Σερβίων            

ΑΕ Κοζάνης Ελπίδα Περδίκα           

Μέγας Αλέξανδρος – Κοζάνη 2006  

Δύναμις – Εράτυρα              

 

3η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η

 

Αναγέννηση Σερβίων-ΑΕ Κοζάνης

Ελπίδα Περδίκα-Μέγας Αλέξανδρος

Κοζάνη 2006-Δύναμις 

Εράτυρα                – Φοίνικας Πτολεμαΐδας 

 

4η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η

 

ΑΕ Κοζάνης – Φοίνικας Πτολεμαΐδας 

Μέγας Αλέξανδρος – Αναγέννηση Σερβίων

Κοζάνη 2006- Εράτυρα

Δύναμις- Ελπίδα Περδίκα

                 

5η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η

 

Φοίνικας Πτολεμαΐδας-Μέγας Αλέξανδρος

Αναγέννηση Σερβίων- Δύναμις

Εράτυρα – ΑΕ Κοζάνης

Ελπίδα Περδίκα- Κοζάνη 2006

 

6η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η

 

Δύναμις-Φοίνικας Πτολεμαΐδας

Κοζάνη 2006-Αναγέννηση Σερβίων

Μέγας Αλέξανδρος – ΑΕ Κοζάνης

Ελπίδα Περδίκα- Εράτυρα

 

7η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η

 

Φοίνικας Πτολεμαΐδας-Κοζάνη 2006

Αναγέννηση Σερβίων- Ελπίδα Περδίκα

ΑΕ Κοζάνης- Δύναμις

Εράτυρα- Μέγας Αλέξανδρος

 

 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (5)

 

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.

 

Πραγματοποιήθηκαν πριν λίγες μέρες οι κληρώσεις πρωταθλημάτων της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. και εμείς σας παραθέτουμε τις κληρώσεις.

Η κλήρωση στο πρωτάθλημα γυναικών είναι η ακόλουθη:

 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΛΑΣΣΑΝΗΣ (1)

1η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η

Τσοτύλι- Καστοριά

Ελίμεια- Κεραυνός Γρεβενών

Απόλλων-Ηρακλής Κοζάνης

Άργος Ορεστικό- Βελβεντό

Ρεπό: Λασσάνης

2η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η

 

Καστοριά – Λασσάνης

Κεραυνός Γρεβενών – Τσοτύλι

Βελβεντό – Ελίμεια

Ηρακλής Κοζάνης – Άργος Ορεστικό

Ρεπό: Απόλλων

3η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η

 

Λασσάνης-Κεραυνός Γρεβενών

Τσοτύλι-Βελβεντό

Ελίμεια- Ηρακλής Κοζάνης

Άργος Ορεστικό- Απόλλων

Ρεπό: Καστοριά

 

4η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η

 

Βελβεντό –Λασσάνης

Κεραυνός Γρεβενών – Καστοριά

Ηρακλής Κοζάνης-Τσοτύλι-

Απόλλων-Ελίμεια

Ρεπό: Άργος Ορεστικό

5η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η

 

Καστοριά-Βελβεντό

Λασσάνης- Ηρακλής Κοζάνης

Τσοτύλι-Απόλλων

Ελίμεια – Άργος Ορεστικό

Ρεπό: Κεραυνός Γρεβενών

6η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η

 

Βελβεντό-  Κεραυνός Γρεβενών

Ηρακλής Κοζάνης- Καστοριά

Άργος Ορεστικό-Τσοτύλι

Απόλλων- Λασσάνης

Ρεπό: Ελίμεια

7η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η

 

Κεραυνός Γρεβενών-Ηρακλής Κοζάνης

Καστοριά- Απόλλων-

Τσοτύλι- Ελίμεια

Λασσάνης- Άργος Ορεστικό

Ρεπό: Βελβεντό

8η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η

 

Ηρακλής Κοζάνης- Βελβεντό

Απόλλων- Κεραυνός Γρεβενών

Ελίμεια-Λασσάνης

Άργος Ορεστικό- Καστοριά

Ρεπό: Τσοτύλι

 

9η – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η

 

Βελβεντό-Απόλλων-

Κεραυνός Γρεβενών- Άργος Ορεστικό

Λασσάνης- Τσοτύλι

Καστοριά- Ελίμεια

Ρεπό: Ηρακλής Κοζάνης

 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΛΑΣΣΑΝΗΣ (2)

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
sidiros
x

Check Also

ΦΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: Με το μυαλό στον πρώτο εντός έδρας αγώνα κόντρα στο Αμύνταιο- Το παιχνίδι θα μεταδοθεί ζωντανά

Κοινοποίησε το....FacebookTwitterPrintemail Σε διαδικασία αντίστροφης μέτρησης και προετοιμασίας για τον πρώτο εντός έδρας αγώνα (ΔΑΚ Κοζάνης), μετά την ανανέωση, κόντρα ...