Αρχική > Slider > Η κλήρωση στη Γ΄ Μπάσκετ Ανδρών- Εκτός με τον Εύαθλο αρχίζει ο Αρίωνας

Η κλήρωση στη Γ΄ Μπάσκετ Ανδρών- Εκτός με τον Εύαθλο αρχίζει ο Αρίωνας

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για τη Γ΄ Μπάσκετ Ανδρών εκεί όπου ο Αρίωνας θα είναι ο μοναδικός εκπρόσωπος του Νομού.

Στη πρώτη αγωνιστική  θα παίξει εκτός με τον Εύαθλο.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα:

 

1η Αγωνιστική – 15/10/2017-14η Αγωνιστική – 28/1/2018

Ρεπό: ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας- ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας- ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΣΑΑ Ζέφυρος  02

ΓΣ Φαρσάλων – ΑΟΚ Βέροιας

ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακεδονίας- ΑΠΣ Αρίων Πτολεμαΐδας

ΑΜΣ Αίολος Αστακού – ΑΓΣ Ιωαννίνων

 

2η Αγωνιστική – 22/10/2017-15η Αγωνιστική – 4/2/2018

Ρεπό: ΑΜΣ Αίολος Αστακού

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας

ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΑΣΑΑ Ζέφυρος  02 – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΑΟΚ Βέροιας – ΓΣ Νίκη Βόλου

ΑΠΣ Αρίων Πτολεμαΐδας – ΓΣ Φαρσάλων

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακεδονίας

 

3η Αγωνιστική – 29/10/2017-16η Αγωνιστική – 11/2/2018

Ρεπό: ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας- ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας- ΑΣΑΑ Ζέφυρος  02

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας- ΑΟΚ Βέροιας

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΠΣ Αρίων Πτολεμαΐδας

ΓΣ Φαρσάλων – ΑΓΣ Ιωαννίνων

ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακεδονίας- ΑΜΣ Αίολος Αστακού

 

4η Αγωνιστική – 5/11/2017-17η Αγωνιστική – 25/2/2018

Ρεπό: ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακεδονίας

ΑΣΑΑ Ζέφυρος  02 – ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας

ΑΟΚ Βέροιας – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΑΠΣ Αρίων Πτολεμαΐδας – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΓΣ Νίκη Βόλου

ΑΜΣ Αίολος Αστακού – ΓΣ Φαρσάλων

ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

 

5η Αγωνιστική – 12/11/2017-18η Αγωνιστική – 4/3/2018

Ρεπό: ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας

ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας- ΑΟΚ Βέροιας

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας- ΑΠΣ Αρίων Πτολεμαΐδας

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας- ΑΓΣ Ιωαννίνων

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΜΣ Αίολος Αστακού

ΓΣ Φαρσάλων – ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακεδονίας

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΑΣΑΑ Ζέφυρος  02

 

6η Αγωνιστική – 19/11/2017-19η Αγωνιστική – 11/3/2018

Ρεπό: ΓΣ Φαρσάλων

ΑΠΣ Αρίων Πτολεμαΐδας – ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΑΜΣ Αίολος Αστακού – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακεδονίας- ΓΣ Νίκη Βόλου

ΑΟΚ Βέροιας – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΑΣΑΑ Ζέφυρος  02 – ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας

 

7η Αγωνιστική – 26/11/2017-20η Αγωνιστική – 18/3/2018

Ρεπό: ΑΣΑΑ Ζέφυρος  02

ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας- ΑΓΣ Ιωαννίνων

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας- ΑΜΣ Αίολος Αστακού

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας- ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακεδονίας

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΓΣ Φαρσάλων

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΑΠΣ Αρίων Πτολεμαΐδας

ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας – ΑΟΚ Βέροιας

 

8η Αγωνιστική – 3/12/2017-21η Αγωνιστική – 1/4/2018

Ρεπό: ΓΣ Νίκη Βόλου

ΑΜΣ Αίολος Αστακού – ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας

ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακεδονίας- ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΓΣ Φαρσάλων – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΑΠΣ Αρίων Πτολεμαΐδας – ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας

ΑΟΚ Βέροιας – ΑΣΑΑ Ζέφυρος  02

 

9η Αγωνιστική – 10/12/2017-22η Αγωνιστική – 22/4/2018

Ρεπό: ΑΟΚ Βέροιας

ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας- ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακεδονίας

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας- ΓΣ Φαρσάλων

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας- ΓΣ Νίκη Βόλου

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΑΜΣ Αίολος Αστακού

ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας – ΑΓΣ Ιωαννίνων

ΑΣΑΑ Ζέφυρος  02 – ΑΠΣ Αρίων Πτολεμαΐδας

 

10η Αγωνιστική – 17/12/2017-23η Αγωνιστική – 29/4/2018

Ρεπό: ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΓΣ Φαρσάλων – ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακεδονίας- ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΑΜΣ Αίολος Αστακού – ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΣΑΑ Ζέφυρος  02

ΑΠΣ Αρίων Πτολεμαΐδας – ΑΟΚ Βέροιας

 

11η Αγωνιστική – 7/1/2018-24η Αγωνιστική – 6/5/2018

Ρεπό: ΑΠΣ Αρίων Πτολεμαΐδας

ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας- ΓΣ Νίκη Βόλου

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας- ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΓΣ Φαρσάλων

ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας – ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακεδονίας

ΑΣΑΑ Ζέφυρος  02 – ΑΜΣ Αίολος Αστακού

ΑΟΚ Βέροιας – ΑΓΣ Ιωαννίνων

 

12η Αγωνιστική – 14/1/2018-25η Αγωνιστική – 13/5/2018

Ρεπό: ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας- ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΓΣ Φαρσάλων – ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας

ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακεδονίας- ΑΣΑΑ Ζέφυρος  02

ΑΜΣ Αίολος Αστακού – ΑΟΚ Βέροιας

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΠΣ Αρίων Πτολεμαΐδας

 

13η Αγωνιστική – 21/1/2018-26η Αγωνιστική – 20/5/2018

Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας- ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας – ΓΣ Νίκη Βόλου

ΑΣΑΑ Ζέφυρος  02 – ΓΣ Φαρσάλων

ΑΟΚ Βέροιας – ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακεδονίας

ΑΠΣ Αρίων Πτολεμαΐδας – ΑΜΣ Αίολος Αστακού

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print
Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr

Συντάκτης: Θεόφιλος Ηλιάδης

Αθλητικογράφος του e-ptolemeos.gr. Ασχολείται με το αθλητικό ρεπορτάζ από το 1990. Είναι πτυχιούχος του ΤΕΙ Μηχανολογίας Κοζάνης.