Συμβαίνει τώρα
Αρχική > Αθλητικά > Το πρόγραμμα της Β’ Εθνικής Μπάσκετ Ανδρών(Βόρειος όμιλος)

Το πρόγραμμα της Β’ Εθνικής Μπάσκετ Ανδρών(Βόρειος όμιλος)

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email






 

Πραγματοποιήθηκε στη Θεσσαλονίκη η κλήρωση των αναμετρήσεων της Β’ εθνικής στον όμιλο του Βορρά, με την κληρωτίδα να ‘χει κέφια και να βγάζει ντέρμπι με το καλημέρα! Η Δόξα Λευκάδας, που φαντάζει ως ένα απ’ τα φαβορί για την άνοδο – με δεδομένο τις μεταγραφικές κινήσεις της – αντιμετωπίζει εκτός έδρας το Στρατώνι, που έχει ως στόχο να πετύχει ότι δεν κατόρθωσε πέρυσι. Οι γηπεδούχοι έχουν κρατήσει τον βασικό κορμό της ομάδας κι αυτό είναι το μεγάλο τους ατού…

Ο Ηρακλής Κοζάνης την πρώτη αγωνιστική θα παίξει εντός έδρας με τον Αίαντα Ευόσμου.

 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Το πρόγραμμα των αγώνων:

1η Αγωνιστική – 13/10/13- 14η Αγωνιστική – 26/01/14

ΑΣ Ηρακλής Κοζάνης – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου – ΑΕ Λιβαδειάς
ΓΣ Ελευθερούπολης – ΓΣ Νίκη Βόλου
ΣΑ ΣΣτεατωνίου – ΑΕ Δόξα Λευκάδας
ΜΑΣ Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΣ Μαχητές- Δόξα Πεύκων
ΧΑΝΘ – ΣΦΚ Πιερικός- Αρχέλαος
Αιγάλεω ΑΟ – ΑΣ Άργος Ορεστικό

2η Αγωνιστική – 20/10/13- 15η Αγωνιστική – 02/02/14

ΑΕ Λιβαδειάς– ΑΣ Ηρακλής Κοζάνης
ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου
ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΓΣ Ελευθερούπολης
ΑΣ Μαχητές- Δόξα Πεύκων – ΣΑ Στρατωνίου
ΣΦΚ Πιερικός- Αρχέλαος – ΜΑΣ Αργοναύτης Καλαμαριάς
ΑΣ Άργος Ορεστικό – ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Αίας Ευόσμου – Αιγάλεω ΑΟ

3η Αγωνιστική – 26/10/13- 16η Αγωνιστική – 16/02/14

ΑΣ Ηρακλής Κοζάνης – ΓΣ Νίκη Βόλου
ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου – ΑΕ Δόξα Λευκάδας
ΓΣ Ελευθερούπολης– ΑΣ Μαχητές- Δόξα Πεύκων

ΣΑ Στρατωνίου – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
ΜΑΣ Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΣ Άργος Ορεστικό
ΧΑΝΘ – Αιγάλεω ΑΟ
ΑΠΣ Αίας Ευόσμου – ΑΕ Λιβαδειάς

4η Αγωνιστική – 03/11/13- 17η Αγωνιστική – 23/02/14

ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΑΣ Ηρακλής Κοζάνης
ΑΣ Μαχητές- Δόξα Πεύκων – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου
ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – ΓΣ Ελευθερούπολης
ΑΣ Άργος Ορεστικό – ΣΑ Στρατωνίου
Αιγάλεω ΑΟ – ΜΑΣ Αργοναύτης Καλαμαριάς
ΧΑΝΘ – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΕ Λιβαδειάς

5η Αγωνιστική – 10/11/13-  18η Αγωνιστική – 01/03/14

ΑΣ Ηρακλής Κοζάνης – ΑΣ Μαχητές- Δόξα Πεύκων
ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου– ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
ΓΣ Ελευθερούπολης – ΑΣ Άργος Ορεστικό
ΣΑ Στρατωνίου – Αιγάλεω ΑΟ
ΜΑΣ Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Αίας Ευόσμου – ΓΣ Νίκη Βόλου
ΑΕ Λιβαδειάς – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

6η Αγωνιστική – 24/11/13-  19η Αγωνιστική – 09/03/14

ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – ΑΣ Ηρακλής Κοζάνης
ΑΣ Άργος Ορεστικό – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου
Αιγάλεω ΑΟ – ΓΣ Ελευθερούπολης
ΧΑΝΘ – ΣΑ Στρατωνίου
ΜΑΣ Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
ΑΣ Μαχητές- Δόξα Πεύκων – ΑΕ Λιβαδειάς
ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΓΣ Νίκη Βόλου

7η Αγωνιστική – 01/12/13-  20η Αγωνιστική – 16/03/14

ΑΣ Ηρακλής Κοζάνης – ΑΣ Άργος Ορεστικό
ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου – Αιγάλεω ΑΟ
ΓΣ Ελευθερούπολης – ΧΑΝΘ
ΣΑ Στρατωνίου – ΜΑΣ Αργοναύτης Καλαμαριάς
ΑΠΣ Αίας Ευόσμου – ΑΕ Δόξα Λευκάδας
ΑΕ Λιβαδειάς – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΣ Μαχητές- Δόξα Πεύκων

8η Αγωνιστική – 08/12/13- 21η Αγωνιστική – 23/03/14

Αιγάλεω ΑΟ – ΑΣ Ηρακλής Κοζάνης
ΧΑΝΘ – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου
ΜΑΣ Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΓΣ Ελευθερούπολης
ΣΑ Στρατωνίου – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
ΑΣ Άργος Ορεστικό – ΑΕ Λιβαδειάς
ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – ΓΣ Νίκη Βόλου
ΑΣ Μαχητές- Δόξα Πεύκων – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

9η Αγωνιστική – 15/12/13- 22η Αγωνιστική – 30/03/14

ΑΣ Ηρακλής Κοζάνης – ΧΑΝΘ
ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου– ΜΑΣ Αργοναύτης Καλαμαριάς
ΓΣ Ελευθερούπολης – ΣΑ Στρατωνίου
ΑΠΣ Αίας Ευόσμου – ΑΣ Μαχητές- Δόξα Πεύκων
ΑΕ Λιβαδειάς – Αιγάλεω ΑΟ
ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΣ Άργος Ορεστικό
ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος

10η Αγωνιστική – 22/12/13- 23η Αγωνιστική – 06/04/14

ΜΑΣ Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΣ Ηρακλής Κοζάνης
ΣΑ Στρατωνίου – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου
ΓΣ Ελευθερούπολης– ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
ΧΑΝΘ – ΑΕ Λιβαδειάς
Αιγάλεω ΑΟ – ΓΣ Νίκη Βόλου
ΑΣ Άργος Ορεστικό – ΑΕ Δόξα Λευκάδας
ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – ΑΣ Μαχητές- Δόξα Πεύκων

11η Αγωνιστική – 05/01/14- 24η Αγωνιστική – 13/04/14

ΑΣ Ηρακλής Κοζάνης – ΣΑ Στρατωνίου
ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου– ΓΣ Ελευθερούπολης
ΑΠΣ Αίας Ευόσμου – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
ΑΕ Λιβαδειάς – ΜΑΣ Αργοναύτης Καλαμαριάς
ΓΣ Νίκη Βόλου – ΧΑΝΘ
ΑΕ Δόξα Λευκάδας – Αιγάλεω ΑΟ
ΑΣ Μαχητές- Δόξα Πεύκων – ΑΣ Άργος Ορεστικό

12η Αγωνιστική – 12/01/14- 25η Αγωνιστική – 27/04/14

ΓΣ Ελευθερούπολης – ΑΣ Ηρακλής Κοζάνης
ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου– ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
ΣΑ Στρατωνίου – ΑΕ Λιβαδειάς
ΜΑΣ Αργοναύτης Καλαμαριάς  – ΓΣ Νίκη Βόλου
ΧΑΝΘ – ΑΕ Δόξα Λευκάδας
Αιγάλεω ΑΟ – ΑΣ Μαχητές- Δόξα Πεύκων
ΑΣ Άργος Ορεστικό – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος

13η Αγωνιστική – 19/01/14- 26η Αγωνιστική 4/5/2014

ΑΣ Ηρακλής Κοζάνης – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου
ΑΠΣ Αίας Ευόσμου – ΑΣ Άργος Ορεστικό
ΑΕ Λιβαδειάς – ΓΣ Ελευθερούπολης
ΓΣ Νίκη Βόλου – ΣΑ Στρατωνίου
ΑΕ Δόξα Λευκάδας – ΜΑΣ Αργοναύτης Καλαμαριάς
ΑΣ Μαχητές- Δόξα Πεύκων – ΧΑΝΘ
ΣΦΚ Πιερικός-Αρχέλαος – Αιγάλεω ΑΟ

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο [email protected]
kotzampasis

Συντάκτης: Θεόφιλος Ηλιάδης

Αθλητικογράφος του e-ptolemeos.gr. Ασχολείται με το αθλητικό ρεπορτάζ από το 1990. Είναι πτυχιούχος του ΤΕΙ Μηχανολογίας Κοζάνης.