Αρχική > Slider > Γ΄ Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Έγινε η κλήρωση- Δέκα ομάδες και το παρών ο Εορδαϊκός

Γ΄ Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Έγινε η κλήρωση- Δέκα ομάδες και το παρών ο Εορδαϊκός

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Με τη συμμετοχή 10 ομάδων από τις οποίες 4 δραστηριοποιούνται ξανά (Πολύμυλος, Μεσόβουνο, Δρέπανο και Κλείτος) και με το όνομα του Εορδαϊκού να ξεχωρίζει (πρόκειται για την Ακαδημία Εορδαϊκός που δημιουργήθηκε πριν λίγο καιρό) πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα στα γραφεία της Ε.Π.Σ. η κλήρωση της Γ΄ Ε.Π.Σ. Κοζάνης.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσεις στις 15 Οκτωβρίου και το πρόγραμμα είναι το εξής:

 

1η αγωνιστική 10η

Ηρακλής Δρεπάνου –  Αναγέννηση Αργίλου

Αναγέννηση Εράτυρας – ΦΣ Εορδαϊκός  – Ακαδημία Ποδ. Πτολ/δας

Δράσις Τσοτυλίου – Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας

ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου – Εθνικός Πτολεμαΐδας

Αστραπή Κλείτου – Δάφνη Πολυμύλου

 

2η αγωνιστική 11η

Αναγέννηση Αργίλου – Δράσις Τσοτυλίου

Αναγέννηση Εράτυρας –  Ηρακλής Δρεπάνου

Εθνικός Πτολεμαΐδας  – Δάφνη Πολυμύλου

Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας –  Αστραπή Κλείτου

ΦΣ Εορδαϊκός  – Ακαδημία Ποδ. Πτολ/δας  –  ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου

 

 

3η αγωνιστική 12η

Ηρακλής Δρεπάνου – Δράσις Τσοτυλίου

ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου-Αναγέννηση Εράτυρας

Αστραπή Κλείτου – Αναγέννηση Αργίλου

Δάφνη Πολυμύλου-  ΦΣ Εορδαϊκός  – Ακαδημία Ποδ. Πτολ/δας

Εθνικός Πτολεμαΐδας –  Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας

 

 

4η αγωνιστική 13η

Αναγέννηση Αργίλου – Εθνικός Πτολεμαΐδας

Αναγέννηση Εράτυρας-Δάφνη Πολυμύλου

Δράσις Τσοτυλίου – Αστραπή Κλείτου

ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου – Ηρακλής Δρεπάνου

ΦΣ Εορδαϊκός  – Ακαδημία Ποδ. Πτολ/δας – Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας

 

5η αγωνιστική 14η

Ηρακλής Δρεπάνου- Αστραπή Κλείτου

Αναγέννηση Αργίλου – ΦΣ Εορδαϊκός  – Ακαδημία Ποδ. Πτολ/δας

Δάφνη Πολυμύλου- ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου

Εθνικός Πτολεμαΐδας – Δράσις Τσοτυλίου

Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας – Αναγέννηση Εράτυρας

 

6η αγωνιστική 15η

Αναγέννηση Εράτυρας-Αναγέννηση Αργίλου

Δράσις Τσοτυλίου 10 ΦΣ Εορδαϊκός  – Ακαδημία Ποδ. Πτολ/δας

ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου – Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας

Αστραπή Κλείτου – Εθνικός Πτολεμαΐδας

Δάφνη Πολυμύλου-Ηρακλής Δρεπάνου

 

 

7η αγωνιστική 16η

Αναγέννηση Αργίλου – ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου

Δράσις Τσοτυλίου – Αναγέννηση Εράτυρας

Εθνικός Πτολεμαΐδας – Ηρακλής Δρεπάνου

Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας – Δάφνη Πολυμύλου

ΦΣ Εορδαϊκός  – Ακαδημία Ποδ. Πτολ/δας – Αστραπή Κλείτου

 

8η αγωνιστική 17η

Ηρακλής Δρεπάνου- Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας

ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου – Δράσις Τσοτυλίου

Αστραπή Κλείτου – Αναγέννηση Εράτυρας

Δάφνη Πολυμύλου-Αναγέννηση Αργίλου

ΦΣ Εορδαϊκός  – Ακαδημία Ποδ. Πτολ/δας – Εθνικός Πτολεμαΐδας

 

9η αγωνιστική 18η

Ηρακλής Δρεπάνου-ΦΣ Εορδαϊκός  – Ακαδημία Ποδ. Πτολ/δας

Αναγέννηση Εράτυρας- Εθνικός Πτολεμαΐδας

Δράσις Τσοτυλίου – Δάφνη Πολυμύλου

Αστραπή Κλείτου – ΑΣ Ποντίων Μεσοβούνου

Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας -Αναγέννηση Αργίλου

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print
Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr

Συντάκτης: Θεόφιλος Ηλιάδης

Αθλητικογράφος του e-ptolemeos.gr. Ασχολείται με το αθλητικό ρεπορτάζ από το 1990. Είναι πτυχιούχος του ΤΕΙ Μηχανολογίας Κοζάνης.