Συμβαίνει τώρα
Αρχική > Αθλητικά > Κλήρωση Football League: Το πρόγραμμα των δύο ομίλων- Εκτός με Βέροια αρχίζει η Α.Ε.Π.- Πρεμιέρα 7/8 Νοεμβρίου

Κλήρωση Football League: Το πρόγραμμα των δύο ομίλων- Εκτός με Βέροια αρχίζει η Α.Ε.Π.- Πρεμιέρα 7/8 Νοεμβρίου

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Football League για τη σεζόν 2020-2021. Οι 20 ομάδες χωρίστηκαν σε δύο ομίλους των 10 και το πρωτάθλημα αναμένεται να ξεκινήσει στις 7-8 Νοεμβρίου.

Ο βόρειος όμιλος: ΑΕΠ Κοζάνης, Αλμωπός Αριδαίας, Απόλλων Πόντου, Βέροια, Θεσπρωτός, Καβάλα, Ολυμπιακός Βόλου, Πιερικός, Πανσερραϊκός, Τρίγλια.

Ο νότιος όμιλος: Αιγάλεω ,Ασπρόπυργος, Αστέρας Βλαχιώτη, Επισκοπή, Ιάλυσος, Καλαμάτα, Καλλιθέα, Νίκη Βόλου, Ρόδος, Σαντορίνη 2020.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Βόρειος όμιλος

1η αγωνιστική  
Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός
Καβάλα – Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίγλια
Πιερικός – Αλμωπός Αριδαίας
Βέροια – ΑΕΠ Κοζάνης
   
2η αγωνιστική  
Θεσπρωτός – Καβάλα
Βέροια – Απόλλων Πόντου
Τρίγλια – Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός – Πιερικός
ΑΕΠ Κοζάνης – Ολυμπιακός Βόλου
   
3η αγωνιστική  
Απόλλων Πόντου – Καβάλα
Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια
Πιερικός – Θεσπρωτός
Τρίγλια – Πανσερραϊκός
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΠ Κοζάνης
   
4η αγωνιστική  
Θεσπρωτός – Τρίγλια
Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας
Καβάλα – Πιερικός
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου
ΑΕΠ Κοζάνης – Πανσερραϊκός
   
5η αγωνιστική  
Απόλλων Πόντου – Πιερικός
Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Βόλου
Τρίγλια – Καβάλα
Πανσερραϊκός – Βέροια
Θεσπρωτός – ΑΕΠ Κοζάνης
   
6η αγωνιστική  
Βέροια – Θεσπρωτός
Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός
Πιερικός – Τρίγλια
Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Πόντου
Καβάλα – ΑΕΠ Κοζάνης
   
7η αγωνιστική  
Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Βόλου
Καβάλα – Βέροια
Τρίγλια – Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός – Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΠ Κοζάνης – Πιερικός
   
8η αγωνιστική  
Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Καβάλα
Πιερικός – Βέροια
Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός
ΑΕΠ Κοζάνης – Τρίγλια
   
9η αγωνιστική  
Βέροια – Τρίγλια
Καβάλα – Αλμωπός Αριδαίας
Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου
Πανσερραϊκός – Θεσπρωτός
Απόλλων Πόντου – ΑΕΠ Κοζάνης

Νότιος όμιλος

1η αγωνιστική  
Νίκη Βόλου – Αιγάλεω
Ιάλυσος – Καλλιθέα
Αστέρας Βλαχιώτη – Ασπρόπυργος
Σαντορίνη – Καλαμάτα
Ρόδος – Επισκοπή
   
2η αγωνιστική  
Αιγάλεω – Ιάλυσος
Ρόδος – Νίκη Βόλου
Ασπρόπυργος – Καλαμάτα
Καλλιθέα – Σαντορίνη
Επισκοπή – Αστέρας Βλαχιώτη
   
3η αγωνιστική  
Νίκη Βόλου – Ιάλυσος
Αστέρας Βλαχιώτη – Ρόδος
Σαντορίνη – Αιγάλεω
Ασπρόπυργος – Καλλιθέα
Καλαμάτα – Επισκοπή
   
4η αγωνιστική  
Αιγάλεω – Ασπρόπυργος
Ρόδος – Καλαμάτα
Ιάλυσος – Σαντορίνη
Αστέρας Βλαχιώτη – Νίκη Βόλου
Επισκοπή – Καλλιθέα
   
5η αγωνιστική  
Νίκη Βόλου – Σαντορίνη
Καλαμάτα – Αστέρας Βλαχιώτη
Ασπρόπυργος – Ιάλυσος
Καλλιθέα – Ρόδος
Αιγάλεω – Επισκοπή
   
6η αγωνιστική  
Ρόδος – Αιγάλεω
Αστέρας Βλαχιώτη – Καλλιθέα
Σαντορίνη – Ασπρόπυργος
Καλαμάτα – Νίκη Βόλου
Ιάλυσος – Επισκοπή
   
7η αγωνιστική  
Αιγάλεω – Αστέρας Βλαχιώτη
Ιάλυσος – Ρόδος
Ασπρόπυργος – Νίκη Βόλου
Καλλιθέα – Καλαμάτα
Επισκοπή – Σαντορίνη
   
8η αγωνιστική  
Νίκη Βόλου – Καλλιθέα
Αστέρας Βλαχιώτη – Ιάλυσος
Σαντορίνη – Ρόδος
Καλαμάτα – Αιγάλεω
Επισκοπή – Ασπρόπυργος
   
9η αγωνιστική  
Ρόδος – Ασπρόπυργος
Ιάλυσος – Καλαμάτα
Σαντορίνη – Αστέρας Βλαχιώτη
Καλλιθέα – Αιγάλεω
Νίκη Βόλου – Επισκοπή

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο [email protected]
sidiros
x

Check Also

Όλα για όλα η Σαραντί!

Κοινοποίησε το.... Facebook Twitter Print email Με το πρωτάθλημα της Αργεντινής θα κλείσουμε τον μήνα και πάμε να δούμε τι ...