Ο Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας ήταν ο μεγάλος νικητής στο ντέρμπι με την Πολυκάρπη και έτσι έμεινε μόνος πρώτος και με το απόλυτο στο πρωτάθλημα. Τη Πολυκάρπη στη 2η θέση έπιασε ο Κάστωρ που πέρασε δύσκολα από την έδρα του Κρόνου ενώ στην ουρά χωρίς βαθμό παρέμεινε το Χιλιόδενδρο.
Α΄ Κατηγορία
Τα αποτελέσματα:
Γράμμος Μαυροχωρίου | Κεραυνός Χιλιόδενδρου | 4 | 1 |
Κρόνος | Κάστωρ Καστοριάς | 2 | 3 |
Παναργειακός | Αστραπή Μεσοποταμίας | 0 | 0 |
Νταηλάκης | Γραμμοχώρια | 2 | 1 |
Ομόνοια Βογατσικού | Δόξα Κορησσού | 3 | 0 |
Δόξα Αμπελοκήπων | Π.Α.Ο. Καλοχωρίου | 3 | 0 |
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας | Ηρακλής Πολυκάρπης | 1 | 0 |
Η Βαθμολογία
ΟΜΑΔΕΣ | Ν | Ι | Η | ΤΕΡΜΑΤΑ | Β | ||
1 | Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας | 5 | 0 | 0 | 16 | 1 | 15 |
2 | Ηρακλής Πολυκάρπης | 4 | 0 | 1 | 17 | 3 | 12 |
3 | Κάστωρ Καστοριάς | 4 | 0 | 1 | 15 | 7 | 12 |
4 | Παναργειακός | 3 | 1 | 1 | 9 | 5 | 10 |
5 | Δόξα Αμπελοκήπων | 3 | 0 | 2 | 9 | 4 | 9 |
6 | Δόξα Κορησσού | 3 | 0 | 2 | 7 | 7 | 9 |
7 | Αστραπή Μεσοποταμίας | 2 | 1 | 2 | 11 | 6 | 7 |
8 | Νταηλάκης | 2 | 1 | 2 | 10 | 10 | 7 |
9 | Γράμμος Μαυροχωρίου | 2 | 0 | 3 | 9 | 11 | 6 |
10 | Ομόνοια Βογατσικού | 1 | 2 | 2 | 5 | 6 | 5 |
11 | Κρόνος | 1 | 2 | 2 | 7 | 9 | 5 |
12 | Γραμμοχώρια | 0 | 2 | 3 | 4 | 11 | 2 |
13 | Π.Α.Ο. Καλοχωρίου | 0 | 1 | 4 | 0 | 17 | 1 |
14 | Κεραυνός Χιλιόδενδρου | 0 | 0 | 5 | 2 | 24 | 0 |
Η επόμενη αγωνιστική:
Κρόνος | Γράμμος Μαυροχωρίου | ||
Κεραυνός Χιλιόδενδρου | Παναργειακός | ||
Κάστωρ Καστοριάς | Νταηλάκης | ||
Αστραπή Μεσοποταμίας | Ομόνοια Βογατσικού | ||
Γραμμοχώρια | Δόξα Αμπελοκήπων | ||
Δόξα Κορησσού | Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας | ||
Π.Α.Ο. Καλοχωρίου | Ηρακλής Πολυκάρπης |
Β΄ Κατηγορία- 3η Αγωνιστική
Πεντάβρυσος κα Α.Ε. Βιτσίου έκαναν το 3 στα 3 στο πρωτάθλημα και βρίσκονται στη κορυφή 3 βαθμούς μπροστά από Ακαδημία Ποδοσφαίρου Rossoneri.
Τα αποτελέσματα:
Π.Α.Σ. Κορέστειων | Α.Ε. Βιτσίου | 2 | 4 |
Φλατσάτα Οινόης | Ελπίδες Μεσοποταμίας | 3 | 2 |
Νέστωρ Νεστορίου | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Rososneri | 0 | 1 |
Πεντάβρυσος | ΠΑΟΚ Κωσταραζίου | 2 | 1 |
Εθνικός Βασιλειάδας | Π.Α.Σ. Λεύκης | 4 | 0 |
Η βαθμολογία
ΟΜΑΔΕΣ | Ν | Ι | Η | ΤΕΡΜΑΤΑ | Β | ||
1 | Πεντάβρυσος | 3 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 |
2 | Α.Ε. Βιτσίου | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | 9 |
3 | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Rososneri | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 |
4 | Φλατσάτα Οινόης | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 5 |
5 | Ελπίδες Μεσοποταμίας | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 4 |
6 | Εθνικός Βασιλειάδας | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | 4 |
7 | Π.Α.Σ. Λεύκης | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | 3 |
8 | ΠΑΟΚ Κωσταραζίου | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | 2 |
9 | Π.Α.Σ. Κορέστειων | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 | 0 |
10 | Νέστωρ Νεστορίου | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Η επόμενη αγωνιστική:
Π.Α.Σ. Κορέστειων | Α.Ε. Βιτσίου | ||
Φλατσάτα Οινόης | Ελπίδες Μεσοποταμίας | ||
Νέστωρ Νεστορίου | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Rososneri | ||
Πεντάβρυσος | ΠΑΟΚ Κωσταραζίου | ||
Εθνικός Βασιλειάδας | Π.Α.Σ. Λεύκης |