Αρχική > Αθλητικά > Κλήρωση κυπέλλου Μπάσκετ: Εντός με Καβάλα ο Πρωτέας Γρεβενών

Κλήρωση κυπέλλου Μπάσκετ: Εντός με Καβάλα ο Πρωτέας Γρεβενών

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Α” Φάση 
1η Αγωνιστική – Τετάρτη 18/09/2019
1ος ΟΜΙΛΟΣ
01. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
02. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
03. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
04. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
05. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΦΗ
06. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
07. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
08. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ
09. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
10. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
11. ΧΑΝΘ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
12. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
13. ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
14. ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
15. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
16. ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α” Φάση – 2η Αγωνιστική – Κυριακή 22/09/2019
17. Νικητής Α15 – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
18. Νικητής Α7 – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
19. Νικητής Α2 – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
20. Νικητής Α6 – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
21. Νικητής Α3 – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
22. Νικητής Α12 – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.(?)
23. Νικητής Α4 – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
24. Νικητής Α10 – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
25. Νικητής Α1 – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
26. Νικητής Α11 – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
27. Νικητής Α5 – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
28. Νικητής Α16 – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
29. Νικητής Α9 – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
30. Νικητής Α14 – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
31. Νικητής Α13 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
32. Νικητής Α8 – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Α” Φάση – 3η Αγωνιστική – Τετάρτη 25/09/2019
33. Νικητής Α31 – Νικητής Α19
34. Νικητής Α17 – Νικητής Α22
35. Νικητής Α23 – Νικητής Α30
36. Νικητής Α26 – Νικητής Α25
37. Νικητής Α27 – Νικητής Α28
38. Νικητής Α21 – Νικητής Α24
39. Νικητής Α20 – Νικητής Α32
40. Νικητής Α29 – Νικητής Α18

Β” Φάση

B” Φάση – 1η Αγωνιστική, Τετάρτη 02/10/2019
41. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΡΟΔΟΥ
42. ΝΙΚΗΤΗΣ Α39 – ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΛΑΥΡΙΟ
43. ΝΙΚΗΤΗΣ Α33 – [άγνωστη] 44. ΝΙΚΗΤΗΣ Α37 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α34
45. ΑΡΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
46. ΝΙΚΗΤΗΣ Α35 – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
47. ΝΙΚΗΤΗΣ Α38 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
48. ΝΙΚΗΤΗΣ Α40 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α36

B” Φάση – 2η Αγωνιστική, Τετάρτη 16/10/2019
49. ΝΙΚΗΤΗΣ Α47 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α48
50. ΝΙΚΗΤΗΣ Α41 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α42
51. ΝΙΚΗΤΗΣ Α44 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α43
52. ΝΙΚΗΤΗΣ Α46 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α45

B” Φάση – 3η Αγωνιστική, Τετάρτη 30/10/2019
53. ΝΙΚΗΤΗΣ Α52 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α50
54. ΝΙΚΗΤΗΣ Α51 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α49

Γ” Φάση – Προημιτελικοί Αγώνες 
Κυριακή 10/11/2019
55. ΝΙΚΗΤΗΣ Α54 – ΠΑΟΚ
56. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
57. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΓ. ΕΥΘ. ΚΕΡ. «Ο ΦΑΡΟΣ» (ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ)
58. ΑΕΚ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α53

Δ” Φάση – Ημιτελικοί Αγώνες 
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/02/2020
59. –
60. –
Ε” Φάση – Τελικός – Κυριακή 16/02/2020

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print
Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
kotzampasis

Συντάκτης: Θεόφιλος Ηλιάδης

Αθλητικογράφος του e-ptolemeos.gr. Ασχολείται με το αθλητικό ρεπορτάζ από το 1990. Είναι πτυχιούχος του ΤΕΙ Μηχανολογίας Κοζάνης.