Συμβαίνει τώρα
Αρχική > Αθλητικά > Πανελλήνιο κοριτσιών Κ20 (προημιτελική φάση): Με ήττα ξεκίνησαν οι Πάνθηρες

Πανελλήνιο κοριτσιών Κ20 (προημιτελική φάση): Με ήττα ξεκίνησαν οι Πάνθηρες

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email




subscribe!





Τα αποτελέσματα της πρώτης ημέρας της προημιτελικής φάσης του πανελλήνιου πρωταθλήματος κοριτσιών Κ20.
 
Α” όμιλος (Μίκρα και Βότση – Θεσσαλονίκη)


Πέμπτη 5 Μαρτίου

Α.Σ. Γαία Δράμας – Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση 0-3 (17-25, 22-25, 18-25)
Γ.Σ. Ένωση Ελασσόνας – Π.Α.Ο.Κ. 0-3 (13-25, 10-25, 12-25)

Παρασκευή 6 Μαρτίου

Βότση, 15.00: Α.Σ. Γαία Δράμας – Γ.Σ. Ένωση Ελασσόνας
Μίκρας, 18.00: Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση – Π.Α.Ο.Κ.

Σάββατο 7 Μαρτίου

Βότση, 18.00: Γ.Σ. Ένωση Ελασσόνας – Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση

Μίκρας, 18.30: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Σ. Γαία Δράμας
Βαθμολογία Α” ομίλου
1. Π.Α.Ο.Κ. 3β. (3-0)
2. Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση 3β. (3-0)
3. Α.Σ. Γαία Δράμας 0β. (0-3)
4. Γ.Σ. Ένωση Ελασσόνας 0β. (0-3)

Β” όμιλος (Ανέστης Πεταλίδης – Θεσσαλονίκη)

Πέμπτη 5 Μαρτίου

Φ.Σ. Πάνθηρες Κοζάνης – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 0-3 (10-25, 17-25, 05-25)
Π.Α.Σ. Γιάννενα – A.Σ. Άρης 0-3 (21-25, 20-25, 12-25)

Παρασκευή 6 Μαρτίου

15.00: Φ.Σ. Πάνθηρες Κοζάνης – Π.Α.Σ. Γιάννενα
17.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Α.Σ. Άρης

Σάββατο 7 Μαρτίου

11.00: Α.Σ. Άρης – Φ.Σ. Πάνθηρες Κοζάνης

15.00: Π.Α.Σ. Γιάννενα – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Βαθμολογία Β” ομίλου
1. Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 3β. (3-0)
2. Α.Σ. Άρης 3β. (3-0)
3. Π.Α.Σ. Γιάννενα 0β. (0-3)
4. Φ.Σ. Πάνθηρες Κοζάνης 0β. (0-3)

Ημιτελική φάση – Κυριακή 8 Μαρτίου

Πολίχνη, 15.00: Α1 – Β2 ή Β1 – Α2
Κατσάνειο, 17.30: Β1 – Α2 ή Α1 – Β2

Γ” όμιλος (Μαρκόπουλου – Αθήνα)

Πέμπτη 5 Μαρτίου

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Ο. Μαρκοπούλου 0-3 (16-25, 19-25, 16-25)
Ρ.Σ.Φ.Π. Τελχινίς – Α.Σ.Π. Απόλλων 0-3 (14-25, 11-25, 18-25)

Παρασκευή 6 Μαρτίου

17.30: Ρ.Σ.Φ.Π. Τελχινίς – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
20.00: Α.Σ.Π. Απόλλων – Α.Ο. Μαρκοπούλου

Σάββατο 7 Μαρτίου

17.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου – Ρ.Σ.Φ.Π. Τελχινίς

19.30: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Σ.Π. Απόλλων
Βαθμολογία Γ΄” ομίλου
1. Α.Σ.Π. Απόλλων 3β. (3-0)
2. Α.Ο. Μαρκοπούλου 3β. (3-0)
3. Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. 0β. (0-3)
3. Ρ.Σ.Φ.Π. Τελχινίς 0β. (0-3)

Δ” όμιλος (Μίλωνα – Αθήνα)

Πέμπτη 5 Μαρτίου

Α.Σ.Π. Κόρινθος – Γ.Σ. Απόλλων Αγ. Δημητρίου 0-3 (20-25, 09-25, 24-26)
Γ.Ε Ηρακλείου – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων 0-3 (16-25, 12-25, 06-25)

Παρασκευή 6 Μαρτίου

13.00: Α.Σ.Π. Κόρινθος – Γ.Ε. Ηρακλείου
18.00: Γ.Σ. Απόλλων Αγ. Δημητρίου – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων

Σάββατο 7 Μαρτίου

13.00: Γ.Ε. Ηρακλείου – Γ.Σ. Απόλλων Αγ. Δημητρίου

18.00: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Α.Σ.Π. Κόρινθος
Βαθμολογία Δ” ομίλου
1. Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων 3β. (3-0)
2. Γ.Σ. Απόλλων Αγ. Δημητρίου 3β. (3-0)
3. Α.Σ.Π. Κόρινθος 0β. (0-3)
4. Γ.Ε. Ηρακλείου 0β. (0-3)

Ημιτελική φάση – Κυριακή 8 Μαρτίου

Μαρκόπουλου, 18.00: Γ1 – Δ2

Μίλωνα, 19.00: Δ1 – Γ2

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο [email protected]
sidiros
x

Check Also

Η τρομερή παράδοση της Ντόρτμουντ με την Γκλάντμπαχ

Κοινοποίησε το....FacebookTwitterPrintemail Το ντέρμπι των… Μπορούσια ξεχωρίζει από το αποψινό πρόγραμμα, πέρα του παρελθόντος υπάρχει και η παράδοση των 12 ...