Αρχική > Αθλητικά > Super League 2: Το πρόγραμμα της σεζόν 2020-21

Super League 2: Το πρόγραμμα της σεζόν 2020-21

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
subscribe!

Το μεσημέρι της Πέμπτης (24/9) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Super League 2. Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα.

Πραγματοποιήθηκε ο μεσημέρι της Πέμπτης (24/9) η κλήρωση για το πρώταθλημα της Super League 2. Όπως έχει αποφασιστεί η πρώτη σέντρα της σεζόν θα γίνει στις 24 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική – 12η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης-Λεβαδειακός

Ιεράπετρα-Διαγόρας

Χανιά-Δόξα Δράμας

Παναχαϊκή-Τρίκαλα

Εργοτέλης-Ιωνικός

Απόλλων Λάρισας-Ξάνθη

2η αγωνιστική – 13η αγωνιστική

Ιεράπετρα-ΑΕ Καραϊσκάκης

Λεβαδειακός-Χανιά

Διαγόρας-Παναχαϊκή

Δόξα Δράμας-Εργοτέλης

Τρίκαλα-Απόλλων Λάρισας

Ξάνθη-Ιωνικός

3η αγωνιστική – 14η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης-Χανιά

Παναχαϊκή-Ιεράπετρα

Εργοτέλης-Λεβαδειακός

Απόλλων Λάρισας-Διαγόρας

Ξάνθη-Δόξα Δράμας

Ιωνικός-Τρίκαλα

4η αγωνιστική – 15η αγωνιστική

Παναχαϊκή-ΑΕ Καραϊσκάκης

Χανιά-Εργοτέλης

Ιεράπετρα-Απόλλων Λάρισας

Λεβαδειακός-Ξάνθη

Διαγόρας-Ιωνικός

Τρίκαλα-Δόξα Δράμας

5η αγωνιστική – 16η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης-Εργοτέλης

Απόλλων Λάρισας-Παναχαϊκή

Ξάνθη-Χανιά

Ιωνικός-Ιεράπετρα

Τρίκαλα-Λεβαδειακός

Δόξα Δράμας-Διαγόρας

6η αγωνιστική – 17η αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας-ΑΕ Καραϊσκάκης

Εργοτέλης-Ξάνθη

Παναχαϊκή-Ιωνικός

Χανιά-Τρίκαλα

Ιεράπετρα-Δόξα Δράμας

Λεβαδειακός-Διαγόρας

7η αγωνιστική – 18η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης-Ξάνθη

Ιωνικό-Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα-Εργοτέλης

Δόξα Δράμας- Παναχαϊκή

Διαγόρας-Χανιά

Λεβαδειακός- Ιεράπετρα

8η αγωνιστική – 19η αγωνιστική

Ιωνικός-ΑΕ Καραϊσκάκης

Ξάνθη-Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας-Δόξα Δράμας

Εργοτέλης-Διαγόρας

Παναχαϊκή-Λεβαδειακός

Χανιά-Ιεράπετρα

9η αγωνιστική – 20η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης-Τρίκαλα

Δόξα Δράμας-Ιωνικός

Διαγόρας-Ξάνθη

Λεβαδειακός-Απόλλων Λάρισας

Ιεράπετρα-Εργοτέλης

Χανιά-Παναχαϊκή

10η αγωνιστική – 21η αγωνιστική

Δόξα Δράμας-ΑΕ Καραϊσκάκης

Τρίκαλα-Διαγόρας

Ιωνικός-Λεβαδειακός

Ξάνθη-Ιεράπετρα

Απόλλων Λάρισας-Χανιά

Εργοτέλης-Παναχαϊκή

11η αγωνιστική – 22η αγωνιστική

Διαγόρας-ΑΕ Καραϊσκάκης

Λεβαδειακός-Δόξα Δράμας

Ιεράπετρα-Τρίκαλα

Χανιά-Ιωνικός

Παναχαϊκή-Ξάνθη

Εργοτέλης-Απόλλων Λάρισας

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
sidiros
x

Check Also

Σήμερα το βράδυ στις 9 στο e-ptolemeos.gr συζητάμε με τον πρωταθλήτρια του Tae Kwon Do Γραμματική Χριστίδου και τον προπονητή της Χρήστο Χριστίδη

Κοινοποίησε το.... Facebook Twitter Print email Σήμερα το βράδυ στις 9 φιλοξενούμε στις Αθλητικές Συζητήσεις του e-ptolemeos.gr την πρωταθλήτρια του ...