Συμβαίνει τώρα
Αρχική > Αθλητικά > Το πρόγραμμα της σεζόν 2020-21 στην Super League Interwetten

Το πρόγραμμα της σεζόν 2020-21 στην Super League Interwetten

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Super League Interwetten, με ντέρμπι ανοίγει και κλείνει το πρωτάθλημα.

Η ηλεκτρονική κλήρωση της Super League Interwetten 2020/21 πραγματοποιήθηκε στα κεντρικά γραφεία της διοργανώτριας αρχής του πρωταθλήματος. Στην πρεμιέρα ξεχωριζει το ντέρμπι ΑΕΚ – Ολυμπιακός, ενώ την τελευταία αγωνιστική θα πραγματοποιηθεί το Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα του νέου πρωταθλήματος:

1η Αγωνιστική

AEK – Ολυμπιακός

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα

Άρης – Λαμία

Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός

Ατρόμητος – Βόλος

ΟΦΗ – Παναιτωλικός

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

2η Αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΛ

Βόλος – Άρης

Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης

Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης

Παναιτωλικός – ΑΕΚ

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος

Λαμία – ΟΦΗ

3η Αγωνιστική

ΑΕΚ – Λαμία

ΑΕΛ – Παναθηναϊκός

Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα

Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης

Βόλος – ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός – Παναιτωλικός

ΟΦΗ – Ατρόμητος

4η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ

Ατρόμητος – ΑΕΚ

Παναθηναϊκός – Άρης

Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ

Λαμία – Βόλος

5η Αγωνιστική

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

ΑΕΛ – Αστέρας Τίπολης

Άρης – Απόλλων Σμύρνης

Βόλος – ΠΑΣ Γιάννινα

Ολυμπιακός – Ατρόμητος

ΟΦΗ – Παναθηναϊκός

Λαμία – Παναιτωλικός

6η Αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ

ΑΕΛ – Άρης

Απόλλων Σμύρνης – Λαμία

Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ

Ατρόμητος – Παναιτωλικός

Παναθηναϊκός – Βόλος

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

7η Αγωνιστική

ΑΕΚ – ΟΦΗ

Άρης – Αστέρας Τρίπολης

Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα

Βόλος – ΑΕΛ

Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ

Λαμία – Παναθηναϊκός

8η Αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός

ΑΕΛ – Λαμία

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ

Άρης – ΑΕΚ

Αστέρας Τρίπολης – Βόλος

ΟΦΗ – Ολυμπιακός

Παναθηναϊκός – Ατρόμητος

9η Αγωνιστική

ΑΕΚ – ΑΕΛ

Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης

Βόλος – ΟΦΗ

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός

Παναιτωλικός – Άρης

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

Λαμία – Αστέρας Τρίπολης

10η Αγωνιστική

ΑΕλ – Ατρόμητος

Απόλλων Σμύρνης – Βόλος

Άρης – Ολυμπιακός

Αστερας Τρίπολης – ΑΕΚ

ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα

Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός

Λαμία – ΠΑΟΚ

11η Αγωνιστική

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός

ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία

Ατρόμητος – Άρης

Ολυμπιακός – Βόλος

ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης

Παναιτωλικός – ΑΕΛ

ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης

12η Αγωνιστική

ΑΕΛ – ΟΦΗ

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ

Άρης – ΠΑΟΚ

Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος

Βόλος – Παναιτωλικός

Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα

Λαμία – Ολυμπιακός

13η Αγωνιστική

ΑΕΚ – Βόλος

ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης

Ατρόμητος – Λαμία

Ολυμπιακός – ΑΕΛ

ΟΦΗ – Άρης

Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

14η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης

ΑΕΛ – ΠΑΟΚ

Βόλος – Ατρόμητος

Ολυμπιακός – ΑΕΚ

Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης

Παναιτωλικός – ΟΦΗ

Λαμία – Άρης

15η αγωνιστική

ΑΕΚ – Παναιτωλικός

ΑΕΛ – ΠΑΣ Γιάννινα

Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός

Άρης – Βόλος

Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ

ΟΦΗ – Λαμία

16η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης

Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης

Ατρόμητος – ΟΦΗ

Παναθηναϊκός – ΑΕΛ

Παναιτωλικός – Ολυμπιακός

ΠΑΟΚ – Βόλος

Λαμία – ΑΕΚ

17η αγωνιστική

ΑΕΚ – Ατρόμητος

ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης

Άρης – Παναθηναϊκός

Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός

Βόλος – Λαμία

Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ

18η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Βόλος

Απόλλων Σμύρνης – Άρης

Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ

Ατρόμητος – Ολυμπιακός

Παναθηναϊκός – ΟΦΗ

Παναιτωλικός – Λαμία

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

19η αγωνιστική

ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

Άρης – ΑΕΛ

Βόλος – Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης

Παναιτωλικός – Ατρόμητος

Λαμία – Απόλλων Σμύρνης

20η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος

ΑΕΛ – Βόλος

Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός

Αστέρας Τρίπολης – Άρης

ΟΦΗ – ΑΕΚ

Παναθηναϊκός – Λαμία

ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός

21η αγωνιστική

ΑΕΚ – Άρης

Ατρόμητος – Παναθηναϊκός

Βόλος – Αστέρας Τρίπολης

Ολυμπιακός – ΟΦΗ

Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα

ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης

Λαμία – ΑΕΛ

22η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ

ΑΕΛ – ΑΕΚ

Απόλλων Σμύρνης – Ατρόμητος

Άρης – Παναιτωλικός

Αστέρας Τρίπολης – Λαμία

ΟΦΗ – Βόλος

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

23η αγωνιστική

ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης

ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ

Ατρόμητος – ΑΕΛ

Βόλος – Απόλλων Σμύρνης

Ολυμπιακός – Άρης

Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός

ΠΑΟΚ – Λαμία

24η αγωνιστική

ΑΕΛ – Παναιτωλικός

Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ

Άρης – Ατρόμητος

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ

Βόλος – Ολυμπιακός

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ

Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα

25η Αγωνιστική

ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός

Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης

Ολυμπιακός – Λαμία

ΟΦΗ – ΑΕΛ

Παναιτωλικός – Βόλος

ΠΑΟΚ – Άρης

26η Αγωνιστική

ΑΕΛ – Ολυμπιακός

Απόλλων – Παναιτωλικός

Άρης – ΟΦΗ

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα

Βόλος – ΑΕΚ

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

Λαμία – Ατρόμητος

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο [email protected]
sidiros
x

Check Also

Πώς κατανέμονται τα σημερινά (27/10) κρούσματα στη Δυτική Μακεδονία

Μοίρασε το άρθρο...FacebookTwitteremail Σύμφωνα με πληροφορίες τα σημερινά κρούσματα στη δυτικη Μακεδονία κατανέμονται ως εξής: Δήμος Κοζάνης 8 Δήμος Εορδαίας ...