Αρχική > Slider > Το αναλυτικό πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Α΄ Κατηγορίας στην Ε.Π.Σ. Κοζάνης (ημερομηνίες- ώρες)

Το αναλυτικό πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Α΄ Κατηγορίας στην Ε.Π.Σ. Κοζάνης (ημερομηνίες- ώρες)

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Ανακοινώθηκαν από την Ε.Π.Σ. Κοζάνης οι ημερομηνίες και οι ώρες των παιχνιδιών του Α΄ Γύρου στην Α΄ Κατηγορία.

 

1η αγωνιστική
Ημερομηνία: 22.09.2019 – Ώρα: 16.30 Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ Εθνικός Βατερού – Α.Μ.Σ. Γαλατινής: –
Ημερομηνία: 23.09.2019 – Ώρα: 16.30 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κοζάνης – Μακεδονικός Κοζάνης: –
Ημερομηνία: 21.09.2019 – Ώρα: 16.30 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ακαδήμία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Τιτάν Σερβίων: –
Ημερομηνία: 22.09.2019 – Ώρα: 16.30 Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ Αλιάκμων Αιανής – ΠΑΟ Κοίλων: –
Ημερομηνία: 21.09.2019 – Ώρα: 16.30 Γήπεδο: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Εορδαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής: –
Ημερομηνία: 21.09.2019 – Ώρα: 16.30 Γήπεδο: Σιάτιστας Μακεδονικός Σιάτιστας – Βέρμιο Καρυοχωρίου: –
Ημερομηνία: 22.09.2019 – Ώρα: 16.30 Γήπεδο: Δ.Α.Κ. Κοζάνης Κοζάνη – Ηρακλής: –


2η αγωνιστική

Ημερομηνία: 28.09.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κοζάνης – Εθνικός Βατερού: –
Ημερομηνία: 29.09.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: Γαλατινής Α.Μ.Σ. Γαλατινής – Ακαδήμία Ποδοσφαίρου Βοΐου: –
Ημερομηνία: 28.09.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ Κοζάνης Μακεδονικός Κοζάνης – Αλιάκμων Αιανής: –
Ημερομηνία: 29.09.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ Τιτάν Σερβίων – Εορδαϊκός
Ημερομηνία: 29.09.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ Κοίλων ΠΑΟ Κοίλων – Μακεδονικός Σιάτιστας: –
Ημερομηνία: 28.09.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Κοζάνη: –
Ημερομηνία: 28.09.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ Βέρμιο Καρυοχωρίου – Ηρακλής: –


3η αγωνιστική

Ημερομηνία: 06.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ Εθνικός Βατερού – Ακαδήμία Ποδοσφαίρου Βοΐου: –
Ημερομηνία: 06.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ Αλιάκμων Αιανής – ΑΕ Κοζάνης: –
Ημερομηνία: 05.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Εορδαϊκός – Α.Μ.Σ. Γαλατινής: –
Ημερομηνία: 05.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: Σιάτιστας Μακεδονικός Σιάτιστας – Μακεδονικός Κοζάνης: –
Ημερομηνία: 06.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: Δ.Α.Κ. Κοζάνης Κοζάνη – Τιτάν Σερβίων: –
Ημερομηνία: 05.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ηρακλής – ΠΑΟ Κοίλων: –
Ημερομηνία: 05.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ Βέρμιο Καρυοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής: –


4η αγωνιστική

Ημερομηνία: 13.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ Αλιάκμων Αιανής – Εθνικός Βατερού: –
Ημερομηνία: 12.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ακαδήμία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Εορδαϊκός: –
Ημερομηνία: 12.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κοζάνης – Μακεδονικός Σιάτιστας: –
Ημερομηνία: 13.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: Γαλατινής Α.Μ.Σ. Γαλατινής – Κοζάνη: –
Ημερομηνία: 12.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ Κοζάνης Μακεδονικός Κοζάνης – Ηρακλής: –
Ημερομηνία: 13.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ Τιτάν Σερβίων – Βέρμιο Καρυοχωρίου: –
Ημερομηνία: 13.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ Κοίλων ΠΑΟ Κοίλων – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής: –


5η αγωνιστική

Ημερομηνία: 20.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ Εθνικός Βατερού – Εορδαϊκός
Ημερομηνία: 19.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: Σιάτιστας Μακεδονικός Σιάτιστας – Αλιάκμων Αιανής:
Ημερομηνία: 20.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: Δ.Α.Κ. Κοζάνης Κοζάνη – Ακαδήμία Ποδοσφαίρου Βοΐου: –
Ημερομηνία: 19.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ηρακλής – ΑΕ Κοζάνης: –
Ημερομηνία: 19.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ Βέρμιο Καρυοχωρίου – Α.Μ.Σ. Γαλατινής: –
Ημερομηνία: 19.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Μακεδονικός Κοζάνης: –
Ημερομηνία: 20.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ Κοίλων ΠΑΟ Κοίλων – Τιτάν Σερβίων: –


6η αγωνιστική

Ημερομηνία: 26.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: Σιάτιστας Μακεδονικός Σιάτιστας – Εθνικός Βατερού:
Ημερομηνία: 26.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Εορδαϊκός – Κοζάνη: –
Ημερομηνία: 27.10.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ Αλιάκμων Αιανής – Ηρακλής: –
Ημερομηνία: 26.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ακαδήμία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Βέρμιο Καρυοχωρίου: –
Ημερομηνία: 26.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κοζάνης – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής: –
Ημερομηνία: 27.10.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: Γαλατινής Α.Μ.Σ. Γαλατινής – ΠΑΟ Κοίλων: –
Ημερομηνία: 26.10.2019 – Ώρα: 16.00 Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ Κοζάνης Μακεδονικός Κοζάνης – Τιτάν Σερβίων: –


7η αγωνιστική

Ημερομηνία: 03.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ Εθνικός Βατερού – Κοζάνη: –
Ημερομηνία: 02.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ηρακλής – Μακεδονικός Σιάτιστας: –
Ημερομηνία: 02.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ Βέρμιο Καρυοχωρίου – Εορδαϊκός –
Ημερομηνία: 02.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Αλιάκμων Αιανής: –
Ημερομηνία: 03.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ Κοίλων ΠΑΟ Κοίλων – Ακαδήμία Ποδοσφαίρου Βοΐου: –
Ημερομηνία: 03.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ Τιτάν Σερβίων – ΑΕ Κοζάνης: –
Ημερομηνία: 02.11.2001 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ Κοζάνης Μακεδονικός Κοζάνης – Α.Μ.Σ. Γαλατινής: –


8η αγωνιστική

Ημερομηνία: 09.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ηρακλής – Εθνικός Βατερού: –
Ημερομηνία: 09.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: Δ.Α.Κ. Κοζάνης Κοζάνη – Βέρμιο Καρυοχωρίου: –
Ημερομηνία: 09.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: Σιάτιστας Μακεδονικός Σιάτιστας – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής: –
Ημερομηνία: 09.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Εορδαϊκός – ΠΑΟ Κοίλων: –
Ημερομηνία: 10.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ Αλιάκμων Αιανής – Τιτάν Σερβίων: –
Ημερομηνία: 09.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ακαδήμία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Μακεδονικός Κοζάνης: –
Ημερομηνία: 09.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κοζάνης – Α.Μ.Σ. Γαλατινής: –


9η αγωνιστική

Ημερομηνία: 17.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ Εθνικός Βατερού – Βέρμιο Καρυοχωρίου: –
Ημερομηνία: 16.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Ηρακλής: –
Ημερομηνία: 17.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ Κοίλων ΠΑΟ Κοίλων – Κοζάνη: –
Ημερομηνία: 17.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ Τιτάν Σερβίων – Μακεδονικός Σιάτιστας: –
Ημερομηνία: 16.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ Κοζάνης Μακεδονικός Κοζάνης – Εορδαϊκός –
Ημερομηνία: 17.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: Γαλατινής Α.Μ.Σ. Γαλατινής – Αλιάκμων Αιανής: –

Ημερομηνία: 16.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ακαδήμία Ποδοσφαίρου Βοΐου – ΑΕ Κοζάνης: –


10η αγωνιστική

Ημερομηνία: 23.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Εθνικός Βατερού: –
Ημερομηνία: 23.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ Βέρμιο Καρυοχωρίου – ΠΑΟ Κοίλων: –
Ημερομηνία: 23.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ηρακλής – Τιτάν Σερβίων: –
Ημερομηνία: 23.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: Δ.Α.Κ. Κοζάνης Κοζάνη – Μακεδονικός Κοζάνης: –
Ημερομηνία: 23.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: Σιάτιστας Μακεδονικός Σιάτιστας – Α.Μ.Σ. Γαλατινής:
Ημερομηνία: 23.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Εορδαϊκός – ΑΕ Κοζάνης: –
Ημερομηνία: 24.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ Αλιάκμων Αιανής – Ακαδήμία Ποδοσφαίρου Βοΐου: –


11η αγωνιστική

Ημερομηνία: 01.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ Εθνικός Βατερού – ΠΑΟ Κοίλων: –
Ημερομηνία: 01.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ Τιτάν Σερβίων – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής: –
Ημερομηνία: 30.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ Κοζάνης Μακεδονικός Κοζάνης – Βέρμιο Καρυοχωρίου: –
Ημερομηνία: 01.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: Γαλατινής Α.Μ.Σ. Γαλατινής – Ηρακλής: –
Ημερομηνία: 30.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κοζάνης – Κοζάνη: –
Ημερομηνία: 30.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ακαδήμία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Μακεδονικός Σιάτιστας: –

Ημερομηνία: 30.11.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Εορδαϊκός – Αλιάκμων Αιανής: –


12η αγωνιστική

Ημερομηνία: 07.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ Τιτάν Σερβίων – Εθνικός Βατερού: –
Ημερομηνία: 08.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ Κοίλων ΠΑΟ Κοίλων – Μακεδονικός Κοζάνης: –
Ημερομηνία: 07.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Α.Μ.Σ. Γαλατινής: –
Ημερομηνία: 07.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ Βέρμιο Καρυοχωρίου – ΑΕ Κοζάνης: –
Ημερομηνία: 07.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ηρακλής – Ακαδήμία Ποδοσφαίρου Βοΐου: –
Ημερομηνία: 08.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: Δ.Α.Κ. Κοζάνης Κοζάνη – Αλιάκμων Αιανής: –
Ημερομηνία: 07.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: Σιάτιστας Μακεδονικός Σιάτιστας – Εορδαϊκός –


13η αγωνιστική

Ημερομηνία: 15.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ Εθνικός Βατερού – Μακεδονικός Κοζάνης:
Ημερομηνία: 15.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: Γαλατινής Α.Μ.Σ. Γαλατινής – Τιτάν Σερβίων: –
Ημερομηνία: 14.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κοζάνης – ΠΑΟ Κοίλων: –
Ημερομηνία: 14.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ακαδήμία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής: –
Ημερομηνία: 15.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ Αλιάκμων Αιανής – Βέρμιο Καρυοχωρίου: –
Ημερομηνία: 14.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Εορδαϊκός – Ηρακλής: –
Ημερομηνία: 14.12.2019 – Ώρα: 15.00 Γήπεδο: Δ.Α.Κ. Κοζάνης Κοζάνη – Μακεδονικός Σιάτιστας: –

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print
Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
kotzampasis

Συντάκτης: Θεόφιλος Ηλιάδης

Αθλητικογράφος του e-ptolemeos.gr. Ασχολείται με το αθλητικό ρεπορτάζ από το 1990. Είναι πτυχιούχος του ΤΕΙ Μηχανολογίας Κοζάνης.