Αρχική > Αθλητικά > ΕΠΣ Κοζάνης: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ Κοζάνης: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Επικίνδυνη έξοδος στην έδρα της Αναγέννησης έχει η πρωτοπόρος Σιάτιστα την ώρα που η 2η Κοζάνη θα υποδέχεται τη Χαραυγή.

Το πρόγραμμα:

 

Α΄Κατηγορία (21η Αγωνιστική)

Εθνικός Βατερού Αλιάκμων Αιανής    
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας Μακεδονικός Σιάτιστας    
Α.Σ. Βελβεντό Π.Α.Ο. Κοίλων    
Μακεδονικός  Κοζάνης Δόξα Λευκόβρυσης    
Ακρίτες Κοζάνης Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου    
Τιτάν Σερβίων Α.Ε. Κοζάνης    
Κοζάνη Μέγ. Αλέξ. Χαραυγής    
Γαλατινή Ηρακλής Πτολεμαΐδας    

 

Β΄ Κατηγορία (18η Αγωνιστική)

 

Α΄ Όμιλος 

Α.Σ. Καρυδίτσας ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής    
Έλατος Ελάτης Α.Ε. Καισαρειάς-Κήπου-Σπάρτου    
Α.Ο. Κρόκου Απόλλων Αυλών    
Ερμής Πλατανορέυματος Πρόοδος Μεταξά    
Αίας Μικροβάλτου Α.Ε. Άνω Κώμης    
Αναγέννηση Λιβαδερού Κένταυρος Πρωτοχωρίου    
 Ρεπό ΑΕ Κρανιδίων    

 

Β΄ Όμιλος

Δόξα Μικροκάστρου Δαναοί Κοζάνης    
Ερμής Ασβεστόπετρας Κεραυνός Πετρανών    
Δόξα Βερμίου Πύργων Βέρμιο Καρυοχωρίου    
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας Ατρόμητος Πτολεμαΐδας    
Πρόοδος Κομνηνών Α.Ε. Περδίκα    
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης    
 Ρεπό Κοζάνη 2004    

 

Γ΄ Κατηγορία

Δράσις Τσοτυλίου Ηρακλής Δρεπάνου    
Αναγέννηση Εράτυρας Α.Σ. Ποντίων Μεσοβούνου    
Αναγέννηση Αργίλου Αστραπή Κλείτου    
Φ.Σ. Εορδαϊκός Ακαδ. Ποδ. Πτολεμαΐδας Δάφνη Πολυμύλου    
Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας Εθνικός Πτολεμαΐδας    

 

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print
Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr

Συντάκτης: Θεόφιλος Ηλιάδης

Αθλητικογράφος του e-ptolemeos.gr. Ασχολείται με το αθλητικό ρεπορτάζ από το 1990. Είναι πτυχιούχος του ΤΕΙ Μηχανολογίας Κοζάνης.