Συμβαίνει τώρα
Αρχική > Αθλητικά > Η κλήρωση στον 5ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής με συμμετοχή Καληράχης και Καλλιθέας Καστοριάς

Η κλήρωση στον 5ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής με συμμετοχή Καληράχης και Καλλιθέας Καστοριάς

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Στον 5ο όμιλο θα αγωνίζονται οι ομάδες του Κτηνοτροφικού Αστέρα Καληράχης Γρεβενών  και του Μέγα Αλέξανδρου Καλλιθέας.

Το αναλυτικό πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική 14η ΣΚΟΡ
Θύελλα Κατσικάς Αναγέννηση Άρτας    
Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης Τηλυκράτης Λευκάδας    
ΠΑΣ Πρέβεζα ΠΑΣ Θύελλα 2015    
Αχέρων Καναλακίου Α.Ε. Λευκίμμης    
Α.Ε.Μεσολογγίου Αμβρακικός Λουτρού    
Παναγρινιακός  Ρεπό    
       
       
       
2η Αγωνιστική 15η ΣΚΟΡ
Παναγρινιακός Θύελλα Κατσικάς    
Αναγέννηση Άρτας Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου    
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας ΠΑΣ Πρέβεζα    
Τηλυκράτης Λευκάδας Αχέρων Καναλακίου    
ΠΑΣ Θύελλα 2015 Α.Ε.Μεσολογγίου    
Α.Ε. Λευκίμμης Αμβρακικός Λουτρού    
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  Ρεπό    
       
       
       
3η Αγωνιστική 16η ΣΚΟΡ
Θύελλα Κατσικάς Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου    
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης Παναγρινιακός    
ΠΑΣ Πρέβεζα Αναγέννηση Άρτας    
Α.Ε.Μεσολογγίου Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    
Αμβρακικός Λουτρού Τηλυκράτης Λευκάδας    
Α.Ε. Λευκίμμης ΠΑΣ Θύελλα 2015    
Αχέρων Καναλακίου  Ρεπό    
       
       
       
4η Αγωνιστική 17η ΣΚΟΡ
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης Θύελλα Κατσικάς    
Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου ΠΑΣ Πρέβεζα    
Παναγρινιακός Αχέρων Καναλακίου    
Αναγέννηση Άρτας Α.Ε.Μεσολογγίου    
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας Α.Ε. Λευκίμμης    
Τηλυκράτης Λευκάδας ΠΑΣ Θύελλα 2015    
Αμβρακικός Λουτρού  Ρεπό    
       
       
       
5η Αγωνιστική 18η ΣΚΟΡ
Θύελλα Κατσικάς ΠΑΣ Πρέβεζα    
Αχέρων Καναλακίου Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης    
Α.Ε.Μεσολογγίου Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου    
Αμβρακικός Λουτρού Παναγρινιακός    
Α.Ε. Λευκίμμης Αναγέννηση Άρτας    
Τηλυκράτης Λευκάδας Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    
ΠΑΣ Θύελλα 2015  Ρεπό    
       
       
       
6η Αγωνιστική 19η ΣΚΟΡ
Αχέρων Καναλακίου Θύελλα Κατσικάς    
ΠΑΣ Πρέβεζα Α.Ε.Μεσολογγίου    
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης Αμβρακικός Λουτρού    
Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου Α.Ε. Λευκίμμης    
Παναγρινιακός ΠΑΣ Θύελλα 2015    
Αναγέννηση Άρτας Τηλυκράτης Λευκάδας    
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  Ρεπό    
       
       
       
7η Αγωνιστική 20η ΣΚΟΡ
Θύελλα Κατσικάς Α.Ε.Μεσολογγίου    
Αμβρακικός Λουτρού Αχέρων Καναλακίου    
Α.Ε. Λευκίμμης ΠΑΣ Πρέβεζα    
ΠΑΣ Θύελλα 2015 Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης    
Τηλυκράτης Λευκάδας Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου    
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας Παναγρινιακός    
Αναγέννηση Άρτας  Ρεπό    
       
       
       
8η Αγωνιστική 21η ΣΚΟΡ
Αμβρακικός Λουτρού Θύελλα Κατσικάς    
Α.Ε.Μεσολογγίου Α.Ε. Λευκίμμης    
Αχέρων Καναλακίου ΠΑΣ Θύελλα 2015    
ΠΑΣ Πρέβεζα Τηλυκράτης Λευκάδας    
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    
Παναγρινιακός Αναγέννηση Άρτας    
Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου  Ρεπό    
       
       
       
9η Αγωνιστική 22η ΣΚΟΡ
Θύελλα Κατσικάς Α.Ε. Λευκίμμης    
ΠΑΣ Θύελλα 2015 Αμβρακικός Λουτρού    
Τηλυκράτης Λευκάδας Α.Ε.Μεσολογγίου    
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας Αχέρων Καναλακίου    
Αναγέννηση Άρτας Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης    
Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου Παναγρινιακός    
ΠΑΣ Πρέβεζα  Ρεπό    
       
       
       
10η Αγωνιστική 23η ΣΚΟΡ
ΠΑΣ Θύελλα 2015 Θύελλα Κατσικάς    
Α.Ε. Λευκίμμης Τηλυκράτης Λευκάδας    
Αμβρακικός Λουτρού Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    
Αχέρων Καναλακίου Αναγέννηση Άρτας    
ΠΑΣ Πρέβεζα Παναγρινιακός    
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου    
Α.Ε.Μεσολογγίου  Ρεπό    
       
       
       
11η Αγωνιστική 24η ΣΚΟΡ
Θύελλα Κατσικάς Τηλυκράτης Λευκάδας    
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας ΠΑΣ Θύελλα 2015    
Αναγέννηση Άρτας Αμβρακικός Λουτρού    
Παναγρινιακός Α.Ε.Μεσολογγίου    
Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου Αχέρων Καναλακίου    
ΠΑΣ Πρέβεζα Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης    
Α.Ε. Λευκίμμης  Ρεπό    
       
       
       
12η Αγωνιστική 25η ΣΚΟΡ
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας Θύελλα Κατσικάς    
ΠΑΣ Θύελλα 2015 Αναγέννηση Άρτας    
Α.Ε. Λευκίμμης Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου    
Αμβρακικός Λουτρού Παναγρινιακός    
Α.Ε.Μεσολογγίου Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης    
Αχέρων Καναλακίου ΠΑΣ Πρέβεζα    
Τηλυκράτης Λευκάδας  Ρεπό    
       
       
       
13η Αγωνιστική 26η ΣΚΟΡ
Αναγέννηση Άρτας Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    
Παναγρινιακός Τηλυκράτης Λευκάδας    
Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου ΠΑΣ Θύελλα 2015    
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης Α.Ε. Λευκίμμης    
ΠΑΣ Πρέβεζα Αμβρακικός Λουτρού    
Α.Ε.Μεσολογγίου Αχέρων Καναλακίου    
Θύελλα Κατσικάς  Ρεπό    

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο [email protected]
sidiros
x

Check Also

Πόντιοι Κοζάνης| Αμυντική «οχύρωση» με τον Καμερουνέζο, Ousseini Nji Nfifen Mounpain

Μοίρασε το άρθρο...FacebookTwitteremail «Καπαρωμένος» από τους Πόντιους Κοζάνης είναι ο Καμερουνέζος στόπερ (με ρίζες και από… Αργεντινή), Ousseini Nji Nfifen Mounpain, ...