Συμβαίνει τώρα
Αρχική > Αθλητικά > Η κλήρωση στην Α2 Μπάσκετ Γυναικών- Στην πρεμιέρα εκτός με Νίκη ο Απόλλων και εντός με Φρυγανιώτη ο Λασσάνης- Στις 18 Οκτωβρίου το τζάμπολ

Η κλήρωση στην Α2 Μπάσκετ Γυναικών- Στην πρεμιέρα εκτός με Νίκη ο Απόλλων και εντός με Φρυγανιώτη ο Λασσάνης- Στις 18 Οκτωβρίου το τζάμπολ

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Ο.Κ. η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α2 μπάσκετ γυναικών, εκεί όπου θα λάβουν μέρος Απόλλων και Λασσάνης.

Στη πρεμιέρα του πρωταθλήματος στις 18 Οκτωβρίου ο Απόλλων θα παίξει εκτός με τη Νίκη Βόλου ενώ ο Λασσάνης θα υποδεχτεί τα Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη.

Το τοπικό ντέρμπι Λασσάνη- Απόλλων θα γίνει στις 6 Δεκεμβρίου στα πλαίσια της 8ης Αγωνιστικής για τον Α΄ Γύρο και στις  7 Μαρτίου για την 17η αγωνιστική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:


1η Αγωνιστική – 18/10/20

ΜΕΝΤ – ΓΣ Ολύμπια Λάρισας
ΓΣ Νίκη Βόλου – ΓΑΣ Απόλλων Πτολ.
ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
ΓΣΚ Λασσάνης – ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας
 
2η Αγωνιστική – 25/10/20

ΓΑΣ Απόλλων Πτολ. – ΜΕΝΤ
ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – ΓΣ Νίκη Βόλου
ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου
Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας – ΓΣΚ Λασσάνης
ΓΣ Ολύμπια Λάρισας – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
 
3η Αγωνιστική – 01/11/20

ΜΕΝΤ – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
ΓΣ Νίκη Βόλου – ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου – Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας
ΓΣΚ Λασσάνης – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
ΓΣ Ολύμπια Λάρισας – ΓΑΣ Απόλλων Πτολ.
 
4η Αγωνιστική – 08/11/20

ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – ΜΕΝΤ
Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας – ΓΣ Νίκη Βόλου
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου
ΓΣΚ Λασσάνης – ΓΣ Ολύμπια Λάρισας
ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – ΓΑΣ Απόλλων Πτολ.
 
5η Αγωνιστική – 15/11/20

ΜΕΝΤ – Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας
ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου – ΓΣΚ Λασσάνης
ΓΣ Ολύμπια Λάρισας – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
ΓΑΣ Απόλλων Πτολ. – ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
 
6η Αγωνιστική – 22/11/20

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΜΕΝΤ
ΓΣΚ Λασσάνης – ΓΣ Νίκη Βόλου
ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου – ΓΣ Ολύμπια Λάρισας
Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας – ΓΑΣ Απόλλων Πτολ.
ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
 
7η Αγωνιστική – 29/11/20

ΜΕΝΤ – ΓΣΚ Λασσάνης
ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου
ΓΣ Ολύμπια Λάρισας – ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
ΓΑΣ Απόλλων Πτολ. – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας
 
8η Αγωνιστική – 06/12/20ΑΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΜΕΝΤ
ΓΣ Νίκη Βόλου – ΓΣ Ολύμπια Λάρισας
ΓΣΚ Λασσάνης – ΓΑΣ Απόλλων Πτολ.
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας – ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
 
9η Αγωνιστική – 13/12/20

ΜΕΝΤ – ΓΣ Νίκη Βόλου
ΓΣ Ολύμπια Λάρισας – Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας
ΓΑΣ Απόλλων Πτολ. – ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου
ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – ΓΣΚ Λασσάνης
ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
 
10η Αγωνιστική – 17/01/21

ΓΣ Ολύμπια Λάρισας – ΜΕΝΤ
ΓΑΣ Απόλλων Πτολ. – ΓΣ Νίκη Βόλου
ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου
ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – ΓΣΚ Λασσάνης
Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
 
11η Αγωνιστική – 24/01/21

ΜΕΝΤ – ΓΑΣ Απόλλων Πτολ.
ΓΣ Νίκη Βόλου – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου – ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
ΓΣΚ Λασσάνης – Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΓΣ Ολύμπια Λάρισας
 
12η Αγωνιστική – 31/01/21

ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – ΜΕΝΤ
ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – ΓΣ Νίκη Βόλου
Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας – ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΓΣΚ Λασσάνης
ΓΑΣ Απόλλων Πτολ. – ΓΣ Ολύμπια Λάρισας
 
13η Αγωνιστική – 07/02/21

ΜΕΝΤ – ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
ΓΣ Νίκη Βόλου – Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας
ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
ΓΣ Ολύμπια Λάρισας – ΓΣΚ Λασσάνης
ΓΑΣ Απόλλων Πτολ. – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
 
14η Αγωνιστική – 14/02/21

Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας – ΜΕΝΤ
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΓΣ Νίκη Βόλου
ΓΣΚ Λασσάνης – ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου
ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – ΓΣ Ολύμπια Λάρισας
ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – ΓΑΣ Απόλλων Πτολ.
 
15η Αγωνιστική – 21/02/21

ΜΕΝΤ – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
ΓΣ Νίκη Βόλου – ΓΣΚ Λασσάνης
ΓΣ Ολύμπια Λάρισας – ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου
ΓΑΣ Απόλλων Πτολ. – Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας
ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
 
16η Αγωνιστική – 28/02/21

ΓΣΚ Λασσάνης – ΜΕΝΤ
ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου – ΓΣ Νίκη Βόλου
ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – ΓΣ Ολύμπια Λάρισας
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΓΑΣ Απόλλων Πτολ.
Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
 
17η Αγωνιστική – 07/03/21

ΜΕΝΤ – ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου
ΓΣ Ολύμπια Λάρισας – ΓΣ Νίκη Βόλου
ΓΑΣ Απόλλων Πτολ. – ΓΣΚ Λασσάνης
ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας
 
18η Αγωνιστική – 21/03/21

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΜΕΝΤ
Γ.Σ. Έσπερος Λαμίας – ΓΣ Ολύμπια Λάρισας
ΑΣ Αργοναύτες Αγρινίου – ΓΑΣ Απόλλων Πτολ.
ΓΣΚ Λασσάνης – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας- ΜΑΣ Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο [email protected]
sidiros
x

Check Also

Χριστουγεννιάτικο χρώμα στον Ιερό Ναό Αγίου Στεφάνου Πτολεμαΐδας!

Κοινοποίησε το.... Facebook Twitter Print email Τα γιορτινά του φόρεσε ,λίγο νωρίτερα εφέτος, ο Ιερός Ναός Αγίου Στεφάνου Πτολεμαΐδας με ...