Αρχική > Αθλητικά > Αποτελέσματα Ημερίδας Στίβου Δημοτικών Σχολείων Εορδαίας

Αποτελέσματα Ημερίδας Στίβου Δημοτικών Σχολείων Εορδαίας

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

Αποτελέσματα Ημερίδας Στίβου

Δημοτικών Σχολείων Εορδαίας

Παρασκευή 15 Μαρτίου 2019

 

50 μ. Αγοριών

 

Προκριματικός

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1ος ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 7’’62
2ος ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’64
3ος ΓΚΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8’’25
4ος ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8’’28

 

 

Προκριματικός

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1ος ΠΕΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’67
2ος ΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2007 5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8’’10
3ος ΠΑΠΑΤΣΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8’’16

 

 

 

Προκριματικός

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1ος ΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 2007 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 7’’43
2ος ΜΠΕΚΙΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ 2007 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΔΑΣΣΑΣ 8’’19
3ος ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2007 7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 9’’10

 

 

Προκριματικός

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1ος ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’69
2ος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8’’23
3ος ΚΑΜΠΟΥΛΑ ΑΡΜΠΕΛ 2008 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8’’54

 

 

1ος Ημιτελικός

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1ος ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 7’’52
2ος ΠΕΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’89
3ος ΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2007 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8’’00
4ος ΜΠΕΚΙΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ 2007 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΔΑΣΣΑΣ 8’’44

 

 

2ος Ημιτελικός

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1ος ΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 2007 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 7’’58
2ος ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’88
3ος ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8’’16
4ος ΠΑΠΑΤΣΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8’’19

 

 

Τελικός

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1ος ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 7’’49
2ος ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’87
3ος ΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 2007 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 7’’94
4ος ΠΕΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΥΡΟΣ

 

 

 

50 μ. Κοριτσιών

 

Προκριματικός

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1η ΔΑΦΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 8’’26
2η ΚΟΥΚΗ ΛΥΔΙΑ 2007 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8’’75
3η ΜΟΥΡΑΤΙ ΕΝΕΪΝΤΑ 2008 10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 9’’44

 

 

Προκριματικός

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1η ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’25
2η ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2008 11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’75
3η ΚΕΧΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’80
4η ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΙΚΗ 2007 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’99

 

 

 

 

Προκριματικός

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1η ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8’’16
2η ΠΕΤΑΛΙΔΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2007 5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8’’38
3η ΤΣΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ   ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΔΑΣΣΑΣ 8’’44

 

 

Προκριματικός

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1η ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2007 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’64
2η ΜΠΑΜΠΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 8’’18
3η ΤΣΙΜΠΑΣΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ 2007 7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8’’36
4η ΣΕΡΑΣΗ ΕΛΠΙΔΑ 2007 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΜΙΟΥ 8’’68

 

 

1ος Ημιτελικός

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1η ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’31
2η ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2008 11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’85
3η ΜΠΑΜΠΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 8’’12
4η ΔΑΦΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 8’’26

 

 

2ος Ημιτελικός

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1η ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2007 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’72
2η ΚΕΧΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8’’07
3η ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΙΚΗ 2007 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8’’19
4η ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 8’’28

 

 

Τελικός

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1η ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’33
2η ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2008 11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’70
3η ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2007 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’71
4η ΚΕΧΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7’’85

 

Άλμα εις Μήκος Αγοριών

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1ος ΠΑΝΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2007 3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 4,44 μ.
2ος ΛΕΓΚΙΣΙ ΛΕΑΝΤΡΟ 2007 5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 3,66 μ.
3ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 3,66 μ.
4ος ΜΟΥΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2008 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 3,61 μ.
5ος ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 3,40 μ.
6ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 3,32 μ.
7ος ΜΠΑΣΔΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2008 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 3,32 μ.
8ος ΣΑΜΠΑΝΙ ΡΟΝΑΤΟ 2007 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 3,23 μ.
9ος ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2007 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 3,17 μ.
10ος ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2007 11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 3,00 μ.
11ος ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2008 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΔΑΣΣΑΣ 2,91 μ.
12ος ΜΕΤΑΞΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 2008 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 2,87 μ.
13ος ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 2007 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 2,76 μ.

 

 

 

Άλμα εις Μήκος Κοριτσιών

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1η ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 4,83 μ.
2η ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 4,08 μ.
3η ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 3,73 μ.
4η ΦΩΤΕΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 3,73 μ.
5η ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 2007 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 3,63 μ.
6η ΚΑΓΙΟΓΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 2007 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 3,40 μ.
7η ΣΙΣΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2008 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 3,17 μ.
8η ΜΠΙΓΓΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 2008 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 3,04 μ.
9η ΗΛΙΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2007 3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 2,82 μ.
10η ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

 

 

 

 

Σφαιροβολία Αγοριών

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1ος ΓΟΥΓΟΥΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2008 5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7,40 μ.
2ος ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7,34 μ.
3ος ΤΡΑΪΚΟΣΚΙ ΑΛΕΞΑΝΤΑΡ 2008 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 7,16 μ.
4ος ΠΕΣΚΕΛΟΓΛΟΥ ΥΠΑΤΙΟΣ 2007 10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 6,80 μ.
5ος ΤΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 5,86 μ.
6ος ΤΖΙΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 5,79 μ.
7ος ΓΙΟΒΑΝΙΤΣΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2007 3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 5,57 μ.
8ος ΚΟΤΖΑΦΙΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2007 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 5,39 μ.
9ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2007 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΔΑΣΣΑΣ 5,35 μ.
10ος ΜΠΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 5,35 μ.
11ος ΜΠΑΛΑΧΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 4,44 μ.
12ος ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2008 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 4,06 μ.

 

 

 

Σφαιροβολία Κοριτσιών

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1η ΤΣΑΚΙΡΗ ΦΑΝΗ 2007 7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7,57 μ.
2η ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2008 11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7,37 μ.
3η ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2008 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 7,21 μ.
4η ΜΕΚΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ   1Ο ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 6,70 μ.
5η ΠΕΪΝΟΥΔΗ-ΣΕΣΣΑΡΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 2008 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 6,54 μ.
6η ΑΡΑΒΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ 2007 10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 6,46 μ.
7η ΚΑΤΣΗ ΒΑΙΛΙΚΗ 2008 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 5,88 μ.
8η ΦΙΦΟ ΕΡΜΙΟΝΗ 2007 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΔΑΣΣΑΣ 5,00 μ.
9η ΜΠΑΛΑΧΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 4,94 μ.
10η ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ   3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 4,59 μ.
11η ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 3,79 μ.
12η ΛΙΤΣΑ ΣΟΝΙΑ 2008 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 3,62 μ.

 

 

 

Άλμα εις Ύψος Αγοριών

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1ος ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 1,30 μ.
2ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 1,26 μ.
3ος ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2007 5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 1,22 μ.
4ος ΜΠΑΤΑΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 1,16 μ.
5ος ΚΑΡΑΤΣΟΥΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2008 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 0,94 μ.
6ος ΒΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 0,94 μ.

 

 

Άλμα εις Ύψος Κοριτσιών

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Έτος

γέννησης

Σχολείο Επίδοση
1η ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2008 5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 1,29 μ.
2η ΚΟΛΕΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2007 11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 1,25 μ.
3η ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 1,17 μ.
4η ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΕΛΕΝΤΙΝΑ 2007 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΝΗΝΩΝ 1,17 μ.
5η ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2008 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 1,02 μ.
6η ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 2008 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΔΑΣΣΑΣ 0,98 μ.
7η ΛΟΦΤΣΑΛΗ ΙΟΡΔΑΝΑ 2008 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 0,98 μ.
8η ΧΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ 0,98 μ.
9η ΛΙΟΥΡΗ ΙΟΡΔΑΝΑ 2008 7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 0,90 μ.
10η ΤΟΓΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2008 10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 0,85 μ.

 

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print
Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
kotzampasis

Συντάκτης: e-ptolemeos team