Αρχική > Αθλητικά > Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ-Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΣΤΟΝ 3ο ΟΜΙΛΟ

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ-Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΣΤΟΝ 3ο ΟΜΙΛΟ

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email




subscribe!





 

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του 3ου Ομίλου (σε αυτόν ανήκουν φέτος οι ομάδες της Δυτικής Μακεδονίας, δηλαδή Διόσκουροι, Καστορια, Φλώρινα και Πρωτέας Γρεβενών) και η οποία είναι η ακόλουθη.

 ΑΡΙΩΝ-ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ (8)

1η Αγωνιστική – 13/10/13-  12η Αγωνιστική – 26/01/14

ΑΟ Μεταμόρφωση Βόλου – ΑΟ Αστέρας Λάρισας

ΑΟ Βόνιτσας – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΑΟ Φοίνιξ Λάρισας – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΑΕ Λάρισας

ΓΑΣ Μελίκης – ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης

ΑΣ Καστοριάς – ΓΣ Μακάμπη

2η Αγωνιστική – 20/10/13- 13η Αγωνιστική – 02/02/14

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΑΟ Μεταμόρφωση Βόλου

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – ΑΟ Βόνιτσας

ΑΕ Λάρισας – ΑΟ Φοίνιξ Λάρισας

ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΓΣ Μακάμπη – ΓΑΣ Μελίκης

ΑΟ Αστέρας Λάρισας – ΑΣ Καστοριάς

3η Αγωνιστική – 03/11/13- 14η Αγωνιστική – 16/02/14

ΑΟ Μεταμόρφωση Βόλου – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

ΑΟ Βόνιτσας – ΑΕ Λάρισας

ΑΟ Φοίνιξ Λάρισας – ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΓΣ Μακάμπη

ΓΑΣ Μελίκης – ΑΣ Καστοριάς

ΑΟ Αστέρας Λάρισας – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

4η Αγωνιστική – 10/11/13- 15η Αγωνιστική – 23/02/14

ΑΕ Λάρισας – ΑΟ Μεταμόρφωση Βόλου

ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης – ΑΟ Βόνιτσας

ΓΣ Μακάμπη – ΑΟ Φοίνιξ Λάρισας

ΑΣ Καστοριάς- ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΓΑΣ Μελίκης – ΑΟ Αστέρας Λάρισας

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

5η Αγωνιστική – 24/11/13- 16η Αγωνιστική – 09/03/14

ΑΟ Μεταμόρφωση Βόλου – ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης

ΑΟ Βόνιτσας – ΓΣ Μακάμπη

ΑΟ Φοίνιξ Λάρισας – ΑΣ Καστοριάς

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΓΑΣ Μελίκης

ΑΟ Αστέρας Λάρισας – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΑΕ Λάρισας

 ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ (3)

6η Αγωνιστική – 01/12/13- 17η Αγωνιστική – 16/03/14

ΓΣ Μακάμπη – ΑΟ Μεταμόρφωση Βόλου

ΑΣ Καστοριάς- ΑΟ Βόνιτσας

ΓΑΣ Μελίκης – ΑΟ Φοίνιξ Λάρισας

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΑΟ Αστέρας Λάρισας

ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΑΕ Λάρισας – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

7η Αγωνιστική – 08/12/13- 18η Αγωνιστική – 23/03/14

ΑΟ Μεταμόρφωση Βόλου – ΑΣ Καστοριάς

ΑΟ Βόνιτσας – ΓΑΣ Μελίκης

ΑΟ Φοίνιξ Λάρισας – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΑΟ Αστέρας Λάρισας – ΑΕ Λάρισας

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΓΣ Μακάμπη

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης

8η Αγωνιστική – 15/12/13- 19η Αγωνιστική – 30/03/14

ΓΑΣ Μελίκης – ΑΟ Μεταμόρφωση Βόλου

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΑΟ Βόνιτσας

ΑΟ Φοίνιξ Λάρισας – ΑΟ Αστέρας Λάρισας

ΑΣ Καστοριάς- ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΓΣ Μακάμπη – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης – ΑΕ Λάρισας

9η Αγωνιστική – 22/12/13- 20η Αγωνιστική – 06/04/14

ΑΟ Μεταμόρφωση Βόλου – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΑΟ Βόνιτσας – ΑΟ Φοίνιξ Λάρισας

ΑΟ Αστέρας Λάρισας – ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΓΑΣ Μελίκης

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – ΑΣ Καστοριάς

ΑΕ Λάρισας -ΓΣ Μακάμπη

10η Αγωνιστική – 12/01/14- 21η Αγωνιστική – 13/04/14

ΑΟ Φοίνιξ Λάρισας – ΑΟ Μεταμόρφωση Βόλου

ΑΟ Βόνιτσας – ΑΟ Αστέρας Λάρισας

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΓΑΣ Μελίκης – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

ΑΣ Καστοριάς- ΑΕ Λάρισας

ΓΣ Μακάμπη – ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης

11η Αγωνιστική – 19/01/14- 22η Αγωνιστική – 20/04/14

ΑΟ Μεταμόρφωση Βόλου – ΑΟ Βόνιτσας

ΑΟ Αστέρας Λάρισας – ΓΣ Μακάμπη

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΑΟ Φοίνιξ Λάρισας

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΑΕ Λάρισας – ΓΑΣ Μελίκης

ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης – ΑΣ Καστοριάς

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
sidiros
x

Check Also

Μπορούσε τη νίκη ο Ερμής απέναντι στον Δία

Κοινοποίησε το....FacebookTwitterPrintemail Στο 0-0 έμεινε ο νεανικός Ερμής Αμυνταίου απέναντι στον Δία Δίου στην επανέναρξη της Γ΄ Εθνικής μετά από ...