Αρχική > Slider > Η κλήρωση στον 2ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής

Η κλήρωση στον 2ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Στις 30 Σεπτεμβρίου ξεκινάει το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής και το πρόγραμμα στο 2ο όμιλο είναι το παρακάτω:

 

30/9 1η Αγωνιστική 14η 13/1 ΣΚΟΡ
ΠΑΟ Κουφαλίων ΠΟ Τριγλίας    
ΑΠΕ Λαγκαδά Ερμής Αμυνταίου    
Αλμωπός Αριδαίας Μακεδονικός    
Άρης Παλαιοχωρίου Νίκη Αγκαθιάς    
Βέροια ΑΣ Γιαννιτσά    
Ολυμπιακός Κυμίνων Εδεσσαϊκός    
Μελιτέας Μελίτης Αγροτικός Αστέρας    
       
7/10 2η Αγωνιστική 15η  20/1 ΣΚΟΡ
ΑΠΕ Λαγκαδά ΠΑΟ Κουφαλίων    
ΠΟ Τριγλίας Αλμωπός Αριδαίας    
Ερμής Αμυνταίου Άρης Παλαιοχωρίου    
Μακεδονικός Βέροια    
Νίκη Αγκαθιάς Ολυμπιακός Κυμίνων    
ΑΣ Γιαννιτσά Μελιτέας Μελίτης    
Εδεσσαϊκός Αγροτικός Αστέρας    
       
14/10 3η Αγωνιστική 16η  27/1 ΣΚΟΡ
ΠΑΟ Κουφαλίων Αλμωπός Αριδαίας    
Άρης Παλαιοχωρίου ΑΠΕ Λαγκαδά    
Βέροια ΠΟ Τριγλίας    
Ολυμπιακός Κυμίνων Ερμής Αμυνταίου    
Μελιτέας Μελίτης Μακεδονικός    
Αγροτικός Αστέρας Νίκη Αγκαθιάς    
Εδεσσαϊκός ΑΣ Γιαννιτσά    
       
21/10 4η Αγωνιστική 17η 03/02                                  ΣΚΟΡ
Άρης Παλαιοχωρίου ΠΑΟ Κουφαλίων    
Αλμωπός Αριδαίας Βέροια    
ΑΠΕ Λαγκαδά Ολυμπιακός Κυμίνων    
ΠΟ Τριγλίας Μελιτέας Μελίτης    
Ερμής Αμυνταίου Αγροτικός Αστέρας    
Μακεδονικός Εδεσσαϊκός    
Νίκη Αγκαθιάς ΑΣ Γιαννιτσά    
       
27/10 5η Αγωνιστική 18η 10/02  ΣΚΟΡ
ΠΑΟ Κουφαλίων Βέροια    
Ολυμπιακός Κυμίνων Άρης Παλαιοχωρίου    
Μελιτέας Μελίτης Αλμωπός Αριδαίας    
Αγροτικός Αστέρας ΑΠΕ Λαγκαδά    
Εδεσσαϊκός ΠΟ Τριγλίας    
ΑΣ Γιαννιτσά Ερμής Αμυνταίου    
Νίκη Αγκαθιάς Μακεδονικός    
       
04/11 6η Αγωνιστική 19η 17/02 ΣΚΟΡ
Ολυμπιακός Κυμίνων ΠΑΟ Κουφαλίων    
Βέροια Μελιτέας Μελίτης    
Άρης Παλαιοχωρίου Αγροτικός Αστέρας    
Αλμωπός Αριδαίας Εδεσσαϊκός    
ΑΠΕ Λαγκαδά ΑΣ Γιαννιτσά    
ΠΟ Τριγλίας Νίκη Αγκαθιάς    
Ερμής Αμυνταίου Μακεδονικός    
       
11/11 7η Αγωνιστική 20η 24/02 ΣΚΟΡ
ΠΑΟ Κουφαλίων Μελιτέας Μελίτης    
Αγροτικός Αστέρας Ολυμπιακός Κυμίνων    
Εδεσσαϊκός Βέροια    
ΑΣ Γιαννιτσά Άρης Παλαιοχωρίου    
Νίκη Αγκαθιάς Αλμωπός Αριδαίας    
Μακεδονικός ΑΠΕ Λαγκαδά    
Ερμής Αμυνταίου ΠΟ Τριγλίας    
       
18/11 8η Αγωνιστική 21η 03/03 ΣΚΟΡ
Αγροτικός Αστέρας ΠΑΟ Κουφαλίων    
Μελιτέας Μελίτης Εδεσσαϊκός    
Ολυμπιακός Κυμίνων ΑΣ Γιαννιτσά    
Βέροια Νίκη Αγκαθιάς    
Άρης Παλαιοχωρίου Μακεδονικός    
Αλμωπός Αριδαίας Ερμής Αμυνταίου    
ΑΠΕ Λαγκαδά ΠΟ Τριγλίας    
       
25/11 9η Αγωνιστική 22η 10/03 ΣΚΟΡ
ΠΑΟ Κουφαλίων Εδεσσαϊκός    
ΑΣ Γιαννιτσά Αγροτικός Αστέρας    
Νίκη Αγκαθιάς Μελιτέας Μελίτης    
Μακεδονικός Ολυμπιακός Κυμίνων    
Ερμής Αμυνταίου Βέροια    
ΠΟ Τριγλίας Άρης Παλαιοχωρίου    
Αλμωπός Αριδαίας ΑΠΕ Λαγκαδά    
       
02/12 10η Αγωνιστική 23η 17/03 ΣΚΟΡ
ΑΣ Γιαννιτσά ΠΑΟ Κουφαλίων    
Εδεσσαϊκός Νίκη Αγκαθιάς    
Αγροτικός Αστέρας Μακεδονικός    
Μελιτέας Μελίτης Ερμής Αμυνταίου    
Ολυμπιακός Κυμίνων ΠΟ Τριγλίας    
Βέροια ΑΠΕ Λαγκαδά    
Άρης Παλαιοχωρίου Αλμωπός Αριδαίας    
       
09/12 11η Αγωνιστική 24η 31/03 ΣΚΟΡ
ΠΑΟ Κουφαλίων Νίκη Αγκαθιάς    
Μακεδονικός ΑΣ Γιαννιτσά    
Ερμής Αμυνταίου Εδεσσαϊκός    
ΠΟ Τριγλίας Αγροτικός Αστέρας    
ΑΠΕ Λαγκαδά Μελιτέας Μελίτης    
Αλμωπός Αριδαίας Ολυμπιακός Κυμίνων    
Βέροια Άρης Παλαιοχωρίου    
       
16/12 12η Αγωνιστική 25η 07/04 ΣΚΟΡ
Μακεδονικός ΠΑΟ Κουφαλίων    
Νίκη Αγκαθιάς Ερμής Αμυνταίου    
ΑΣ Γιαννιτσά ΠΟ Τριγλίας    
Εδεσσαϊκός ΑΠΕ Λαγκαδά    
Αγροτικός Αστέρας Αλμωπός Αριδαίας    
Μελιτέας Μελίτης Άρης Παλαιοχωρίου    
Ολυμπιακός Κυμίνων Βέροια    
       
06/01 13η Αγωνιστική 26η 14/04 ΣΚΟΡ
ΠΑΟ Κουφαλίων Ερμής Αμυνταίου    
ΠΟ Τριγλίας Μακεδονικός    
ΑΠΕ Λαγκαδά Νίκη Αγκαθιάς    
Αλμωπός Αριδαίας ΑΣ Γιαννιτσά    
Άρης Παλαιοχωρίου Εδεσσαϊκός    
Βέροια Αγροτικός Αστέρας    
Μελιτέας Μελίτης Ολυμπιακός Κυμίνων    
Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print
Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr

Συντάκτης: Θεόφιλος Ηλιάδης

Αθλητικογράφος του e-ptolemeos.gr. Ασχολείται με το αθλητικό ρεπορτάζ από το 1990. Είναι πτυχιούχος του ΤΕΙ Μηχανολογίας Κοζάνης.