Συμβαίνει τώρα
Αρχική > Αθλητικά > Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Η κλήρωση του πρωταθλήματος στους 2 ομίλους της Β΄ Κατηγορίας

Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Η κλήρωση του πρωταθλήματος στους 2 ομίλους της Β΄ Κατηγορίας

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email
subscribe!

Σε 2 ομίλους των 9 ομάδων θα γίνει φέτος η  Β΄ Κατηγορία της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.

Μετά το τέλος της κανονικής διάρκειας οι 4 πρώτες κάθε ομίλου θα κάνουν ένα καινούριο όμιλο όπου θα μεταφέρουν το 1/3 των βαθμών τους και θα γίνει ένας επιπλέον γύρος 7 αγωνιστικών (οι έδρες θα βγουν μετά από κλήρωση).

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει 3-4 Οκτωβρίου

Αναλυτικά η κλήρωση και στους 2 ομίλους:

Α΄ Όμιλος

1η  Αγωνιστική 10η ΣΚΟΡ
Α.Σ. Ιωνικός Α.Ε. Καισαρειάς-Κήπου- Σπάρτου    
Αγία Παρασκευή Ακρίτες Κοζάνης    
Αναγέννηση Αργίλου Ελπίδες Α.Ε.Κοζάνης    
Α.Ε. Άνω Κώμης Ερμής Πλατανορεύμματος    
Αναγέννηση Λιβαδερού  Ρεπό    
       
2η  Αγωνιστική 11η    
Α.Ε. Καισαρειάς-Κήπου- Σπάρτου Αγία Παρασκευή    
Αναγέννηση Λιβαδερού Α.Σ. Ιωνικός    
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης Ερμής Πλατανορεύμματος    
Ακρίτες Κοζάνης Α.Ε. Άνω Κώμης    
Αναγέννηση Αργίλου  Ρεπό    
       
3η  Αγωνιστική 12η    
Α.Σ. Ιωνικός Αγία Παρασκευή    
Αναγέννηση Αργίλου Αναγέννηση Λιβαδερού    
Α.Ε. Άνω Κώμης Α.Ε. Καισαρειάς-Κήπου- Σπάρτου    
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης Ακρίτες Κοζάνης    
Ερμής Πλατανορεύμματος  Ρεπό    
       
4η  Αγωνιστική 13η    
Α.Ε. Καισαρειάς-Κήπου- Σπάρτου Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης    
Αναγέννηση Λιβαδερού Ερμής Πλατανορεύμματος    
Αγία Παρασκευή Α.Ε. Άνω Κώμης    
Αναγέννηση Αργίλου Α.Σ. Ιωνικός    
Ακρίτες Κοζάνης  Ρεπό    
       
5η  Αγωνιστική 14η    
Α.Σ. Ιωνικός Α.Ε. Άνω Κώμης    
Ερμής Πλατανορεύμματος Αναγέννηση Αργίλου    
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης Αγία Παρασκευή    
Ακρίτες Κοζάνης Αναγέννηση Λιβαδερού    
Α.Ε. Καισαρειάς-Κήπου- Σπάρτου  Ρεπό    
       
6η  Αγωνιστική 15η    
Αναγέννηση Λιβαδερού Α.Ε. Καισαρειάς-Κήπου- Σπάρτου    
Αναγέννηση Αργίλου Ακρίτες Κοζάνης    
Α.Ε. Άνω Κώμης Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης    
Ερμής Πλατανορεύμματος Α.Σ. Ιωνικός    
Αγία Παρασκευή  Ρεπό    
       
7η  Αγωνιστική 16η    
Α.Ε. Καισαρειάς-Κήπου- Σπάρτου Αναγέννηση Αργίλου    
Αγία Παρασκευή Αναγέννηση Λιβαδερού    
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης Α.Σ. Ιωνικός    
Ακρίτες Κοζάνης Ερμής Πλατανορεύμματος    
Α.Ε. Άνω Κώμης  Ρεπό    
       
8η  Αγωνιστική 17η    
Α.Σ. Ιωνικός Ακρίτες Κοζάνης    
Αναγέννηση Αργίλου Αγία Παρασκευή    
Α.Ε. Άνω Κώμης Αναγέννηση Λιβαδερού    
Ερμής Πλατανορεύμματος Α.Ε. Καισαρειάς-Κήπου- Σπάρτου    
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης  Ρεπό    
       
9η  Αγωνιστική 18η    
Αναγέννηση Λιβαδερού Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης    
Αγία Παρασκευή Ερμής Πλατανορεύμματος    
Α.Ε. Άνω Κώμης Αναγέννηση Αργίλου    
Ακρίτες Κοζάνης Α.Ε. Καισαρειάς-Κήπου- Σπάρτου    
Α.Σ. Ιωνικός  Ρεπό    

            Β΄ Όμιλος

1η  Αγωνιστική 10η ΣΚΟΡ
Βυζαντινός Αετός Ηρακλής Δρεπάνου    
Δάφνη Πολυμύλου Α.Ε. Περδίκκα    
Α.Ε. Κ. Καλαμιάς Απόλλων Ακρινής    
Εθνικός Βατερού Κοζάνη 2004    
Αναγέννηση Εράτυρας  Ρεπό    
       
2η  Αγωνιστική 11η    
Ηρακλής Δρεπάνου Δάφνη Πολυμύλου    
Αναγέννηση Εράτυρας Βυζαντινός Αετός    
Απόλλων Ακρινής Κοζάνη 2004    
Α.Ε. Περδίκκα Εθνικός Βατερού    
Α.Ε. Κ. Καλαμιάς  Ρεπό    
       
3η  Αγωνιστική 12η    
Βυζαντινός Αετός Δάφνη Πολυμύλου    
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς Αναγέννηση Εράτυρας    
Εθνικός Βατερού Ηρακλής Δρεπάνου    
Απόλλων Ακρινής Α.Ε. Περδίκκα    
Κοζάνη 2004  Ρεπό    
       
4η  Αγωνιστική 13η    
Ηρακλής Δρεπάνου Απόλλων Ακρινής    
Αναγέννηση Εράτυρας Κοζάνη 2004    
Δάφνη Πολυμύλου Εθνικός Βατερού    
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς Βυζαντινός Αετός    
Α.Ε. Περδίκκα  Ρεπό    
       
5η  Αγωνιστική 14η    
Βυζαντινός Αετός Εθνικός Βατερού    
Κοζάνη 2004 Α.Ε.Κ. Καλαμιάς    
Απόλλων Ακρινής Δάφνη Πολυμύλου    
Α.Ε.Περδίκκα Αναγέννηση Εράτυρας    
Ηρακλής Δρεπάνου  Ρεπό    
       
6η  Αγωνιστική 15η    
Αναγέννηση Εράτυρας Ηρακλής Δρεπάνου    
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς Α.Ε.Περδίκκα    
Εθνικός Βατερού Απόλλων Ακρινής    
Κοζάνη 2004 Βυζαντινός Αετός    
Δάφνη Πολυμύλου  ρεπό    
       
7η  Αγωνιστική 16η    
Ηρακλής Δρεπάνου Α.Ε.Κ. Καλαμιάς    
Δάφνη Πολυμύλου Αναγέννηση Εράτυρας    
Απόλλων Ακρινής Βυζαντινός Αετός    
Α.Ε. Περδίκκα Κοζάνη 2004    
Εθνικός Βατερού  Ρεπό    
       
8η  Αγωνιστική 17η    
Βυζαντινός Αετός Α.Ε.Περδίκκα    
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς Δάφνη Πολυμύλου    
Εθνικός Βατερού Αναγέννηση Εράτυρας    
Κοζάνη 2004 Ηρακλής Δρεπάνου    
Απόλλων Ακρινής  Ρεπό    
       
9η  Αγωνιστική 18η    
Αναγέννηση Εράτυρας Απόλλων Ακρινής    
Δάφνη Πολυμύλου Κοζάνη 2004    
Εθνικός Βατερού Α.Ε.Κ. Καλαμιάς    
Α.Ε. Περδίκκα Ηρακλής Δρεπάνου    
Βυζαντινός Αετός  Ρεπό    

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
sidiros
x

Check Also

ΕΟΔΥ: 1269 νέα κρούσματα σήμερα Κυριακή – Πόσα εντοπίζονται στις ΠΕ Κοζάνης, Γρεβενών, Καστοριάς

Κοινοποίησε το.... Facebook Twitter Print email Δείτε επίσης στο E-PTOLEMEOS.GR: Από το Σαββατοκύριακο τα 7 από τα 9 κρούσματα της ...