Αρχική > Slider > Δείτε ΟΛΑ τα επίσημα αποτελέσματα για ΟΛΑ τα Τοπικά Συμβούλια της Εορδαίας – Σταυροδοσία Υποψηφίων

Δείτε ΟΛΑ τα επίσημα αποτελέσματα για ΟΛΑ τα Τοπικά Συμβούλια της Εορδαίας – Σταυροδοσία Υποψηφίων

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019 – ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

Μετά τις εκλογές της 26ης Μαΐου, για τον πρώτο γύρο της τοπικής αυτοδιοίκησης, σε ό,τι αφορά τον Δήμο Εορδαίας και τις τοπικές ενότητες, ο «Π» σας παρουσιάζει σήμερα τα επίσημα αποτελέσματα, όπως ανακηρύχθηκαν από το Πρωτοδικείο Κοζάνης, για όλα τα χωριά, όλων των συνδυασμών και τη σταυροδοσία όλων των υποψηφίων, με το ποιοι εκλέγονται πρόεδροι.

Διαβάστε αναλυτικότερα:

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Εγγεγραμμένοι 19.928

Ψήφισαν 12.650

Άκυρα 762

Λευκά 1385

 

Ανεξάρτητη Κίνηση Πολιτών για την Πτολεμαΐδα «Η Πτολεμαΐδα μπορεί» 5559

Αγγελίδης Ευστράτιος 539

Αγγελίδου Ευθυμία 637

Ασβεστάς Δημήτριος 897

Εξαρχοπούλου Μαρία 316

Ζώρα Παρασκευή 680

Κονιάρη Χριστίνα 243

Λαμπρόπουλος Ισαάκ 939

Μπαραμπάνη Ιορδάνα  253

Μπιτσακάκης Ιωάννης 473

Νικολαΐδης Ισαάκ 1213

Τσακιλτσίδης Αχιλλέας 654
Φαρμάκης Γιώργος 840

 

 «Γιατί Μπορούμε…» 3712

Αραϊλούδης Βασίλειος 449

Ατματζίδου Φωτεινή 169

Δεληγιάννη Φρειδερίκη 246
Καραμπάσης Ευάγγελος 255

Κιουτρτσίδης Λάζαρος 461

Λιόντας Γεώργιος 854

Πουλασικίδου Αναστασία 294

Τζίβα Παναγιώτα 174

Φωκάς Ραφαήλ 488

Χατζηαποστόλου Παντελής 281

Χατζηευστρατίου Κυριάκος 1475

Χατζηστεφάνου Παρθένα 195

 

«Λαϊκή Συσπείρωση» Πτολεμαΐδας 1232

Αθανασιάδου Κυριακή 106

Ηλιάδης Γεώργιος 90

Ιωαννίδης Δημήτριος 141

Καλαϊτζοπούλου Σαββίνα 199

Ματέρη- Κουτούλα Νίκη 73

Μουμουλίδης Δημοσθένης 195

Μουρατίδου Παναγιώτα 60

Ξενιτοπούλου Σωτηρία 75

Ορφανίδης Χρήστος 113

Σακαρίδης Βασίλειος 75

Σιδηρόπουλος Δημήτριος 191

Σπυρολάρης Δημήτριος 15

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΥΦΑ

Γραμμένοι: 1024

Ψηφίσαντες 555

Άκυρα 9

Λευκά 4

Φούφας Ενότητα Δημιουργία 284

Βόρσιας Νικόλαος 192

Γιώβη Μαργαρίτα 32

Μπίτζου Σταυρούλα 37

Στράντζα Χρύσα 59

Τσάνης Χρήστος 21

Χάϊτα Αναστασία 56
Χατζής Δημήτριος 67

 

Ο Φούφας Μπροστά 258

Γιούρος Ηλίας 67

Κουτέλτση Ελένη 22

Λαζαρίδης Ιωάννης 82

Μανάβη Ευτυχία 21

Σαρβίνης Πέτρος 146

Τζιουμάκας Νικόλαος 107

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 1233

ΨΗΦΙΣΤΑΝΤΕΣ 814

ΑΚΥΡΑ 23

ΛΕΥΚΑ 19

 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 350

Γαραογλανίδου Ελένη 18

Δαλάκας Θεόδωρος 68

Κολτσακλής Ευστράτιος 36

Μαλλιοπούλου Ξανθίππη 45

Μπακάλης Ιωάννης 74

Πέϊος Κωνσταντίνος 51
Συχουνίδης Ευάγγελος 265

Τσούμαλη Γιαννούλα 35

 

Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ 222

Κοτζιά Αλεξάνδρου Αθηνά 16

Μήτκα Αλεξάνδρα 64

Μπακάλης Θεμιστοκλής 55

Παναγιωτίδης Γιώργος 23

Σαχπαζίδης Παναγιώτης 54

Τριανταφυλλίδης Χρήστος 71

Υφαντίδης Αναστάσιος 64

Υφαντίδου Παρθένα 18

 

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ 200

Δαλάκας Γεώργιος 28

Καλτσίδης Νικόλαος 28

Μπακάλη Ειρήνη 69

Μπακάλη Ευαγγελία 47

Πέϊου Ειρήνη 29

Σπυρίδης Βασίλειος 143

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΡΜΑΚΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 713

ΨΗΦΙΣΑΝ 458

ΑΚΥΡΑ 8

ΛΕΥΚΑ 20

 

ΕΡΜΑΚΙΑ ΧΘΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ 430

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 87

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΠΙΣ 89

ΝΙΚΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 92

ΡΟΥΣΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 117

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 315

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 1033

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 730

ΑΚΥΡΑ 34

ΛΕΥΚΑ 24

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ 672

Καθαροπούλου Σοφία 215

Κοσμίδης Γεώργιος 212

Κουτουκλέρ Παύλος 279

Μεντεκίδου Κυριακή 136
Σταματίδης Αντώνιος 172

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΠΗΛΙΑΣ

Γραμμένοι 422

Ψηφίσαντες 122

Άκυρα 17

Λευκά 7

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Κουρπουανίδης Κωνσταντίνος 98

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 1045

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 671

ΑΚΥΡΑ 26

ΛΕΥΚΑ  11

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ …ΑΛΛΙΩΣ 240

Γρηγοριάδης Θεολόγος 94
Δημητριάδη Κάρμεν 39

Καλαϊτζίδης Αχιλλέας 98

Καρακούλα Μαρκησία 29

Παυλίδης Παύλος 132

 

ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ 394

Αναστασιάδης Ιωάννης 63
Γρηγοριάδου – Καραγιαννίδου Ελισσάβετ (Έλσα) 83

Κάβουρας Εμμανουήλ 93

Λαζαρίδης Γεώργιος 101

Σιδηροπούλου – Σιδερίδου Παρέσα (Σούλα) 38

Τσακιρίδης Αντώνιος 263

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΜΝΗΝΩΝ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 1669

ΨΗΦΙΣΑΝ 710

ΑΚΥΡΑ 50

ΛΕΥΚΑ 24

Στα Κομνηνά Ζούμε όλοι μαζί μπορούμε 636

Ιωαννίδου Παρασκευή 96

Κιουρτσίδης Χαράλαμπος 156

Πουλασιχίδου Αγάπη 152

Τσιλφίδης Παντελής 466

Υφαντίδης Γεώργιος 115

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 746

ΨΗΦΙΣΑΝ 446

ΑΚΥΡΑ 11

ΛΕΥΚΑ 14

ΜΕΣΟΒΟΥΝΟ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΜΝΗΜΗ – ΣΥΝΕΠΕΙΑ – ΔΟΥΛΕΙΑ 421

ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 77

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 242

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 77

ΤΕΡΙΚΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 144

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 165

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΩΝ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 973

ΨΗΦΙΣΑΝ 617

ΑΚΥΡΑ 5

ΛΕΥΚΑ 7

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΓΟΥΣ 605

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 81

ΚΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 205

ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 120

ΣΑΜΠΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 419

ΣΙΩΨΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 101

 

ΕΚΛΓΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΛΑΣΤΗΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 1089

ΨΗΦΙΣΑΝ 559

ΑΚΥΡΑ 19

ΛΕΥΚΑ 5

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 535

Δαλακιούρης Μηνάς 187

Τζιούμαρης Ιωάννης 348

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΡΡΑΧΗΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 1302

ΨΗΦΙΣΑΝ 794

ΑΚΥΡΑ 15

ΛΕΥΚΑ 11

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ 768

Κοκκινίδης Σάββας 91

Κωτσίδης Κοσμάς 485

Λαρχανίδης Φώτιος 108

Μπερμπερίδου Ζωή 91

Σκούνου Βασιλική 135

Στεφανίδου Παναγιώτα 95

Σωτηριάδης Χρήστος 125

Φίλιος Κωνσταντίνος 190

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΔΑΣΣΗΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 1324

ΨΗΦΙΣΑΝ 941

ΑΚΥΡΑ 31

ΛΕΥΚΑ 33

ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΣΕΛΙΔΑ «ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΑΡΔΑΣΣΑ» 358

Καραλευθέρης Κωνσταντίνος 76

Καραλευθέρης Μαρίνος 107

Κεμερίδης Γεώργιος 47

Λέκκα Χριστίνα 46

Μαχαιροπούλου Αρχοντία 62

Σαββίδης Ιωάννης 59

Σαββίδης Παύλος 177

Ψωμιάδου Σοφία 29

 

ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ 519

Βρυζίδης Λάζαρος 74

Κεπίδης Ιωάννης 114

Μαυρομάτη Σοφία  48

Σαββουλίδου Γεωργία 98

Τσολακίδης Ισαάκ 359

Φολτόπουλος Μωυσής  111

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 1422

ΨΗΦΙΣΑΝ 708

ΑΚΥΡΑ 15

ΛΕΥΚΑ  5

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ 254

Δαλάκη Σουλτάνα 62

Ζιώγας Συμεών 42

Κλιάφας Δημήτριος 90
Κωτσίδης Γεώργιος 150

Παπαναούμ Δήμητρα 29
Σιακάτη Ελένη 46

Χαρίτων Αθανάσιος 46

 

ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ 434

Βουρινάρη Κατίνα (Καίτη) 57

Γούλας Γεώργιος 64

Κοράφτσα Θεοδώρα 83

Μπόζιας Αθανάσιος 367

Νεοφυτίδου Στεφανούλα 122

Τζιούμας Δημήτριος 87

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 833

ΨΗΦΙΣΑΝ  577

ΑΚΥΡΑ 18

ΛΕΥΚΑ3

 

ΜΗΛΟΧΩΡΙ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΩΡΑ 272

Ζαφείρης Νικόλαος 32

Κεφαλίδης Χαράλαμπος 201

Κούση Μαρία 31

Λούσιος Γεώργιος

Πιπιντάκος Σωτήριος 68

Ραδουνισλή Ελένη 42
Τάλης Δημήτριος 32
Τσουχνίκα Σοφία 28

 

ΜΗΛΟΧΩΡΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ 284

Αηρόζη Δήμητρα 20

Ζαφείρης Κωνσταντίνος 76

Μοτσάνος Χρήστος 32

Μπαλατσής Κωνσταντίνος 42

Μπεσπάρα Παρθένα 11
Σαβαΐδης Βασίλειος

Τριανταφυλλίδης Ανδρέας 166

Τσίρκα Πολυξένη 49

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 1190

ΨΗΦΙΣΑΝ 852

ΑΚΥΡΑ 28

ΛΕΥΚΑ 15

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ 356

Γκαγκανιάρης Κωνσταντίνος 139

Γοτουχίδης Γεώργιος 220

Δελληγιάννης Ευάγγελος  71

Κεσκελίδου Ελένη 21
Κοτζαφίλιος Αλέξανδρος 121
Τερζή Τριανταφυλλιά 71

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ 453

Γοτουχίδης Χαράλαμπος 174

Καραβόλτσης Ιωάννης 56

Κοτζακόλιου Παρασκευή 69

Παγκαλίδης Γεώργιος 316

Σαββουλίδης Νικόλαος 51

Σίσιος Πέτρος 35

Σίσκου Παρασκευή 11

Τσιώτσιου Γεωργία 54

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 710

ΨΗΦΙΣΑΝ 489

ΑΚΥΡΑ 11

ΛΕΥΚΑ  4

Για τον τόπο μας αξίζει 306

Αλπάνης Κλεάνθης 33

Βουτάλης Πορφύριος 181

Γρηγοράκης Γρηγόριος 120

Λεμονής Γρηγόριος 34

Μπέϊκου Ιωάννα 45
Σαρίδου- Ανθούλη Ευτέρπη 78

Τζιουμάκα Παρασκευή 53

 

Όραμα – Δημιουργία 168

Ασανάκη Βασιλική 20
Δελαβερίδης Δημύτρης 27

Κούρτης Νικόλαος 30

Κωτσίδου Παρθένα 72

Παπακωνσταντίνου Κωνσταντίνος 112

Ραντζόγλου Τριανταφυλλιά 28
Σπυριδωνίδης Δημήτριος 15

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΡΟΣΕΡΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 434

ΨΗΦΙΣΑΝ 320

ΑΚΥΡΑ 6

ΛΕΥΚΑ 6

 

Η Νέα Γενιά Αλλάζει Πορεία 208

Βαϊράμη Αναστασία 45
Γιακαμόζης Πέτρος 47

Διπλάνης Δημήτριος 99

Καλόγηρος Στυλιανός 105

Καραγάτσογλου Παναγιώτης 43

Πανταζή Ευχάρη 22

 

Όλοι μαζί μπορούμε 108

Θεμέλκου Σουλτάνα  32

Καραγκιόζης Ευστράτιος 16

Παπάζογλου Δημήτριος 77

Παπάζογλου Παναγιώτα 36

Τεπετζής Δημήτριος 18

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΔΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 684

ΨΗΦΙΣΑΝ 0

ΑΚΥΡΑ0

ΛΕΥΚΑ 0

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΜΑΝΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 1439

ΨΗΦΙΣΑΝ 958

ΑΚΥΡΑ 38

ΛΕΥΚΑ 20

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 901

Μαυρόπουλος Κωνσταντίνος 518

Σίσκος Χρήστος 383

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 1039

ΨΗΦΙΣΑΝ 650

ΑΚΥΡΑ 27

ΛΕΥΚΑ 26

 

Ανεξάρτητη Εναλλακτική Κίνηση Μαυροπηγής 320

Αγγελίδου Αναστασία 31
Ανδρονικίδης Αναστάσιος 39
Καραβασίλης Γρηγόρης  62
Καραγεωργίου Ευάγγελος 250

Μπάρμπας Γεώργιος 29

Νίκου Φωτεινή 96

Μαζί για τη Μαυροπηγή 277

Αγγελίδης Παύλος 141
Δεληγιώργης Γεώργιος 115
Μήτου Ελένη 84

Μήτρου Πελαγία 48
Τσιολάκης Ζήσης 71

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 1060

ΨΗΦΙΣΑΝ 586

ΑΚΥΡΑ 15

ΛΕΥΚΑ 7

 

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΠΡΟΣΤΑ 260

ΒΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50

ΘΥΜΙΑΝΗ ΝΙΚΗ 39

ΚΑΤΣΑΛΗ ΦΑΝΗ 100

ΜΑΤΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 105
ΡΟΥΔΝΙΚΛΗ ΕΛΕΝΗ 77
Σαμαράς Χαράλαμπος 52
Χασάπης Συμεών 34

 

ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 304

Βασιλάκης Αλέξανδρος 122
Δήμου Ανδρονίκη 46
Θανάτσκου Ευδοξία 30

Μάγγος Πέτρος 45
Σημαιοφορίδου 74
Τιμιάνης Ιωάννης 18

Φιλίππου Δημήτριος 139

Χαντζή Ελευθερία 54

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΣΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 385

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 242

ΑΚΥΡΑ 4

ΛΕΥΚΑ 4

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 234

Πασσαλίδης Ιωάννης 169
Πολιτίδης Χρήστος  65

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 2066

ΨΗΦΙΣΑΝ 1502

ΑΚΥΡΑ 54

ΛΕΥΚΑ 28

 

ΛΑΊΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 63

Ελευθεριάδου Αντωνία 6

Καραλάζος Θωμάς  46

Πάσχος Κωνσταντίνος 1
Συριάδης Γεώργιος 8

Φίλκα Γεωργία 21

 

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΡΔΙΚΚΑ  821

Ιωαννίδου Βικτωρία 93

Κεμερλής Φώτιος 528
Κιουπτσίδου Χρυσούλα 166

Μήτκας Δημήτριος 193

Τσάνη Δήμητρα 128

Τσάνης Βασίλειος 211
Τσιφτσάκης Μιχαήλ  57
Τσουφουλίδης Αθανάσιος 95

 

ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ  536

Αρσενίδης Ηλίας 270

Βλάχου Αντιγόνη 88
Ελευθεριάδης Αθανάσιος 59
Ζδρίνη Θεοδώρα 36
Ζεγκλίνας Γεώργιος 54

Παπουλίδης Βαλεντίνος 52
Ζαρναζίδης Στέφανος 67

Φίλκο Ελένη 13

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 1002

ΨΗΦΙΣΑΝ 757

ΑΚΥΡΑ 27

ΛΕΥΚΑ14

 

ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ 268

Γραικού Αθανασία 22

Κιζιρίδης Παναγιώτης 91

Παπαδόπουλος Νικιφόρος

Παπαδοπούλου Παρασκευή 57
Πεσιάνη Ραφαηλία 15

 

ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ – ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ 448

Ίτσκου Ιωάννης 296

Κοντογουλίδης Ανέστης 67

Κόρδα Αναστασία 128
Κόρρα Ευαγγελία (Λίτσα) 69

Κωνσταντινίδου – Τσεμπερλίδου Ουρανία 92

Ποζίδου Συμέλα (ΜΕλίδα) 52

Τύπου Στυλιανός 76

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΤΕΛΕΩΝΑ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 314

ΨΗΦΙΣΑΝ 214

ΑΚΥΡΑ 26

ΛΕΥΚΑ 23

 

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 165

Τσαλκιτζίδης  Αναστάσιος 165

 

 

 

 

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print
Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
kotzampasis

Συντάκτης: Βάσω Σάφη