Το αγωνιστικό πρόγραμμα στις Ποδοσφαιρικές Ενώσεις Καστοριάς και Γρεβενών έχει ως εξής:
Ε.Π.Σ. Καστοριάς
Α΄ Κατηγορία 8η Αγωνιστική
Νταηλάκης | Γράμμος Μαυροχωρίου | ||
Παναργειακός | Ομόνοια Βογατσικού | ||
Κρόνος | Δόξα Αμπελοκήπων | ||
Κεραυνός Χιλιόδενδρου | Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας | ||
Κάστωρ Καστοριάς | Ηρακλής Πολυκάρπης | ||
Αστραπή Μεσοποταμίας | Π.Α.Ο. Καλοχωρίου | ||
Γραμμοχώρια | Δόξα Κορησσού |
Η Βαθμολογία
Α/Α | Ο Μ Α Δ Ε Σ | ΤΕΡΜΑΤΑ | Β | |
1. | Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας | 19 | 3 | 19 |
2. | Ηρακλής Πολυκάρπης | 32 | 4 | 18 |
3. | Παναργειακός | 16 | 5 | 16 |
4. | Δόξα Αμπελοκήπων | 15 | 6 | 13 |
5. | Κάστωρ Καστοριάς | 17 | 10 | 13 |
6. | Νταηλάκης | 13 | 10 | 13 |
7. | Δόξα Κορησσού | 10 | 9 | 13 |
8. | Αστραπή Μεσοποταμίας | 18 | 8 | 10 |
9. | Γράμμος Μαυροχωρίου | 10 | 13 | 9 |
10. | Ομόνοια Βογατσικού | 14 | 15 | 8 |
11. | Κρόνος | 7 | 12 | 5 |
12. | Γραμμοχώρια | 5 | 21 | 2 |
13. | Π.Α.Ο. Καλοχωρίου | 0 | 27 | 1 |
14. | Κεραυνός Χιλιόδενδρου | 4 | 37 | 0 |
Β΄ Κατηγορία- 6η Αγωνιστική
Ελπίδες Μεσοποταμίας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Rossoneri | ||
Α.Ε. Βιτσίου | ΠΑΟΚ Κωσταραζίου | ||
Φλατσάτα Οινόης | Π.Α.Σ. Λεύκης | ||
Νέστωρ Νεστορίου | Εθνικός Βασιλειάδας | ||
Πεντάβρυσος | Π.Α.Σ. Κορέστειων |
Η βαθμολογία
Α/Α | Ο Μ Α Δ Ε Σ | ΤΕΡΜΑΤΑ | Β | |
1 | Πεντάβρυσος | 17 | 3 | 15 |
2 | Α.Ε. Βιτσίου | 12 | 4 | 15 |
3 | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Rossoneri | 7 | 5 | 9 |
4 | Εθνικός Βασιλειάδας | 9 | 11 | 7 |
5 | Π.Α.Σ. Λεύκης | 4 | 7 | 7 |
6 | Φλατσάτα Οινόης | 8 | 11 | 6 |
7 | Ελπίδες Μεσοποταμίας | 7 | 8 | 4 |
8 | ΠΑΟΚ Κωσταραζίου | 5 | 9 | 3 |
9 | Π.Α.Σ. Κορέστειων | 5 | 10 | 2 |
10 | Νέστωρ Νεστορίου | 1 | 7 | 1 |
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α΄ Κατηγορία 5η Αγωνιστική
Α.Σ. Νεοχώρι | Α.Ε. Κοκκινιάς Πολυδένδρου | ||
Α.Ε.Π. Ποντίων Βατολάκκου | Δόξα Νέων Παλιουριάς | ||
Άρης Καρπερού | Καμβουνιακός Δεσκάτης | ||
Φ.Α.Σ. Πυρσός | Γρεβενά Αεράτα | ||
Α.Ο. Σειρήνα | Κεραυνός Μεγάρου | ||
Άρης Μηλιάς | Ρεπό |
Η βαθμολογία
Α/Α | Ο Μ Α Δ Ε Σ | ΤΕΡΜΑΤΑ | Β | |
1 | Καμβουνιακός Δεσκάτης | 16 | 2 | 12 |
2 | Α.Ο. Σειρήνα | 13 | 1 | 10 |
3 | Γρεβενά Αεράτα | 15 | 4 | 9 |
4 | Α.Ε. Κοκκινιάς Πολυδένδρου | 7 | 7 | 6 |
5 | Α.Σ. Νεοχώρι | 7 | 14 | 6 |
6 | Φ.Α.Σ. Πυρσός | 4 | 1 | 4 |
7 | Κεραυνός Μεγάρου | 6 | 10 | 3 |
8 | Άρης Μηλιάς | 4 | 12 | 3 |
9 | Άρης Καρπερού | 6 | 10 | 1 |
10 | Δόξα Νέων Παλιουριάς | 1 | 13 | 0 |
11 | Α.Ε.Π. Ποντίων Βατολάκκου | 5 | 10 | -5 |
Η Α.Ε.Π. Βατολάκκου ξεκίνησε με -6 βαθμούς και ο Άρης Καρπερού έχει ένα μηδενισμό και -3 βαθμούς.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- 5η Αγωνιστική
Κτηνοτροφικός Αστερας Καλληράχης | Α.Γ.Ο. Δήμητρας | ||
Μαύρη Θύελλα Κνίδης | Α.Σ. Ταξιάρχης | ||
Ρεπό | Α.Φ.Σ. Αμυγδαλιάς | ||
Αλιάκμων Κιβωτού | ΠΑΟ Τριφυλλιακός |
Η βαθμολογία
Α/Α | Ο Μ Α Δ Ε Σ | ΤΕΡΜΑΤΑ | Β | |
1 | Κτηνοτροφικός Αστερας Καλληράχης | 16 | 5 | 12 |
2 | Μαύρη Θύελλα Κνίδης | 11 | 5 | 7 |
3 | Α.Φ.Σ. Αμυγδαλιάς | 14 | 12 | 6 |
4 | Α.Σ. Ταξιάρχης | 9 | 9 | 4 |
5 | Α.Γ.Ο. Δήμητρας | 7 | 12 | 3 |
6 | ΠΑΟ Τριφυλλιακός | 5 | 7 | 2 |
7 | Αλιάκμων Κιβωτού | 0 | 12 | 0 |