Αρχική > Αθλητικά > Αποτελέσματα Ημερίδας Στίβου Γυμνασίων Εορδαίας

Αποτελέσματα Ημερίδας Στίβου Γυμνασίων Εορδαίας

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Αποτελέσματα Ημερίδας Στίβου

Γυμνασίων Εορδαίας

Πέμπτη 21 Μαρτίου 2019

 

60 μ. Αγοριών

 

Προκριματικός (Α’ Σειρά)

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1οςΣΑΚΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7’’54
2οςΒΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20043Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’09
3οςΒΙΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ20053Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9’’69
4οςΚΕΛΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ20064Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9’’84

 

 

Προκριματικός (Β’ Σειρά)

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1οςΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7’’99
2οςΜΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’45
3οςΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ20053Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9’’18
4οςΠΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ20063Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9’’74

 

 

Προκριματικός (Γ’ Σειρά)

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1οςΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7’’58
2οςΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20053Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’99
3οςΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ20053Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9’’84
4οςΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ20053Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ10’’05

 

 

Προκριματικός (Δ’ Σειρά)

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1οςΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ20045Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7’’23
2οςΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ20041Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’09
3οςΤΟΥΡΤΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ20041Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’44
4οςΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ20054Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’45

 

 

Προκριματικός (Ε’ Σειρά)

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1οςΘΥΜΙΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ20045Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’38
2οςΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ20051Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’59
3οςΤΥΠΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ20051Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’60
4οςΤΣΑΡΕΛΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ20065Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9’’15

 

 

Προκριματικός (Στ’ Σειρά)

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1οςΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ20045Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7’’60
2οςΣΚΟΝΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ20051Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’21
3οςΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20065Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’23
4οςΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ20051Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’63

 

 

Ημιτελικός (Α’ Σειρά)

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1οςΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ20045Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7’’24
2οςΣΑΚΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7’’28
3οςΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’29
4οςΘΥΜΙΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ20045Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’52

 

 

Ημιτελικός (Β’ Σειρά)

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1οςΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ20045Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7’’56
2οςΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7’’84
3οςΒΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20043Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’11
4οςΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ20041Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’14

 

 

Τελικός

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1οςΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ20045Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7’’28
2οςΣΑΚΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7’’40
3οςΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7’’67
4οςΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ20045Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7’’75

60 μ. Κοριτσιών

 

Προκριματικός (Α’ Σειρά)

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1ηΜΟΖΑ ΑΝΝΑ20053Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7’’94
2ηΚΕΣΚΙΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ20063Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9’’72
3ηΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ10’’54
4ηΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ20053Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ10’’66

 

 

Προκριματικός (Β’ Σειρά)

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1ηΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ20051Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’11
2ηΣΑΚΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9’’12
3ηΤΣΙΤΛΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ20054Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9’’39
4ηΚΑΠΠΑΣΒΙΛΙ ΜΑΡΙΑΜ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ11’’10

 

 

Προκριματικός (Γ’ Σειρά)

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1ηΛΟΪΖΙΔΟΥ ΛΟΥΙΖΑ20052Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’24
2ηΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ20045Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’36
3ηΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΑΝΑ20065Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9’’22
4ηΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ2005ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9’’93

 

Προκριματικός (Δ’ Σειρά)

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1ηΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7’’98
2ηΠΑΝΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ2004ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’32
3ηΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ20052Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9’’50

 

 

Ημιτελικός (Α’ Σειρά)

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1ηΜΟΖΑ ΑΝΝΑ20053Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’06
2ηΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ20051Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’42
3ηΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ20045Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’46
4ηΣΑΚΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9’’24

 

 

Ημιτελικός (Β’ Σειρά)

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1ηΠΑΝΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ2004ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’43
2ηΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’09
3ηΛΟΪΖΙΔΟΥ ΛΟΥΙΖΑ20052Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’44
4ηΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΑΝΑ20065Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9’’08

 

 

 

 

Τελικός

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1ηΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7’’78
2ηΜΟΖΑ ΑΝΝΑ20053Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’05
3ηΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ20051Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’09
4ηΠΑΝΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ2004ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’46

 

 

 

60 μ. ΕΜΠ. Αγοριών

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1οςΖΗΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8’’70
2οςΔΑΛΚΕΡΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ10’’35

 

 

60 μ. ΕΜΠ. Κοριτσιών

 

(Α’ Σειρά)

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1ηΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ10’’90
2ηΝΤΥΡΜΑ ΕΣΜΕΡΑΛΙΠΑ20055Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ11’’10
3ηΝΙΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ20064Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ13’’74

 

 

 

 

 

(Β’ Σειρά)

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1ηΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ20053Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9’’10
2ηΚΡΥΤΣΑΝΗ ΣΟΦΙΑ20063Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ10’’54
3ηΚΑΤΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ20064Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ10’’57
4ηΠΕΪΤΣΙΝΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ20063Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ11’’25

 

 

Τελικός

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1ηΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ20053Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9’’08
2ηΚΡΥΤΣΑΝΗ ΣΟΦΙΑ20063Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ10’’65
3ηΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ10’’84
4ηΚΑΤΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ20064Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ11’’15

 

 

 

Άλμα εις Μήκος Αγοριών

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1οςΜΠΑΛΤΑΤΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ5,67 μ.
2οςΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ4,68 μ.
3οςΚΕΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ4,46 μ.
4οςΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ4,46 μ.
5οςΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ20052Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ4,20 μ.
6οςΒΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ20065Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ4,18 μ.
7οςΣΙΔΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ20065Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ4,16 μ.
8οςΒΑΪΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2006 3,91 μ.
9οςΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2006ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ3,64 μ.

 

 

Άλμα εις Μήκος Κοριτσιών

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1ηΒΛΑΧΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗ20045Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ5,24 μ.
2ηΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ20064Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ5,23 μ.
3ηΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ20055Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ4,78 μ.
4ηΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΥ ΑΛΕΞΑΔΡΑ20052Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ4,45 μ.
5ηΜΟΥΤΣΟ ΤΖΟΪ20052Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ4,41 μ.
6ηΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ20063Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ4,14 μ.
7ηΕΜΠΕΣΛΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ2005ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ4,11 μ.
8ηΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ4,06 μ.
9ηΒΛΑΔΙΚΑ ΜΙΧΑΕΛΑ20054Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ4,06 μ.
10ηΣΤΑΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ20064Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ3,77 μ.
11ηΖΕΝΕ ΣΕΝΤΙ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ3,70 μ.
12ηΧΙΜΟΛΑΡΙ ΚΡΙΣΤΙΝΑ20051Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ3,66 μ.
13ηΜΑΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ20055Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ2,64 μ.

 

 

 

Άλμα εις Ύψος Αγοριών

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1οςΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ1,33 μ.
2οςΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ20043Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ1,30 μ.

 

 

Άλμα εις Ύψος Κοριτσιών

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1ηΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ20054Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ1,42 μ.
2ηΔΗΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ1,42 μ.
3ηΠΛΕΞΙΔΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ2005ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ1,39 μ.
4ηΒΑΡΔΑΝΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ20062Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ1,36 μ.
5ηΚΑΡΠΟΥΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ1,33 μ.
6ηΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ1,15 μ.

 

 

 

Σφαιροβολία Αγοριών

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1οςΑΔΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20043Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ12,32 μ.
2οςΚΡΙΤΣΑΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ20043Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ11,78 μ.
3οςΣΑΒΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ10,17 μ.
4οςΜΠΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ20045Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ10,07 μ.
5οςΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20045Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9,96 μ.
6οςΙΣΠΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9,49 μ.
7οςΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9,34 μ.
8οςΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9,18 μ.
9οςΤΣΙΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20051Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8,80 μ.
10οςΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ20041Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8,51 μ.
11οςΠΕΡΤΣΙΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ20055Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8,40 μ.
12οςΡΩΣΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ20065Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7,81 μ.
13οςΧΑΤΖΙΑΣ ΓΚΕΡΣΙΑΝ20051Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ6,51 μ.
14οςΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ20064Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ5,64 μ.
15οςΜΩΥΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ20064Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ4,03 μ.

 

 

Σφαιροβολία Κοριτσιών

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΈτος

γέννησης

ΣχολείοΕπίδοση
1ηΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ2004ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ11,44
2ηΚΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ20051Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ9,01
3ηΒΥΖΑΝΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ20042Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8,92
4ηΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ20044Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8,78
5ηΚΟΥΤΡΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ20063Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ8,77
6ηΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ20041Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7,80
7ηΧΑΡΑΚΤΣΗ ΕΥΗ20045Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7,75
8ηΠΡΟΒΙΔΑ ΜΑΡΙΑ20063Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ7,11
9ηΣΑΡΑ ΤΣΕΣΙΚΑ20045Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ6,64
10ηΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ20055Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ6,21
11ηΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ20064Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ6,15

 

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print
Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
kotzampasis

Συντάκτης: e-ptolemeos team