Συμβαίνει τώρα
Αρχική > Slider > Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ: Το πρόγραμμα σε όλα τα πρωταθλήματα

Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ: Το πρόγραμμα σε όλα τα πρωταθλήματα

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email






Πραγματοποιήθηκαν πριν λίγες μέρες στα γραφεία της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.  η κλήρωση όλων των πρωταθλημάτων και το ΠΤΟΛΕΜΑΙΟΣ σας τις παρουσιάζει:

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ

1η Αγωνιστική 12η
Γ.Σ. Σιάτιστας  Ρεπό 0 0
Λασσάνης Μέγας Αλέξανδρος Κοζάνης
Βελβεντό Άργος Ορεστικό
Α.Π.Σ. Αρίων Πτολεμαΐδας Αριστοτέλης Φλώρινας
Κοζάνη 2006 Διόσκουροι
Ελίμεια Ηρακλής Κοζάνης
       
2η Αγωνιστική 13η
Ηρακλής Κοζάνης Κοζάνη 2006
Διόσκουροι Α.Π.Σ. Αρίων Πτολεμαΐδας
Αριστοτέλης Φλώρινας Βελβεντό
Άργος Ορεστικό Λασσάνης
Μέγας Αλέξανδρος Κοζάνης Γ.Σ. Σιάτιστας
 Ρεπό Ελίμεια
       
3η Αγωνιστική 14η
Γ.Σ. Σιάτιστας Άργος Ορεστικό
Λασσάνης Αριστοτέλης Φλώρινας
Βελβεντό Διόσκουροι
Α.Π.Σ. Αρίων Πτολεμαΐδας Ηρακλής Κοζάνης
Κοζάνη 2006 Ελίμεια
 Ρεπό Μέγας Αλέξανδρος Κοζάνης
       
4η Αγωνιστική 15η
Κοζάνη 2006  Ρεπό
Ελίμεια Α.Π.Σ. Αρίων Πτολεμαΐδας
Ηρακλής Κοζάνης Βελβεντό
Διόσκουροι Λασσάνης
Αριστοτέλης Φλώρινας Γ.Σ. Σιάτιστας
Άργος Ορεστικό Μέγας Αλέξανδρος Κοζάνης
       
5η Αγωνιστική 16η
Γ.Σ. Σιάτιστας Διόσκουροι
Λασσάνης Ηρακλής Κοζάνης
Βελβεντό Ελίμεια
Α.Π.Σ. Αρίων Πτολεμαΐδας Κοζάνη 2006
Μέγας Αλέξανδρος Κοζάνης Αριστοτέλης Φλώρινας
 Ρεπό Άργος Ορεστικό
       
6η Αγωνιστική 17η
Α.Π.Σ. Αρίων Πτολεμαΐδας  Ρεπό
Κοζάνη 2006 Βελβεντό
Ελίμεια Λασσάνης
Ηρακλής Κοζάνης Γ.Σ. Σιάτιστας
Διόσκουροι Μέγας Αλέξανδρος Κοζάνης
Αριστοτέλης Φλώρινας Άργος Ορεστικό
       
7η Αγωνιστική 18η
Γ.Σ. Σιάτιστας Ελίμεια
Λασσάνης Κοζάνη 2006
Βελβεντό Α.Π.Σ. Αρίων Πτολεμαΐδας
Άργος Ορεστικό Διόσκουροι
Μέγας Αλέξανδρος Κοζάνης Ηρακλής Κοζάνης
 Ρεπό Αριστοτέλης Φλώρινας
       
8η Αγωνιστική 19η
Βελβεντό  Ρεπό
Α.Π.Σ. Αρίων Πτολεμαΐδας Λασσάνης
Κοζάνη 2006 Γ.Σ. Σιάτιστας
Ελίμεια Μέγας Αλέξανδρος Κοζάνης
Ηρακλής Κοζάνης Άργος Ορεστικό
Διόσκουροι Αριστοτέλης Φλώρινας
       
9η Αγωνιστική 20η
Γ.Σ. Σιάτιστας Α.Π.Σ. Αρίων Πτολεμαΐδας
Λασσάνης Βελβεντό
Αριστοτέλης Φλώρινας Ηρακλής Κοζάνης
Άργος Ορεστικό Ελίμεια
Μέγας Αλέξανδρος Κοζάνης Κοζάνη 2006
 Ρεπό Διόσκουροι
       
10η Αγωνιστική 21η
Λασσάνης  Ρεπό
Βελβεντό Γ.Σ. Σιάτιστας
Α.Π.Σ. Αρίων Πτολεμαΐδας Μέγας Αλέξανδρος Κοζάνης
Κοζάνη 2006 Άργος Ορεστικό
Ελίμεια Αριστοτέλης Φλώρινας
Ηρακλής Κοζάνης Διόσκουροι
       
11η Αγωνιστική 22η
Γ.Σ. Σιάτιστας Λασσάνης
Διόσκουροι Ελίμεια
Αριστοτέλης Φλώρινας Κοζάνη 2006
Άργος Ορεστικό Α.Π.Σ. Αρίων Πτολεμαΐδας
Μέγας Αλέξανδρος Κοζάνης Βελβεντό
 Ρεπό Ηρακλής Κοζάνης

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ- Α΄ Όμιλος

1η Αγωνιστική 6η Σκορ
ΔΑΚ Φλώρινας Άρης Ατραπού Φλώρινας – Αίαντας Αμυνταίου 0 – 0
ΚΓ Πτολεμαΐδας Ελπίδα Εορδαίας – Αμύντας Σκοπιάς 0 – 0
ΔΑΚ Ι. Σκαρκαλά Φοίνιξ Κοζάνης – Φοίνικας Πτολ. 0 – 0
2η Αγωνιστική 7η Σκορ
ΔΑΚ Φλώρινας Αμύντας Σκοπιάς – Άρης Ατραπού Φλώρινας 0 – 0
ΚΓ Πτολεμαΐδας Φοίνικας Πτολ. – Ελπίδα Εορδαίας 0 – 0
ΔΑΚ Αμυνταίου Αίαντας Αμυνταίου  – Φοίνιξ Κοζάνης 0 – 0
3η Αγωνιστική 8η Σκορ
ΔΑΚ Φλώρινας Άρης Ατραπού Φλώρινας – Φοίνικας Πτολ. 0 – 0
ΚΓ Πτολεμαΐδας Ελπίδα Εορδαίας – Φοίνιξ Κοζάνης 0 – 0
ΔΑΚ Αμυνταίου Αίαντας Αμυνταίου  – Αμύντας Σκοπιάς 0 – 0
4η Αγωνιστική 9η Σκορ
ΔΑΚ Ι. Σκαρκαλά Φοίνιξ Κοζάνης – Άρης Ατραπού Φλώρινας 0 – 0
ΚΓ Πτολεμαΐδας Ελπίδα Εορδαίας – Αίαντας Αμυνταίου 0 – 0
ΚΓ Πτολεμαΐδας Φοίνικας Πτολ. – Αμύντας Σκοπιάς 0 – 0
5η Αγωνιστική 10η Σκορ
ΔΑΚ Φλώρινας Άρης Ατραπού Φλώρινας – Ελπίδα Εορδαίας 0 – 0
ΔΑΚ Αμυνταίου Αίαντας Αμυνταίου  – Φοίνικας Πτολ. 0 – 0
ΔΑΚ Φλώρινας Αμύντας Σκοπιάς – Φοίνιξ Κοζάνης 0 – 0

 

Β΄ Όμιλος

1η Αγωνιστική 6η Σκορ
ΔΑΚ Γρεβενών Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Αναγέννηση Σερβίων 0 – 0
ΔΑΚ Ι. Σκαρκαλά ΠΑΟ Κοζάνης – Α.Σ. Δύναμις 0 – 0
ΔΑΚ Μεσοποταμίας ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Αναγέννηση Εράτυρας 0 – 0
2η Αγωνιστική 7η Σκορ
ΔΑΚ Ι. Σκαρκαλά Α.Σ. Δύναμις – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0 – 0
ΚΓ ΕΡΑΤΥΡΑΣ Αναγέννηση Εράτυρας – ΠΑΟ Κοζάνης 0 – 0
ΔΑΚ Σερβίων Αναγέννηση Σερβίων – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας 0 – 0
3η Αγωνιστική 8η Σκορ
ΔΑΚ Γρεβενών Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Αναγέννηση Εράτυρας 0 – 0
ΔΑΚ Ι. Σκαρκαλά ΠΑΟ Κοζάνης – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας 0 – 0
ΔΑΚ Σερβίων Αναγέννηση Σερβίων – Α.Σ. Δύναμις 0 – 0
4η Αγωνιστική 9η Σκορ
ΔΑΚ Μεσοποταμίας ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0 – 0
ΔΑΚ Ι. Σκαρκαλά ΠΑΟ Κοζάνης – Αναγέννηση Σερβίων 0 – 0
ΚΓ Εράτυρας Αναγέννηση Εράτυρας – Α.Σ. Δύναμις 0 – 0
5η Αγωνιστική 10η Σκορ
ΔΑΚ Γρεβενών Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – ΠΑΟ Κοζάνης 0 – 0
ΔΑΚ Σερβίων Αναγέννηση Σερβίων – Αναγέννηση Εράτυρας 0 – 0
ΔΑΚ Ι. Σκαρκαλά Α.Σ. Δύναμις – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας 0 – 0

Πρωτάθλημα Εφήβων

Α΄ Όμιλος

1η Αγωνιστική 6η Σκορ
Διόσκουροι Κοζάνης- Λασσάνης 0 – 0
Αναγέννηση Σερβίων – Α.Σ. Φοίνικας Πτολ. 0 – 0
Ρεπό: Ελίμεια
2η Αγωνιστική 7η Σκορ
Λασσάνης – Ελίμεια 0 – 0
Α.Σ. Φοίνικας Πτολ. – Διόσκουροι Κοζ. 0 – 0
Ρεπό: Αναγέννηση Σερβίων
3η Αγωνιστική 8η Σκορ
Ελίμεια – Α.Σ. Φοίνικας Πτολ. 0 – 0
Διόσκουροι Κοζάνης- Αναγέννηση Σερβίων 0 – 0
Ρεπό:Λασσάνης
4η Αγωνιστική 9η Σκορ
Αναγέννηση Σερβίων – Ελίμεια 0 – 0
Α.Σ. Φοίνικας Πτολ. – Λασσάνης 0 – 0
Ρεπό: Διόσκουροι Κοζάνης
5η Αγωνιστική 10η Σκορ
Ελίμεια – Διόσκουροι Κοζάνης 0 – 0
Λασσάνης – Αναγέννηση Σερβίων 0 – 0
Ρεπό: Φοίνικας Πτολ.

 

Β΄ Όμιλος

1η Αγωνιστική 6η Σκορ
Ηρακλής Κοζάνης – Α.Ε. Κοζάνης 0 – 0
Πρωτέας Γρεβενών – Άργος Ορεστικό 0 – 0
Ρεπό: Κεραυνός Αγ. Γεωργίου
2η Αγωνιστική 7η Σκορ
Α.Ε. Κοζάνης – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0 – 0
Άργος Ορεστικό – Ηρακλής Κοζάνης 0 – 0
Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών
3η Αγωνιστική 8η Σκορ
Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Άργος Ορεστικό 0 – 0
Ηρακλής Κοζάνης – Πρωτέας Γρεβενών 0 – 0
Ρεπό: Α.Ε. Κοζάνης
4η Αγωνιστική 9η Σκορ
Πρωτέας Γρεβενών – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0 – 0
Άργος Ορεστικό – Α.Ε. Κοζάνης 0 – 0
Ρεπό: Ηρακλής Κοζάνης
5η Αγωνιστική 10η Σκορ
Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Ηρακλής Κοζάνης 0 – 0
Α.Ε. Κοζάνης – Πρωτέας Γρεβενών 0 – 0
Ρεπό: Άργος Ορεστικό

 

Γ΄ Όμιλος

1η Αγωνιστική 4η Σκορ
Αρίων Πτολ. – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας 0 – 0
Αριστοτέλης Φλώρινας – Καστοριά 0 – 0
2η Αγωνιστική 5η Σκορ
Καστοριά – Αρίων Πτολ. 0 – 0
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Αριστοτέλης Φλώρινας 0 – 0
3η Αγωνιστική 6η Σκορ
Αρίων Πτολ. – Αριστοτέλης Φλώρινας 0 – 0
Καστοριά – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας 0 – 0

 

Πρωτάθλημα Παίδων

Α΄ Όμιλος

1η Αγωνιστική 6η Σκορ
Ηρακλής Κοζάνης – Πρωτέας Γρεβ. 0 – 0
Γ.Σ. Σιάτιστας – Αναγέννηση Σερβίων 0 – 0
Λασσάνης – Κοζάνη 2006 0 – 0
2η Αγωνιστική 7η Σκορ
Αναγέννηση Σερβίων – Ηρακλής Κοζάνης 0 – 0
Κοζάνη 2006 – Γ.Σ. Σιάτιστας 0 – 0
Πρωτέας Γρεβ. – Λασσάνης 0 – 0
3η Αγωνιστική 8η Σκορ
Ηρακλής Κοζάνης – Κοζάνη 2006 0 – 0
Γ.Σ. Σιάτιστας – Λασσάνης 0 – 0
Πρωτέας Γρεβ. – Αναγέννηση Σερβίων 0 – 0
4η Αγωνιστική 9η Σκορ
Λασσάνης – Ηρακλής Κοζάνης 0 – 0
Γ.Σ. Σιάτιστας – Πρωτέας Γρεβ. 0 – 0
Κοζάνη 2006 – Αναγέννηση Σερβίων 0 – 0
5η Αγωνιστική 10η Σκορ
Ηρακλής Κοζάνης – Γ.Σ. Σιάτιστας 0 – 0
Πρωτέας Γρεβ. – Κοζάνη 2006 0 – 0
Αναγέννηση Σερβίων – Λασσάνης 0 – 0

 

Β΄ Όμιλος

1η Αγωνιστική 6η Σκορ
Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Άργος Ορεστικό 0 – 0
Βελβεντό – Διόσκουροι Κοζάνης 0 – 0
Ρεπό: Ελίμεια
2η Αγωνιστική 7η Σκορ
Άργος Ορεστικό – Ελίμεια 0 – 0
Διόσκουροι Κοζάνης – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0 – 0
Ρεπό: Βελβεντό
3η Αγωνιστική 8η Σκορ
Ελίμεια – Διόσκουροι Κοζάνης 0 – 0
Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Βελβεντό 0 – 0
Ρεπό: Άργος Ορεστικό
4η Αγωνιστική 9η Σκορ
Βελβεντό – Ελίμεια 0 – 0
Διόσκουροι Κοζάνης – Άργος Ορεστικό 0 – 0
Ρεπό: Κεραυνός Αγ. Γεωργίου
5η Αγωνιστική 10η Σκορ
Ελίμεια – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0 – 0
Άργος Ορεστικό – Βελβεντό 0 – 0
Ρεπό: Διόσκουροι

 

Γ΄ Όμιλος

1η Αγωνιστική 6η Σκορ
Αίαντας Αμυνταίου – Α.Π.Σ. Αρίων 0 – 0
Αριστοτέλης Φλώρινας – Καστοριά 0 – 0
Ρεπό: Ελπίδα Εορδαίας
2η Αγωνιστική 7η Σκορ
Α.Π.Σ. Αρίων – Ελπίδα Εορδαίας 0 – 0
Καστοριά – Αίαντας Αμυνταίου 0 – 0
Ρεπό: Αριστοτέλης Φλώρινας
3η Αγωνιστική 8η Σκορ
Ελπίδα Εορδαίας – Καστοριά 0 – 0
Αίαντας Αμυνταίου – Αριστοτέλης Φλώρινας 0 – 0
Ρεπό: Α.Π.Σ. Αρίων
4η Αγωνιστική 9η Σκορ
Αριστοτέλης Φλώρινας – Ελπίδα Εορδαίας 0 – 0
Καστοριά – Α.Π.Σ. Αρίων 0 – 0
Ρεπό: Αίαντας Αμυνταίου
5η Αγωνιστική 10η Σκορ
Ελπίδα Εορδαίας – Αίαντας Αμυνταίου 0 – 0
Α.Π.Σ. Αρίων – Αριστοτέλης Φλώρινας 0 – 0
Ρεπό: Καστοριά

 

Δ΄ Όμιλος

1η Αγωνιστική 6η Σκορ
Μέγας Αλέξανδρος – Α.Ε. Κοζάνης 0 – 0
Φ.Σ. Αρίων. – Φοίνικας Πτολ. 0 – 0
Ρεπό: Shooters
2η Αγωνιστική 7η Σκορ
Α.Ε. Κοζάνης – Shooters 0 – 0
Φοίνικας Πτολ. – Μέγας Αλέξανδρος 0 – 0
Ρεπό: Φ.Σ. Αρίων
3η Αγωνιστική 8η Σκορ
Shooters – Φοίνικας Πτολ. 0 – 0
Μέγας Αλέξανδρος – Φ.Σ. Αρίων. 0 – 0
Ρεπό: Α.Ε. Κοζάνης
4η Αγωνιστική 9η Σκορ
Φ.Σ. Αρίων. – Shooters 0 – 0
Φοίνικας Πτολ. – Α.Ε. Κοζάνης 0 – 0
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος
5η Αγωνιστική 10η Σκορ
Shooters – Μέγας Αλέξανδρος 0 – 0
Α.Ε. Κοζάνης – Φ.Σ. Αρίων. 0 – 0
Ρεπό: Φοίνικας Πτολ.

 

Πρωτάθλημα Γυναικών

Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΑΚ Γρεβενών Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Απόλλων Πτολ. 0 – 0
ΔΑΚ Αμυνταίου Αίαντας Αμυνταίου – Μέγας Αλέξανδρος 0 – 0
Ρεπό Λασσάνης
Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΓ Πτολεμαΐδας Απόλλων Πτολ. – ΓΣΚ Λασσάνης 0 – 0
ΔΑΚ Ι.Σκαρκαλά Μέγας Αλέξανδρος – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0 – 0
Ρεπό Αίαντας Αμυνταίου
Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΑΚ Ι.Σκαρκαλά ΓΣΚ Λασσάνης – Μέγας Αλέξανδρος 0 – 0
ΔΑΚ Γρεβενών Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Αίαντας Αμυνταίου 0 – 0
Ρεπό Απόλλων Πτολ.
Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΑΚ Αμυνταίου Αίαντας Αμυνταίου – ΓΣΚ Λασσάνης 0 – 0
ΔΑΚ Ι.Σκαρκαλά Μέγας Αλέξανδρος – Απόλλων Πτολ. 0 – 0
Ρεπό Κεραυνός Αγ. Γεωργίου
Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΑΚ Ι.Σκαρκαλά ΓΣΚ Λασσάνης – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0 – 0
ΚΓ Πτολεμαΐδας Απόλλων Πτολ. – Αίαντας Αμυνταίου 0 – 0
Ρεπό Μέγας Αλέξανδρος

Πρωτάθλημα Νεανίδων

1η Αγωνιστική 10η Σκορ
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Shooters 0 – 0
Αίαντας Αμυνταίου – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0 – 0
Απόλλων Πτολ. – Ελίμεια 0 – 0
Άργος Ορεστικό – Αναγέννηση Σερβίων 0 – 0
Ρεπό: Ηρακλής Κοζάνης
2η Αγωνιστική 11η Σκορ
Shooters – Ηρακλής Κοζάνης 0 – 0
Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας 0 – 0
Ελίμεια – Αίαντας Αμυνταίου 0 – 0
Αναγέννηση Σερβίων – Απόλλων Πτολ. 0 – 0
Ρεπό: Άργος Ορεστικό
3η Αγωνιστική 12η Σκορ
Ηρακλής Κοζάνης – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0 – 0
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Ελίμεια 0 – 0
Αίαντας Αμυνταίου – Αναγέννηση Σερβίων 0 – 0
Απόλλων Πτολ. – Άργος Ορεστικό 0 – 0
Ρεπό: Shooters
4η Αγωνιστική 13η Σκορ
Ελίμεια – Ηρακλής Κοζάνης 0 – 0
Αναγέννηση Σερβίων – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας 0 – 0
Άργος Ορεστικό – Αίαντας Αμυνταίου 0 – 0
Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Shooters 0 – 0
Ρεπό: Απόλλων Πτολ.
5η Αγωνιστική 14η Σκορ
Ηρακλής Κοζάνης – Αναγέννηση Σερβίων 0 – 0
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Άργος Ορεστικό 0 – 0
Αίαντας Αμυνταίου – Απόλλων Πτολ. 0 – 0
Shooters – Ελίμεια 0 – 0
Ρεπό: Κεραυνός Αγ. Γεωργιου
6η Αγωνιστική 15η Σκορ
Άργος Ορεστικό – Ηρακλής Κοζάνης 0 – 0
Απόλλων Πτολ. – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας 0 – 0
Αναγέννηση Σερβίων – Shooters 0 – 0
Ελίμεια – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0 – 0
Ρεπό: Αίαντας Αμυνταίου
7η Αγωνιστική 16η Σκορ
Ηρακλής Κοζάνης – Απόλλων Πτολ. 0 – 0
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Αίαντας Αμυνταίου 0 – 0
Shooters – Άργος Ορεστικό 0 – 0
Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Αναγέννηση Σερβίων 0 – 0
Ρεπό: Ελίμεια
8η Αγωνιστική 17η Σκορ
Αίαντας Αμυνταίου – Ηρακλής Κοζάνης 0 – 0
Απόλλων Πτολ. – Shooters 0 – 0
Άργος Ορεστικό – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0 – 0
Αναγέννηση Σερβίων – Ελίμεια 0 – 0
Ρεπό: ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
9η Αγωνιστική 18η Σκορ
Ηρακλής Κοζάνης – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας 0 – 0
Shooters – Αίαντας Αμυνταίου 0 – 0
Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Απόλλων Πτολ. 0 – 0
Ελίμεια – Άργος Ορεστικό 0 – 0
Ρεπό: Αναγέννηση Σερβίων

Πρωτάθλημα Κορασίδων

Α΄ Όμιλος

Αγώνας Σκορ
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Ελίμεια 0 – 0
Κεραυνός Αγίου Γεωργίου – Γ.Σ. Σιάτιστας 0 – 0
Λασσάνης Κοζάνης – Άργος Ορεστικό 0 – 0
Αγώνας Σκορ
Γ.Σ. Σιάτιστας – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας 0 – 0
Άργος Ορεστικό – Κεραυνός Αγίου Γεωργίου 0 – 0
Ελίμεια – Λασσάνης Κοζάνης 0 – 0
Αγώνας Σκορ
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Άργος Ορεστικό 0 – 0
Κεραυνός Αγίου Γεωργίου – Λασσάνης Κοζάνης 0 – 0
Ελίμεια – Γ.Σ. Σιάτιστας 0 – 0
Αγώνας Σκορ
Λασσάνης Κοζάνης – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας 0 – 0
Κεραυνός Αγίου Γεωργίου – Ελίμεια 0 – 0
Άργος Ορεστικό – Γ.Σ. Σιάτιστας 0 – 0
Αγώνας Σκορ
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Κεραυνός Αγίου Γεωργίου 0 – 0
Ελίμεια – Άργος Ορεστικό 0 – 0
Γ.Σ. Σιάτιστας – Λασσάνης Κοζάνης 0 – 0

 

Β΄ Όμιλος

 

Αγώνας Σκορ
Καστοριάς – Ηρακλής Κοζάνης 0 – 0
Απόλλων Πτολ. – Αίαντας Αμυνταίου 0 – 0
Μέγας Αλέξανδρος – Αναγέννηση Σερβίων 0 – 0
Αγώνας Σκορ
Αίαντας Αμυνταίου – Καστοριάς 0 – 0
Αναγέννηση Σερβίων – Απόλλων Πτολ. 0 – 0
Ηρακλής Κοζάνης – Μέγας Αλέξανδρος 0 – 0
Αγώνας Σκορ
Καστοριάς – Αναγέννηση Σερβίων 0 – 0
Απόλλων Πτολ. – Μέγας Αλέξανδρος 0 – 0
Ηρακλής Κοζάνης – Αίαντας Αμυνταίου 0 – 0
Αγώνας Σκορ
Μέγας Αλέξανδρος – Καστοριάς 0 – 0
Απόλλων Πτολ. – Ηρακλής Κοζάνης 0 – 0
Αναγέννηση Σερβίων – Αίαντας Αμυνταίου 0 – 0
Αγώνας Σκορ
Καστοριάς – Απόλλων Πτολ. 0 – 0
Ηρακλής Κοζάνης – Αναγέννηση Σερβίων 0 – 0
Αίαντας Αμυνταίου – Μέγας Αλέξανδρος 0 – 0

 

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο [email protected]
kotzampasis

Συντάκτης: Θεόφιλος Ηλιάδης

Αθλητικογράφος του e-ptolemeos.gr. Ασχολείται με το αθλητικό ρεπορτάζ από το 1990. Είναι πτυχιούχος του ΤΕΙ Μηχανολογίας Κοζάνης.