Αρχική > Αθλητικά > Γ΄ Μπάσκετ Ανδρών- Σε ποιον όμιλο θα παίξουν Αρίων και Διόσκουροι

Γ΄ Μπάσκετ Ανδρών- Σε ποιον όμιλο θα παίξουν Αρίων και Διόσκουροι

Κοινοποιήστε το άρθρο... Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Η ΕΟΚ μέσα από την επίσημη ιστοσελίδα της ενημέρωσε ότι έγινε η κλήρωση για την ανακατανομή των 4 ομίλων της Γ΄Εθνικής για την νέα σεζόν με το μόνο που απομένει να είναι η ημερομηνία έναρξης του νέου Πρωταθλήματος!

Αναλυτικά οι όμιλοι:

1ος Όμιλος

1.ΚΑΟ Κορίνθου

2.Έσπερος ΑΟΠΑ

3.ΑΟ Ακράτας

4.ΑΟ Γλαύκος

5.ΑΟ Αχαγιά 82

  1. ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου
  2. ΕΑ Πατρών
  3. Οίαξ Ναυπλίου
  4. ΑΟ Καλαμάτα 80
  5. ΓΣ Απόλλων Σμύρνης
  6. ΚΑΠ
  7. ΕΣΚΔ Ν.Ιωνίας
  8. ΑΟ Ένωση Ιλίου
  9. ΚΑΟ Μελισσίων

 

2ος Όμιλος

1.ΓΣ Έσπερος Λαμίας

  1. ΑΣ Λοκρός Αταλάντης
  2. ΟΦΗ
  3. ΕΣ Κάδμος
  4. 1ος Ειδικού Πρωταθλήματος
  5. ΑΟΚ Χανιά
  6. ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου
  7. ΓΣ Εργοτέλης
  8. ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου
  9. ΠΟΚ Έσπερος
  10. ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου
  11. ΑΕ Πεντέλης
  12. ΑΟ Άρης Πετρούπολης
  13. ΓΝΟ Άρης Νίκαιας

 

3ος Όμιλος

1.ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης

2.ΓΣ Φαρσάλωλ

3.ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας

4.ΑΓΣ Ιωαννίνων

5.Εύαθλος Μακεδόνες Πολ. Καλ/τειας

6.ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

7.Ιππότες Κέρκυρας

8.ΓΣ Νίκη Βόλου

9.ΑΟΚ Βέροιας

10.ΑΠΣ Αρίων Πτολεμαΐδας

11.ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

12.ΧΑΝΘ

13.ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας

14.ΑΣ Αν. Ακτής Ζέφυρος 02

 

4ος Όμιλος

1.ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής

2.ΓΑΣ Κομοτηνή

3.Ορφέας Ν. Σκοπού

  1. ΓΣ Ελευθερούπολης
  2. ΑΣ Κένταυρος
  3. ΑΟ Πολυγύρου

7.ΓΑΣ Χαλκηδόνας

  1. ΑΣ Μακεδονικός
  2. ΠΣ Ευκαρπίας
  3. ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς
  4. ΜΑΣ Μαντουλίδης
  5. ΑΣ Αστέρας Σίνδου
  6. ΜΕΝΤ
  7. ΑΠΣ Αίας Ευόσμου

 

 

Κοινοποιήστε το άρθρο... Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someonePrint this page
Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr

Συντάκτης: Θεόφιλος Ηλιάδης

Αθλητικογράφος του e-ptolemeos.gr. Ασχολείται με το αθλητικό ρεπορτάζ από το 1990. Είναι πτυχιούχος του ΤΕΙ Μηχανολογίας Κοζάνης.