Συμβαίνει τώρα
Αρχική > Slider > Η κλήρωση του Αριστοτέλη Φλώρινας στη Γ΄ Μπάσκετ ανδρών

Η κλήρωση του Αριστοτέλη Φλώρινας στη Γ΄ Μπάσκετ ανδρών

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email






Έγινε πριν λίγο στη Θεσσαλονίκη η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής Μπάσκετ ανδρών στην οποία θα πάρει μέρος ο Αριστοτέλης Φλώρινας.

 

Η κλήρωση αναλυτικά:

 

1η Αγωνιστική – 13/10/19

Ρεπό: ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου 1937

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΦΟ Αριδαίας

ΣΚ Ιωάννινα – ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας – ΓΑΣ Μελίκης

ΑΟ Αίολος Τρικάλων – ΑΓΣ Ιωαννίνων

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΓΣ Νίκη Βόλου

ΚΣ Αετοί Βέροιας – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

 

2η Αγωνιστική – 20/10/19

Ρεπό: ΚΣ Αετοί Βέροιας

ΦΟ Αριδαίας – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου

ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΓΑΣ Μελίκης – ΣΚ Ιωάννινα

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΟ Αίολος Τρικάλων

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – Αναγέννηση Καρδίτσας

 

3η Αγωνιστική – 27/10/19

Ρεπό: ΦΟ Αριδαίας

ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου  – ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΓΑΣ Μελίκης

ΣΚ Ιωάννινα – ΑΓΣ Ιωαννίνων

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας – ΓΣ Νίκη Βόλου

ΑΟ Αίολος Τρικάλων – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΚΣ Αετοί Βέροιας

 

4η Αγωνιστική – 03/11/19

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

ΓΑΣ Μελίκης – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΣΚ Ιωάννινα

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΚΣ Αετοί Βέροιας – ΑΟ Αίολος Τρικάλων

ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων – ΦΟ Αριδαίας

 

5η Αγωνιστική – 10/11/19

Ρεπό: ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων

ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου  – ΑΓΣ Ιωαννίνων

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΓΣ Νίκη Βόλου

ΣΚ Ιωάννινα – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας – ΚΣ Αετοί Βέροιας

ΑΟ Αίολος Τρικάλων – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΦΟ Αριδαίας – ΓΑΣ Μελίκης

 

6η Αγωνιστική – 24/11/19

Ρεπό: ΑΟ Αίολος Τρικάλων

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΚΣ Αετοί Βέροιας – ΣΚ Ιωάννινα

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΦΟ Αριδαίας

ΓΑΣ Μελίκης – ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων

 

7η Αγωνιστική – 01/12/19

Ρεπό: ΓΑΣ Μελίκης

ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου  – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΚΣ Αετοί Βέροιας

ΣΚ Ιωάννινα – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας – ΑΟ Αίολος Τρικάλων

ΦΟ Αριδαίας – ΓΣ Νίκη Βόλου

ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων – ΑΓΣ Ιωαννίνων

 

8η Αγωνιστική – 08/12/19

Ρεπό: ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΚΣ Αετοί Βέροιας – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΑΟ Αίολος Τρικάλων – ΣΚ Ιωάννινα

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – ΦΟ Αριδαίας

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΓΑΣ Μελίκης

 

9η Αγωνιστική – 15/12/19

Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου  – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΑΟ Αίολος Τρικάλων

ΣΚ Ιωάννινα – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΦΟ Αριδαίας – ΚΣ Αετοί Βέροιας

ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

ΓΑΣ Μελίκης – ΓΣ Νίκη Βόλου

 

10η Αγωνιστική – 22/12/19

Ρεπό: ΣΚ Ιωάννινα

ΑΟ Αίολος Τρικάλων – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΦΟ Αριδαίας

ΚΣ Αετοί Βέροιας – ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – ΓΑΣ Μελίκης

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΓΣ Ιωαννίνων

 

11η Αγωνιστική – 05/01/20

Ρεπό: ΓΣ Νίκη Βόλου

ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου  – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΣΚ Ιωάννινα

ΦΟ Αριδαίας – ΑΟ Αίολος Τρικάλων

ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΓΑΣ Μελίκης – ΚΣ Αετοί Βέροιας

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

 

12η Αγωνιστική – 12/01/20

Ρεπό: ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΣΚ Ιωάννινα – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας – ΦΟ Αριδαίας

ΑΟ Αίολος Τρικάλων – ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΓΑΣ Μελίκης

ΚΣ Αετοί Βέροιας – ΑΓΣ Ιωαννίνων

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – ΓΣ Νίκη Βόλου

 

13η Αγωνιστική – 19/01/20

Ρεπό: ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου  – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΦΟ Αριδαίας – ΣΚ Ιωάννινα

ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΓΑΣ Μελίκης – ΑΟ Αίολος Τρικάλων

ΑΓΣ Ιωαννίνων – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΚΣ Αετοί Βέροιας

 

14η Αγωνιστική – 26/01/20

Ρεπό: ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου 1937

ΦΟ Αριδαίας – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων – ΣΚ Ιωάννινα

ΓΑΣ Μελίκης – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΟ Αίολος Τρικάλων

ΓΣ Νίκη Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – ΚΣ Αετοί Βέροιας

 

15η Αγωνιστική – 02/02/20

Ρεπό: ΚΣ Αετοί Βέροιας

ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου  – ΦΟ Αριδαίας

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων

ΣΚ Ιωάννινα – ΓΑΣ Μελίκης

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας – ΑΓΣ Ιωαννίνων

ΑΟ Αίολος Τρικάλων – ΓΣ Νίκη Βόλου

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

 

16η Αγωνιστική – 09/02/20

Ρεπό: ΦΟ Αριδαίας

ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου

ΓΑΣ Μελίκης – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΣΚ Ιωάννινα

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – ΑΟ Αίολος Τρικάλων

ΚΣ Αετοί Βέροιας – Αναγέννηση Καρδίτσας

 

17η Αγωνιστική – 23/02/20

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου  – ΓΑΣ Μελίκης

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΑΓΣ Ιωαννίνων

ΣΚ Ιωάννινα – ΓΣ Νίκη Βόλου

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

ΑΟ Αίολος Τρικάλων – ΚΣ Αετοί Βέροιας

ΦΟ Αριδαίας – ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων

 

18η Αγωνιστική – 08/03/20

Ρεπό: ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – ΣΚ Ιωάννινα

ΚΣ Αετοί Βέροιας – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΟ Αίολος Τρικάλων

ΓΑΣ Μελίκης – ΦΟ Αριδαίας

 

19η Αγωνιστική – 15/03/20

Ρεπό: ΑΟ Αίολος Τρικάλων

ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου  – ΓΣ Νίκη Βόλου

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

ΣΚ Ιωάννινα – ΚΣ Αετοί Βέροιας

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΦΟ Αριδαίας – ΑΓΣ Ιωαννίνων

ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων – ΓΑΣ Μελίκης

 

20η Αγωνιστική – 22/03/20

Ρεπό: ΓΑΣ Μελίκης

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου

ΚΣ Αετοί Βέροιας – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΣΚ Ιωάννινα

ΑΟ Αίολος Τρικάλων – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΦΟ Αριδαίας

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων

 

21η Αγωνιστική – 29/03/20

Ρεπό: ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου  – ΚΣ Αετοί Βέροιας

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΣΚ Ιωάννινα – ΑΟ Αίολος Τρικάλων

ΦΟ Αριδαίας – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων – ΓΣ Νίκη Βόλου

ΓΑΣ Μελίκης – ΑΓΣ Ιωαννίνων

 

22η Αγωνιστική – 05/04/20

Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου

ΑΟ Αίολος Τρικάλων – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας – ΣΚ Ιωάννινα

ΚΣ Αετοί Βέροιας – ΦΟ Αριδαίας

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΓΑΣ Μελίκης

 

23η Αγωνιστική – 12/04/20

Ρεπό: ΣΚ Ιωάννινα

ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου  – ΑΟ Αίολος Τρικάλων

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΦΟ Αριδαίας – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων – ΚΣ Αετοί Βέροιας

ΓΑΣ Μελίκης – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΓΣ Νίκη Βόλου

 

24η Αγωνιστική – 26/04/20

Ρεπό: ΓΣ Νίκη Βόλου

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου

ΣΚ Ιωάννινα – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΑΟ Αίολος Τρικάλων – ΦΟ Αριδαίας

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων

ΚΣ Αετοί Βέροιας – ΓΑΣ Μελίκης

ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας – ΑΓΣ Ιωαννίνων

 

25η Αγωνιστική – 03/05/20

Ρεπό: ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου  – ΣΚ Ιωάννινα

ΦΟ Αριδαίας – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας

ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων – ΑΟ Αίολος Τρικάλων

ΓΑΣ Μελίκης – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΚΣ Αετοί Βέροιας

ΓΣ Νίκη Βόλου – ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

 

26η Αγωνιστική – 10/05/20

Ρεπό: ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου

ΣΚ Ιωάννινα – ΦΟ Αριδαίας

ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας – ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων

ΑΟ Αίολος Τρικάλων – ΓΑΣ Μελίκης

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΓΣ Ιωαννίνων

ΚΣ Αετοί Βέροιας – ΓΣ Νίκη Βόλου

 

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο [email protected]
kotzampasis

Συντάκτης: Θεόφιλος Ηλιάδης

Αθλητικογράφος του e-ptolemeos.gr. Ασχολείται με το αθλητικό ρεπορτάζ από το 1990. Είναι πτυχιούχος του ΤΕΙ Μηχανολογίας Κοζάνης.