Αρχική > Slider > Η κλήρωση του Πρωτέα Γρεβενών στη Β΄ Μπάσκετ ανδρών

Η κλήρωση του Πρωτέα Γρεβενών στη Β΄ Μπάσκετ ανδρών

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Η κλήρωση του νεοφώτιστου Πρωτέα Γρεβενών στην Β΄ Εθνική Μπάσκετ ανδρών είναι η παρακάτω:

 

1η Αγωνιστική – 06/10/19

ΠΣ Ευκαρπίας – ΓΣ Φαρσάλων

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – ΓΑΣ Κομοτηνή

ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό – ΕΚ Καβάλας

ΣΑ Στρατωνίου – ΓΣ Έσπερος Λαμίας

ΠΑΣ Γιάννινα – ΚΣ Γέφυρας

ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87 – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΑΠΣ Αίας Εύοσμου – ΧΑΝΘ

 

2η Αγωνιστική – 13/10/19

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΠΣ Ευκαρπίας

ΕΚ Καβάλας – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό

ΚΣ Γέφυρας – ΣΑ Στρατωνίου

ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΠΑΣ Γιάννινα

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87

ΧΑΝΘ – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΓΣ Φαρσάλων – ΑΠΣ Αίας Εύοσμου

 

3η Αγωνιστική – 20/10/19

ΠΣ Ευκαρπίας – ΕΚ Καβάλας

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – ΓΣ Έσπερος Λαμίας

ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό – ΚΣ Γέφυρας

ΣΑ Στρατωνίου – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

ΠΑΣ Γιάννινα – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87 – ΧΑΝΘ

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΑΠΣ Αίας Εύοσμου

ΓΣ Φαρσάλων – ΓΑΣ Κομοτηνή

 

4η Αγωνιστική – 27/10/19

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – ΠΣ Ευκαρπίας

ΚΣ Γέφυρας – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά

ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΣΑ Στρατωνίου

ΧΑΝΘ – ΠΑΣ Γιάννινα

ΑΠΣ Αίας Εύοσμου – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΓΣ Φαρσάλων

ΕΚ Καβάλας – ΓΑΣ Κομοτηνή

 

5η Αγωνιστική – 03/11/19

ΠΣ Ευκαρπίας – ΚΣ Γέφυρας

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΣΑ Στρατωνίου – ΧΑΝΘ

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΠΣ Αίας Εύοσμου

ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87 – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΓΣ Φαρσάλων – ΕΚ Καβάλας

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΓΣ Έσπερος Λαμίας

 

6η Αγωνιστική – 10/11/19

ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΠΣ Ευκαρπίας

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά

ΧΑΝΘ – ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό

ΑΠΣ Αίας Εύοσμου – ΣΑ Στρατωνίου

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΠΑΣ Γιάννινα

ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87 – ΓΣ Φαρσάλων

ΚΣ Γέφυρας – ΓΑΣ Κομοτηνή

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – ΕΚ Καβάλας

 

7η Αγωνιστική – 16/11/19

ΠΣ Ευκαρπίας – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – ΧΑΝΘ

ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό – ΑΠΣ Αίας Εύοσμου

ΣΑ Στρατωνίου – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87

ΓΣ Φαρσάλων – ΓΣ Έσπερος Λαμίας

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

ΕΚ Καβάλας – ΚΣ Γέφυρας

 

8η Αγωνιστική – 24/11/19

ΧΑΝΘ – ΠΣ Ευκαρπίας

ΑΠΣ Αίας Εύοσμου – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό

ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87 – ΣΑ Στρατωνίου

ΠΑΣ Γιάννινα – ΓΣ Φαρσάλων

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΓΑΣ Κομοτηνή

ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΕΚ Καβάλας

ΚΣ Γέφυρας – ΓΣ Έσπερος Λαμίας

 

9η Αγωνιστική – 01/12/19

ΠΣ Ευκαρπίας – ΑΠΣ Αίας Εύοσμου

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87

ΣΑ Στρατωνίου – ΠΑΣ Γιάννινα

ΓΣ Φαρσάλων – ΚΣ Γέφυρας

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΧΑΝΘ

ΕΚ Καβάλας – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

 

10η Αγωνιστική – 08/12/19

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΠΣ Ευκαρπίας

ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87 – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό

ΣΑ Στρατωνίου – ΓΣ Φαρσάλων

ΑΠΣ Αίας Εύοσμου – ΓΑΣ Κομοτηνή

ΧΑΝΘ – ΕΚ Καβάλας

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΓΣ Έσπερος Λαμίας

ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΚΣ Γέφυρας

 

11η Αγωνιστική – 15/12/19

ΠΣ Ευκαρπίας – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – ΠΑΣ Γιάννινα

ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό – ΣΑ Στρατωνίου

ΓΣ Φαρσάλων – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΕΚ Καβάλας – ΑΠΣ Αίας Εύοσμου

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – ΧΑΝΘ

ΚΣ Γέφυρας – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

 

12η Αγωνιστική – 22/12/19

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΣ Ευκαρπίας

ΣΑ Στρατωνίου – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά

ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό – ΓΣ Φαρσάλων

ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87 – ΓΑΣ Κομοτηνή

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΕΚ Καβάλας

ΑΠΣ Αίας Εύοσμου – ΓΣ Έσπερος Λαμίας

ΧΑΝΘ – ΚΣ Γέφυρας

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

 

13η Αγωνιστική – 05/01/20

ΠΣ Ευκαρπίας – ΣΑ Στρατωνίου

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό

ΓΣ Φαρσάλων – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΠΑΣ Γιάννινα

ΕΚ Καβάλας – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΚΣ Γέφυρας – ΑΠΣ Αίας Εύοσμου

ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΧΑΝΘ

 

14η Αγωνιστική – 12/01/20

ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό – ΠΣ Ευκαρπίας

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – ΓΣ Φαρσάλων

ΣΑ Στρατωνίου – ΓΑΣ Κομοτηνή

ΠΑΣ Γιάννινα – ΕΚ Καβάλας

ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87 – ΓΣ Έσπερος Λαμίας

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΚΣ Γέφυρας

ΑΠΣ Αίας Εύοσμου – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

ΧΑΝΘ – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

 

15η Αγωνιστική – 19/01/20

ΠΣ Ευκαρπίας – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά

ΓΣ Φαρσάλων – ΧΑΝΘ

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό

ΕΚ Καβάλας – ΣΑ Στρατωνίου

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – ΠΑΣ Γιάννινα

ΚΣ Γέφυρας – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87

ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΑΠΣ Αίας Εύοσμου

 

16η Αγωνιστική – 26/01/20

ΓΣ Φαρσάλων – ΠΣ Ευκαρπίας

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά

ΕΚ Καβάλας – ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – ΣΑ Στρατωνίου

ΚΣ Γέφυρας – ΠΑΣ Γιάννινα

ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΧΑΝΘ – ΑΠΣ Αίας Εύοσμου

 

17η Αγωνιστική – 02/02/20

ΠΣ Ευκαρπίας – ΓΑΣ Κομοτηνή

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – ΕΚ Καβάλας

ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό – ΓΣ Έσπερος Λαμίας

ΣΑ Στρατωνίου – ΚΣ Γέφυρας

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87 – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΧΑΝΘ

ΑΠΣ Αίας Εύοσμου – ΓΣ Φαρσάλων

 

18η Αγωνιστική – 09/02/20

ΕΚ Καβάλας – ΠΣ Ευκαρπίας

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά

ΚΣ Γέφυρας – ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό

ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΣΑ Στρατωνίου

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΠΑΣ Γιάννινα

ΧΑΝΘ – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87

ΑΠΣ Αίας Εύοσμου – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΓΣ Φαρσάλων

 

19η Αγωνιστική – 23/02/20

ΠΣ Ευκαρπίας – ΓΣ Έσπερος Λαμίας

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – ΚΣ Γέφυρας

ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

ΣΑ Στρατωνίου – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΠΑΣ Γιάννινα – ΧΑΝΘ

ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87 – ΑΠΣ Αίας Εύοσμου

ΓΣ Φαρσάλων – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΕΚ Καβάλας

 

20η Αγωνιστική – 29/02/20

ΚΣ Γέφυρας – ΠΣ Ευκαρπίας

ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό

ΧΑΝΘ – ΣΑ Στρατωνίου

ΑΠΣ Αίας Εύοσμου – ΠΑΣ Γιάννινα

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87

ΕΚ Καβάλας – ΓΣ Φαρσάλων

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – ΓΑΣ Κομοτηνή

 

21η Αγωνιστική – 08/03/20

ΠΣ Ευκαρπίας – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό – ΧΑΝΘ

ΣΑ Στρατωνίου – ΑΠΣ Αίας Εύοσμου

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΓΣ Φαρσάλων – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΚΣ Γέφυρας

ΕΚ Καβάλας – ΓΣ Έσπερος Λαμίας

 

22η Αγωνιστική – 15/03/20

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΠΣ Ευκαρπίας

ΧΑΝΘ – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά

ΑΠΣ Αίας Εύοσμου – ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΣΑ Στρατωνίου

ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87 – ΠΑΣ Γιάννινα

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – ΓΣ Φαρσάλων

ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΓΑΣ Κομοτηνή

ΚΣ Γέφυρας – ΕΚ Καβάλας

 

23η Αγωνιστική – 22/03/20

ΠΣ Ευκαρπίας – ΧΑΝΘ

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – ΑΠΣ Αίας Εύοσμου

ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΣΑ Στρατωνίου – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87

ΓΣ Φαρσάλων – ΠΑΣ Γιάννινα

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΕΚ Καβάλας – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – ΚΣ Γέφυρας

 

24η Αγωνιστική – 29/03/20

ΑΠΣ Αίας Εύοσμου – ΠΣ Ευκαρπίας

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά

ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87 – ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό

ΠΑΣ Γιάννινα – ΣΑ Στρατωνίου

ΚΣ Γέφυρας – ΓΣ Φαρσάλων

ΧΑΝΘ – ΓΑΣ Κομοτηνή

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΕΚ Καβάλας

ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΓΣ Έσπερος Λαμίας

 

25η Αγωνιστική – 05/04/20

ΠΣ Ευκαρπίας – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87

ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό – ΠΑΣ Γιάννινα

ΓΣ Φαρσάλων – ΣΑ Στρατωνίου

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΑΠΣ Αίας Εύοσμου

ΕΚ Καβάλας – ΧΑΝΘ

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

ΚΣ Γέφυρας – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

 

26η Αγωνιστική – 12/04/20

ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87 – ΠΣ Ευκαρπίας

ΠΑΣ Γιάννινα – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά

ΣΑ Στρατωνίου – ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό

ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΓΣ Φαρσάλων

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΓΑΣ Κομοτηνή

ΑΠΣ Αίας Εύοσμου – ΕΚ Καβάλας

ΧΑΝΘ – ΓΣ Έσπερος Λαμίας

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΚΣ Γέφυρας

 

27η Αγωνιστική – 26/04/20

ΠΣ Ευκαρπίας – ΠΑΣ Γιάννινα

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – ΣΑ Στρατωνίου

ΓΣ Φαρσάλων – ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87

ΕΚ Καβάλας – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – ΑΠΣ Αίας Εύοσμου

ΚΣ Γέφυρας – ΧΑΝΘ

ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

 

28η Αγωνιστική – 03/05/20

ΣΑ Στρατωνίου – ΠΣ Ευκαρπίας

ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΓΣ Φαρσάλων

ΠΑΣ Γιάννινα – ΓΑΣ Κομοτηνή

ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87 – ΕΚ Καβάλας

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΓΣ Έσπερος Λαμίας

ΑΠΣ Αίας Εύοσμου – ΚΣ Γέφυρας

ΧΑΝΘ – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

 

29η Αγωνιστική – 10/05/20

ΠΣ Ευκαρπίας – ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό

ΓΣ Φαρσάλων – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΣΑ Στρατωνίου

ΕΚ Καβάλας – ΠΑΣ Γιάννινα

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87

ΚΣ Γέφυρας – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΑΠΣ Αίας Εύοσμου

ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών – ΧΑΝΘ

 

30η Αγωνιστική – 17/05/20

ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – ΠΣ Ευκαρπίας

ΧΑΝΘ – ΓΣ Φαρσάλων

ΑΕΠΣ Μαχητές Πειραματικό – ΓΑΣ Κομοτηνή

ΣΑ Στρατωνίου – ΕΚ Καβάλας

ΠΑΣ Γιάννινα – ΓΣ Έσπερος Λαμίας

ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 87 – ΚΣ Γέφυρας

ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

ΑΠΣ Αίας Εύοσμου – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

 

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print
Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
kotzampasis

Συντάκτης: Θεόφιλος Ηλιάδης

Αθλητικογράφος του e-ptolemeos.gr. Ασχολείται με το αθλητικό ρεπορτάζ από το 1990. Είναι πτυχιούχος του ΤΕΙ Μηχανολογίας Κοζάνης.