Συμβαίνει τώρα
Αρχική > Αθλητικά > Οι κληρώσεις σε 2ο και 4ο όμιλο στην Γ΄ Εθνική

Οι κληρώσεις σε 2ο και 4ο όμιλο στην Γ΄ Εθνική

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email




subscribe!





Πραγματοποιήθηκαν πριν λίγο στα γραφεία της Ε.Π.Ο. οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων των 8 ομίλων της Γ΄ Εθνικής.

Στον 2ο όμιλο είναι ο ΠΑΣ Φλώρινα, η Αστραπή Μεσοποταμίας και η Σειρήνα ενώ στο 4ο ο Μακεδονικός Φούφα και η Α.Ε.Π.

Το πρωτάθλημα ορίστηκε να ξεκινήσεις στις 22 Σεπτεμβρίου

Οι κληρώσεις αναλυτικά:

Δεύτερος όμιλος

1η Αγωνιστική 16η ΣΚΟΡ
Α.Ο. Σειρήνα Αλμωπός Αριδαίας    
Αναγέννηση Γιαννιτσών Μακεδονικός    
ΠΑΣ Φλώρινα Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων    
Νίκη Αγκαθιάς Νέα Καλλικράτεια    
Θερμαϊκός Θέρμης Εδεσσαϊκός    
Αστραπή Μεσοποταμίας Αγροτικός Αστέρας    
Θύελλα Σαρακηνών Άρης Παλαιοχωρίου    
Ποσειδών Μηχανιώνας      
       
       
       
2η Αγωνιστική 17η ΣΚΟΡ
Ποσειδών Μηχανιώνας Α.Ο. Σειρήνα    
Αλμωπός Αριδαίας Αναγέννηση Γιαννιτσών    
Μακεδονικός Νίκη Αγκαθιάς    
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Θερμαϊκός Θέρμης    
Νέα Καλλικράτεια Αστραπή Μεσοποταμίας    
Εδεσσαϊκός Άρης Παλαιοχωρίου    
Αγροτικός Αστέρας Θύελλα Σαρακηνών    
ΠΑΣ Φλώρινα      
       
       
       
3η Αγωνιστική 18η ΣΚΟΡ
Α.Ο. Σειρήνα Αναγέννηση Γιαννιτσών    
ΠΑΣ Φλώρινα Ποσειδών Μηχανιώνας    
Νίκη Αγκαθιάς Αλμωπός Αριδαίας    
Αστραπή Μεσοποταμίας Μακεδονικός    
Άρης Παλαιοχωρίου Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων    
Θύελλα Σαρακηνών Νέα Καλλικράτεια    
Εδεσσαϊκός Αγροτικός Αστέρας    
Θερμαϊκός Θέρμης      
       
       
       
4η Αγωνιστική 19η ΣΚΟΡ
ΠΑΣ Φλώρινα Α.Ο. Σειρήνα    
Αναγέννηση Γιαννιτσών Νίκη Αγκαθιάς    
Ποσειδών Μηχανιώνας Θερμαϊκός Θέρμης    
Αλμωπός Αριδαίας Αστραπή Μεσοποταμίας    
Μακεδονικός Θύελλα Σαρακηνών    
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Αγροτικός Αστέρας    
Νέα Καλλικράτεια Εδεσσαϊκός    
Άρης Παλαιοχωρίου      
       
       
       
5η Αγωνιστική 20η ΣΚΟΡ
Α.Ο. Σειρήνα Νίκη Αγκαθιάς    
Θερμαϊκός Θέρμης ΠΑΣ Φλώρινα    
Αστραπή Μεσοποταμίας Αναγέννηση Γιαννιτσών    
Άρης Παλαιοχωρίου Ποσειδών Μηχανιώνας    
Θύελλα Σαρακηνών Αλμωπός Αριδαίας    
Εδεσσαϊκός Μακεδονικός    
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Νέα Καλλικράτεια    
Αγροτικός Αστέρας      
       
       
       
6η Αγωνιστική 21η ΣΚΟΡ
Θερμαϊκός Θέρμης Α.Ο. Σειρήνα    
Νίκη Αγκαθιάς Αστραπή Μεσοποταμίας    
ΠΑΣ Φλώρινα Άρης Παλαιοχωρίου    
Αναγέννηση Γιαννιτσών Θύελλα Σαρακηνών    
Ποσειδών Μηχανιώνας Αγροτικός Αστέρας    
Αλμωπός Αριδαίας Εδεσσαϊκός    
Μακεδονικός Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων    
Νέα Καλλικράτεια      
       
       
       
7η Αγωνιστική 22η ΣΚΟΡ
Α.Ο. Σειρήνα Αστραπή Μεσοποταμίας    
Άρης Παλαιοχωρίου Θερμαϊκός Θέρμης    
Θύελλα Σαρακηνών Νίκη Αγκαθιάς    
Αγροτικός Αστέρας ΠΑΣ Φλώρινα    
Εδεσσαϊκός Αναγέννηση Γιαννιτσών    
Νέα Καλλικράτεια Ποσειδών Μηχανιώνας    
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Αλμωπός Αριδαίας    
Μακεδονικός      
       
       
       
8η Αγωνιστική 23η ΣΚΟΡ
Άρης Παλαιοχωρίου Α.Ο. Σειρήνα    
Αστραπή Μεσοποταμίας Θύελλα Σαρακηνών    
Θερμαϊκός Θέρμης Αγροτικός Αστέρας    
Νίκη Αγκαθιάς Εδεσσαϊκός    
ΠΑΣ Φλώρινα Νέα Καλλικράτεια    
Αναγέννηση Γιαννιτσών Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων    
Ποσειδών Μηχανιώνας Μακεδονικός    
Αλμωπός Αριδαίας      
       
       
       
9η Αγωνιστική 24η ΣΚΟΡ
Α.Ο. Σειρήνα Θύελλα Σαρακηνών    
Αγροτικός Αστέρας Άρης Παλαιοχωρίου    
Εδεσσαϊκός Αστραπή Μεσοποταμίας    
Νέα Καλλικράτεια Θερμαϊκός Θέρμης    
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Νίκη Αγκαθιάς    
Μακεδονικός ΠΑΣ Φλώρινα    
Αλμωπός Αριδαίας Ποσειδών Μηχανιώνας    
Αναγέννηση Γιαννιτσών      
       
       
       
10η Αγωνιστική 25η ΣΚΟΡ
Αγροτικός Αστέρας Α.Ο. Σειρήνα    
Θύελλα Σαρακηνών Εδεσσαϊκός    
Άρης Παλαιοχωρίου Νέα Καλλικράτεια    
Αστραπή Μεσοποταμίας Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων    
Θερμαϊκός Θέρμης Μακεδονικός    
ΠΑΣ Φλώρινα Αλμωπός Αριδαίας    
Αναγέννηση Γιαννιτσών Ποσειδών Μηχανιώνας    
Νίκη Αγκαθιάς      
       
       
       
11η Αγωνιστική 26η ΣΚΟΡ
Α.Ο. Σειρήνα Εδεσσαϊκός    
Νέα Καλλικράτεια Αγροτικός Αστέρας    
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Θύελλα Σαρακηνών    
Μακεδονικός Άρης Παλαιοχωρίου    
Αλμωπός Αριδαίας Θερμαϊκός Θέρμης    
Ποσειδών Μηχανιώνας Νίκη Αγκαθιάς    
Αναγέννηση Γιαννιτσών ΠΑΣ Φλώρινα    
Αστραπή Μεσοποταμίας      
       
       
       
12η Αγωνιστική 27η ΣΚΟΡ
Νέα Καλλικράτεια Α.Ο. Σειρήνα    
Εδεσσαϊκός Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων    
Αγροτικός Αστέρας Μακεδονικός    
Άρης Παλαιοχωρίου Αλμωπός Αριδαίας    
Αστραπή Μεσοποταμίας Ποσειδών Μηχανιώνας    
Θερμαϊκός Θέρμης Αναγέννηση Γιαννιτσών    
Νίκη Αγκαθιάς ΠΑΣ Φλώρινα    
Θύελλα Σαρακηνών      
       
       
       
13η Αγωνιστική 28η ΣΚΟΡ
Α.Ο. Σειρήνα Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων    
Μακεδονικός Νέα Καλλικράτεια    
Αλμωπός Αριδαίας Αγροτικός Αστέρας    
Ποσειδών Μηχανιώνας Θύελλα Σαρακηνών    
Αναγέννηση Γιαννιτσών Άρης Παλαιοχωρίου    
ΠΑΣ Φλώρινα Αστραπή Μεσοποταμίας    
Νίκη Αγκαθιάς Θερμαϊκός Θέρμης    
Εδεσσαϊκός      
       
       
       
14η Αγωνιστική 29η ΣΚΟΡ
Μακεδονικός Α.Ο. Σειρήνα    
Νέα Καλλικράτεια Αλμωπός Αριδαίας    
Εδεσσαϊκός Ποσειδών Μηχανιώνας    
Αγροτικός Αστέρας Αναγέννηση Γιαννιτσών    
Θύελλα Σαρακηνών ΠΑΣ Φλώρινα    
Άρης Παλαιοχωρίου Νίκη Αγκαθιάς    
Αστραπή Μεσοποταμίας Θερμαϊκός Θέρμης    
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων      
       
       
       
15η Αγωνιστική 30η ΣΚΟΡ
Αλμωπός Αριδαίας Μακεδονικός    
Ποσειδών Μηχανιώνας Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων    
Αναγέννηση Γιαννιτσών Νέα Καλλικράτεια    
ΠΑΣ Φλώρινα Εδεσσαϊκός    
Νίκη Αγκαθιάς Αγροτικός Αστέρας    
Θερμαϊκός Θέρμης Θύελλα Σαρακηνών    
Αστραπή Μεσοποταμίας Άρης Παλαιοχωρίου    
Α.Ο. Σειρήνα      
       

Τέταρτος Όμιλος

1η Αγωνισιτκή 14η
Τηλυκράτης Α.Ο. Ανατολής    
Θιναλιακός Μακεδονικός Φούφα    
Απόλλων Ευπαλίου Α.Ε. Λευκίμης    
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Α.Ε. Μεσολογγίου    
Αχέρων Καναλακίου Σούλι Παραμυθιάς    
ΠΑΣ Πρέβεζα Ναυπακτιακός Αστέρας    
Αναγέννηση Άρτας Αστέρας Ιτέας    
       
       
2η Αγωνισιτκή 15η    
Θιναλιακός Τηλυκράτης    
Α.Ο. Ανατολής Απόλλων Ευπαλίου    
Μακεδονικός Φούφα Α.Ε.Π. Καραγιαννίων    
Α.Ε. Λευκίμης Αχέρων Καναλακίου    
Α.Ε. Μεσολογγίου ΠΑΣ Πρέβεζα    
Σούλι Παραμυθιάς Αναγέννηση Άρτας    
Ναυπακτιακός Αστέρας Αστέρας Ιτέας    
       
       
3η Αγωνισιτκή 16η    
Τηλυκράτης Απόλλων Ευπαλίου    
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Θιναλιακός    
Αχέρων Καναλακίου Α.Ο. Ανατολής    
ΠΑΣ Πρέβεζα Μακεδονικός Φούφα    
Αναγέννηση Άρτας Α.Ε. Λευκίμης    
Αστέρας Ιτέας Α.Ε. Μεσολογγίου    
Ναυπακτιακός Αστέρας Σούλι Παραμυθιάς    
       
       
4η Αγωνισιτκή 17η    
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Τηλυκράτης    
Απόλλων Ευπαλίου Αχέρων Καναλακίου    
Θιναλιακός ΠΑΣ Πρέβεζα    
Α.Ο. Ανατολής Αναγέννηση Άρτας    
Μακεδονικός Φούφα Αστέρας Ιτέας    
Α.Ε. Λευκίμης Ναυπακτιακός Αστέρας    
Α.Ε. Μεσολογγίου Σούλι Παραμυθιάς    
       
       
5η Αγωνισιτκή 18η    
Τηλυκράτης Αχέρων Καναλακίου    
ΠΑΣ Πρέβεζα Α.Ε.Π. Καραγιαννίων    
Αναγέννηση Άρτας Απόλλων Ευπαλίου    
Αστέρας Ιτέας Θιναλιακός    
Ναυπακτιακός Αστέρας Α.Ο. Ανατολής    
Σούλι Παραμυθιάς Μακεδονικός Φούφα    
Α.Ε. Μεσολογγίου Α.Ε. Λευκίμης    
       
       
6η Αγωνισιτκή 19η    
ΠΑΣ Πρέβεζα Τηλυκράτης    
Αχέρων Καναλακίου Αναγέννηση Άρτας    
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Αστέρας Ιτέας    
Απόλλων Ευπαλίου Ναυπακτιακός Αστέρας    
Θιναλιακός Σούλι Παραμυθιάς    
Α.Ο. Ανατολής Α.Ε. Μεσολογγίου    
Μακεδονικός Φούφα Α.Ε. Λευκίμης    
       
       
7η Αγωνισιτκή 20η    
Τηλυκράτης Αναγέννηση Άρτας    
Αστέρας Ιτέας ΠΑΣ Πρέβεζα    
Ναυπακτιακός Αστέρας Αχέρων Καναλακίου    
Σούλι Παραμυθιάς Α.Ε.Π. Καραγιαννίων    
Α.Ε. Μεσολογγίου Απόλλων Ευπαλίου    
Α.Ε. Λευκίμης Θιναλιακός    
Μακεδονικός Φούφα Α.Ο. Ανατολής    
       
       
8η Αγωνισιτκή 21η    
Αστέρας Ιτέας Τηλυκράτης    
Αναγέννηση Άρτας Ναυπακτιακός Αστέρας    
ΠΑΣ Πρέβεζα Σούλι Παραμυθιάς    
Αχέρων Καναλακίου Α.Ε. Μεσολογγίου    
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Α.Ε. Λευκίμης    
Απόλλων Ευπαλίου Μακεδονικός Φούφα    
Θιναλιακός Α.Ο. Ανατολής    
       
       
9η Αγωνισιτκή 22η    
Τηλυκράτης Ναυπακτιακός Αστέρας    
Σούλι Παραμυθιάς Αστέρας Ιτέας    
Α.Ε. Μεσολογγίου Αναγέννηση Άρτας    
Α.Ε. Λευκίμης ΠΑΣ Πρέβεζα    
Μακεδονικός Φούφα Αχέρων Καναλακίου    
Α.Ο. Ανατολής Α.Ε.Π. Καραγιαννίων    
Απόλλων Ευπαλίου Θιναλιακός    
       
       
10η Αγωνισιτκή 23η    
Σούλι Παραμυθιάς Τηλυκράτης    
Ναυπακτιακός Αστέρας Α.Ε. Μεσολογγίου    
Αστέρας Ιτέας Α.Ε. Λευκίμης    
Αναγέννηση Άρτας Μακεδονικός Φούφα    
ΠΑΣ Πρέβεζα Α.Ο. Ανατολής    
Αχέρων Καναλακίου Θιναλιακός    
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Απόλλων Ευπαλίου    
       
       
11η Αγωνισιτκή 24η    
Τηλυκράτης Α.Ε. Μεσολογγίου    
Α.Ε. Λευκίμης Σούλι Παραμυθιάς    
Μακεδονικός Φούφα Ναυπακτιακός Αστέρας    
Α.Ο. Ανατολής Αστέρας Ιτέας    
Θιναλιακός Αναγέννηση Άρτας    
Απόλλων Ευπαλίου ΠΑΣ Πρέβεζα    
Αχέρων Καναλακίου Α.Ε.Π. Καραγιαννίων    
       
       
12η Αγωνισιτκή 25η    
Α.Ε. Λευκίμης Τηλυκράτης    
Α.Ε. Μεσολογγίου Μακεδονικός Φούφα    
Σούλι Παραμυθιάς Α.Ο. Ανατολής    
Ναυπακτιακός Αστέρας Θιναλιακός    
Αστέρας Ιτέας Απόλλων Ευπαλίου    
Αναγέννηση Άρτας Α.Ε.Π. Καραγιαννίων    
ΠΑΣ Πρέβεζα Αχέρων Καναλακίου    
       
       
13η Αγωνισιτκή 26η    
Τηλυκράτης Μακεδονικός Φούφα    
Α.Ο. Ανατολής Α.Ε. Λευκίμης    
Θιναλιακός Α.Ε. Μεσολογγίου    
Απόλλων Ευπαλίου Σούλι Παραμυθιάς    
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Ναυπακτιακός Αστέρας    
Αχέρων Καναλακίου Αστέρας Ιτέας    
Αναγέννηση Άρτας ΠΑΣ Πρέβεζα    

 

 

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
sidiros
x

Check Also

Μίλτος Τεντόγλου : «Μπορούσα και 8,50»

Κοινοποίησε το....FacebookTwitterPrintemail Ο Μίλτος Τεντόγλου που κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στο άλμα εις μήκος στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου μίλησε ...