Αρχική > Τοπική Επικαιρότητα > Αυτοδιοικητικές Εκλογές 2019 > Το ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού «Δημιουργούμε μαζί» με επικεφαλής την υπ. Δήμαρχο Εορδαίας Αθηνά Τερζοπούλου (δελτίο τύπου)

Το ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού «Δημιουργούμε μαζί» με επικεφαλής την υπ. Δήμαρχο Εορδαίας Αθηνά Τερζοπούλου (δελτίο τύπου)

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Υποψήφια Δήμαρχος Εορδαίας:

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ–ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΘΗΝΑ του Βασιλείου

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δήμου Εορδαίας

 

Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Παρασκευής:

  1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΙΣΣΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Βερμίου:

  1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΓΕΣΘΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΤΣΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΤΣΙΑΡΤΣΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Βλάστης:

  1. ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Μουρικίου:

  1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  3. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ-ΛΕΚΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΓΓΕΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΠΙΓΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
  5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Πτολεμαΐδας:

  1. ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΒΕΛΟΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  3. ΒΕΡΙΚΟΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΓΑΛΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΔΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ) του ΔΑΝΙΗΛ
  6. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΔΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΖΟΛΩΤΑ ΩΡΑΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΙΤΣΚΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΚΑΛΑΒΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  13. ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  14. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ-ΣΙΑΠΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  15. ΚΑΡΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  16. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ
  17. ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΚΩΤΣΙΔΟΥ-ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ
  19. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΗ
  20. ΛΙΟΛΙΟΥ-ΕΞΑΚΟΥΣΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  21. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  22. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΛΑΖΑΡΟΥ
  23. ΜΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  24. ΜΙΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  25. ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  26. ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  27. ΣΙΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΟΣΜΑ
  28. ΣΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  29. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  30. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  31. ΣΤΕΦΑΝΟΓΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΗΛΙΑ
  32. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  33. ΤΑΪΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
  34. ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  35. ΤΣΑΒΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΞΑΝΑ (ΞΕΝΙΑ) του ΒΙΚΤΩΡ
  36. ΤΣΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  37. ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  38. ΧΑΣΙΩΤΗ-ΤΣΙΣΜΑΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  39. 39. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print
Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
kotzampasis

Συντάκτης: e-ptolemeos team