Συνάντηση με τον ευρωβουλευτή Στέλιο Κυμπουρόπουλο τον πρόεδρο της Ομοσπονδία Κωφών Ελλάδος – HFD κ. Σίμψη και της συντονίστριας του Wincancer Κρυσταλλίδου Πίστη Σκοπός της συνάντησης ήταν η ενημέρωση του ευρωβουλευτή κ. Κυμπουρόπουλου για την ανάγκη ύπαρξης διερμηνείας σε αντικαρκινικά νοσοκομεία για την υποστήριξη κωφών και βαρήκοων πασχόντων. Την ανάγκη ύπαρξης διερμηνείας ή υπότιτλων στις … Συνεχίστε να διαβάζετε το Συνάντηση του προέδρου της Ομοσπονδίας Κωφών και της συντονίστριας του Wincancer με τον ευρωβουλευτή Στέλιο Κυμπουρόπουλο.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί