Αρχική > Αθλητικά > Κλήρωση 2ου Ομίλου Γ΄ Εθνικής- Στον ίδιο όμιλο με την Α.Ε.Λ. η Κοζάνη

Κλήρωση 2ου Ομίλου Γ΄ Εθνικής- Στον ίδιο όμιλο με την Α.Ε.Λ. η Κοζάνη

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email




subscribe!





 

Η νέα Γ’ Εθνική είναι γεγονός. Διαβάστε στο Πτολεμαίο  τη σύσταση των ομίλων και το πρόγραμμα της Κοζάνης  σε πρωτάθλημα και Κύπελλο, όπως προέκυψαν από την κλήρωση στη Φλώρινα.

Από τους ομίλους 1,2,4 θα υποβιβαστούν 8 ομάδες, όπως και από τον 5ο, ενώ από τους ομίλους 3 και 6 θα υποβιβαστούν 7.

Ο καταρτισμός των ομίλων, μετά από κλήρωση έγινε ως εξής;

 1170684_10201849427663730_1997750161_n

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΒΡΟΣ: Εβρος Σουφλίου

ΘΡΑΚΗ: ΠΑΟ Κόσµιου

ΚΑΒΑΛΑ: Αρης Ακροποτάµου, Ορφέας Ελευθερούπολης, Βυζάντιο Κοκκινοχώµατος, Νέστος Χρυσούπολης

ΔΡΑΜΑ: Δόξα Πετρούσας

ΣΕΡΡΕΣ: Πανσερραϊκός, Εθνικός Σιδηροκάστρου

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ: Διγενής Λακκώµατος, ΠΟ Μουδανίων

ΚΙΛΚΙΣ: Εθνικός Αγιονερίου, Κιλκισιακός

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Μακεδονικός, Αγροτικός Αστέρας, Ηρακλής Αμπελοκήπων

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ: Καστοριά, Κάστορας

ΚΟΖΑΝΗ: Κοζάνη

ΠΡΕΒΕΖΑ/ΛΕΥΚΑΔΑ: Κεραυνός Θεσπρωτικού, Εθνικός Φιλιππιάδας, Τηλυκράτης Λευκάδας, Πρέβεζα

ΚΕΡΚΥΡΑ: Ολυµπος Κέρκυρας

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ: Θεσπρωτός

ΗΠΕΙΡΣ: Δόξα Κρανούλας

ΓΡΕΒΕΝΑ: Πυρσός Γρεβενών

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Καµπανιακός, Οδυσσέας Κορδελιού, Δόξα Πενταλόφου

ΛΑΡΙΣΑ: Λάρισα, Οικονόµος Τσαριτσάνης

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΑΘΙΑ: Νάουσα, ΕΑ Παύλου, Λευκάδια Νάουσας

ΤΡΙΚΑΛΑ: Τρίκαλα

ΚΑΡΔΙΤΣΑ: ΑΟ Καρδίτσας

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ: Λαµία, Αχιλλέας Δοµοκού

ΠΙΕΡΙΑ: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΜΑΓΝΗΣΙΑ: Ρήγας Φεραίος

ΕΥΒΟΙΑ: ΑΟ Χαλκίδας, ΑΟ Κύµης

ΛΑΡΙΣΑ:  Μαχητής Τερψιθέας, Πυργετός, Δωτιέας Αγιάς, Αµπελωνιακός

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΤΑ: ΑΕ Καραϊσκάκης

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ: Αρης Αιτωλικού, ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΧΑΪΑ: Ατρόµητος Λάππα, Αχαϊκή, Εθνικός Σαγέικων

ΗΛΕΙΑ: ΠΑΟ Βάρδας, ΠΦΟ Πανόπουλου, Δόξα Ν. Μανωλάδας

ΑΡΚΑΔΙΑ: Παναρκαδικός

ΜΕΣΣΗΝΙΑ: Καλαµάτα, Μεσσηνιακός

ΑΡΓΟΛΙΔΑ: ΑΕ Ερµιονίδας, Παναργειακός, Πανναυπλιακός

ΚΟΡΙΝΘΙΑ: Κόρινθος

5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΡΗΤΗ: Ατσαλένιος, Κισσαμικός, Ρούβας, Γιούχτας

ΚΥΚΛΑΔΕΣ: Μύκονος

ΑΤΤΙΚΗ: Προοδευτική, Ατρόμητος Πειραιά, Ιωνικός, Πανελευσινιακός, Ολυμπιακός Λαυρίου, Δόξα Βύρωνα, Τράχωνες, Νέα Ιωνία, Εθνικός Αστέρας, Πεύκη

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΡΗΤΗ: Άγιος Νικόλαος, Ερμής Ζωνιανών, Ηρόδοτος, ΠΑΟ Κρουσσώνα

ΚΥΚΛΑΔΕΣ: Πανναξιακός

ΑΤΤΙΚΗ:  Θύελλα Ραφηνας, Περαμαϊκός, Αιγάλεω, ΑΕΚ, Κηφισιά, Ηλυσιακός, Περιστέρι, Μανδραϊκός, Αστέρας Βάρης, Τριγλία Ραφήνας, Θύελλα.

Το πρόγραμμα του 2ου Ομίλου- Εκτός με το Θεσπρωτό ξεκινάει η Κοζάνη

 

Η Κοζάνη ξεκινάει το  πρωτάθλημα στις 22/9 εκτός έδρας με το Θεσπρωτό. Μια ομάδα που πριν λίγες μέρες κέρδισε εκτός με 3-1.

 

Το πρόγραμμα:

 

1η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Καστοριά

Τηλυκράτης – Δόξα Κρανούλας

Όλυμπος Κέρκυρας – Οδυσσέας Κορδελιού

Καμπανιακός – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Πενταλόφου

ΑΕΛ – Πρέβεζα

Θεσπρωτός – Κοζάνη

Κάστορας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

2η αγωνιστική

Τηλυκράτης – Πυρσός Γρεβενών

Καστοριά – Όλυμπος Κέρκυρας

Δόξα Κρανούλας – Καμπανιακός

Οδυσσέας Κορδελιού – Εθνικός Φιλιππιάδας

Κεραυνός Θεσπρωτικού – ΑΕΛ

Δόξα Πενταλόφου – Θεσπρωτός

Πρέβεζα – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Κοζάνη – Κάστορας

3η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Όλυμπος Κέρκυρας

Καμπανιακός – Τηλυκράτης

Εθνικός Φιλιππιάδας – Καστοριά

ΑΕΛ – Δόξα Κρανούλας

Θεσπρωτός – Οδυσσέας Κορδελιού

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Κάστορας – Οδυσσέας Κορδελιού

Πρέβεζα – Κοζάνη

4η αγωνιστική

Καμπανιακός – Πυρσός Γρεβενών

Όλυμπος Κέρκυρας – Εθνικός Φιλιππιάδας

Τηλυκράτης – ΑΕΛ

Καστοριά – Θεσπρωτός

Δόξα Κρανούλας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Οδυσσέας Κορδελιού – Κάστορας

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Κοζάνη

Δόξα Πενταλόφου – Πρέβεζα

5η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Εθνικός Φιλιππιάδας

ΑΕΛ – Καμπανιακός

Θεσπρωτός – Όλυμπος Κέρκυρας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Τηλυκράτης

Κάστορας – Καστοριά

Κοζάνη – Δόξα Κρανούλας

Πρέβεζα – Οδυσσέας Κορδελιού

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Δόξα Πενταλόφου

 1237082_10201956443299054_442525587_n

6η αγωνιστική

ΑΕΛ – Πυρσός Γρεβενών

Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός

Καμπανιακός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Όλυμπος Κέρκυρας – Κάστορας

Τηλυκράτης – Κοζάνη

Καστοριά – Πρέβεζα

Δόξα Κρανούλας – Δόξα Πενταλόφου

Οδυσσέας Κορδελιού – Κεραυνός Θεσπρωτικού

7η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Θεσπρωτός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕΛ

Κάστορας – Εθνικός Φιλιππιάδας

Κοζάνη – Καμπανιακός

Πρέβεζα – Όλυμπος Κέρκυρας

Δόξα Πενταλόφου – Τηλυκράτης

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Καστοριά

Δόξα Κρανούλας – Οδυσσέας Κορδελιού

8η αγωνιστική

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πυρσός Γρεβενών

Θεσπρωτός – Κάστορας

ΑΕΛ – Κοζάνη

Εθνικός Φιλιππιάδας – Πρέβεζα

Καμπανιακός – Δόξα Πενταλόφου

Όλυμπος Κέρκυρας – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Τηλυκράτης – Οδυσσέας Κορδελιού

Καστοριά – Δόξα Κρανούλας

9η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Κάστορας

Κοζάνη – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πρέβεζα – Θεσπρωτός

Δόξα Πενταλόφου – ΑΕΛ

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Εθνικός Φιλιππιάδας

Οδυσσέας Κορδελιού – Καμπανιακός

Δόξα Κρανούλας – Όλυμπος Κέρκυρας

Καστοριά – Τηλυκράτης

10η αγωνιστική

Κοζάνη – Πυρσός Γρεβενών

Κάστορας – Πρέβεζα

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δόξα Πενταλόφου

Θεσπρωτός – Κεραυνός Θεσπρωτικού

ΑΕΛ – Οδυσσέας Κορδελιού

Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Κρανούλας

Καμπανιακός – Καστοριά

Όλυμπος Κέρκυρας – Τηλυκράτης

11η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Πρέβεζα

Δόξα Πενταλόφου – Κοζάνη

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Κάστορας

Οδυσσέας Κορδελιού – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δόξα Κρανούλας – Θεσπρωτός

Καστοριά – ΑΕΛ

Τηλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας

Όλυμπος Κέρκυρας – Καμπανιακός

12η αγωνιστική

Δόξα Πενταλόφου – Πυρσός Γρεβενών

Πρέβεζα – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Κοζάνη – Οδυσσέας Κορδελιού

Κάστορας – Δόξα Κρανούλας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Καστοριά

Θεσπρωτός – Τηλυκράτης

ΑΕΛ – Όλυμπος Κέρκυρας

Εθνικός Φιλιππιάδας – Καμπανιακός

13η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Οδυσσέας Κορδελιού – Δόξα Πενταλόφου

Δόξα Κρανούλας – Πρέβεζα

Καστοριά – Κοζάνη

Τηλυκράτης – Κάστορας

Όλυμπος Κέρκυρας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Καμπανιακός – Θεσπρωτός

Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕΛ

14η αγωνιστική

Οδυσσέας Κορδελιού – Πυρσός Γρεβενών

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Δόξα Κρανούλας

Δόξα Πενταλόφου – Καστοριά

Πρέβεζα – Τηλυκράτης

Κοζάνη – Όλυμπος Κέρκυρας

Κάστορας – Καμπανιακός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Εθνικός Φιλιππιάδας

Θεσπρωτός – ΑΕΛ

15η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Δόξα Κρανούλας

Καστοριά – Οδυσσέας Κορδελιού

Τηλυκράτης – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Όλυμπος Κέρκυρας – Δόξα Πενταλόφου

Καμπανιακός – Πρέβεζα

Εθνικός Φιλιππιάδας – Κοζάνη

ΑΕΛ – Κάστορας

Θεσπρωτός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

 

 

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
sidiros
x

Check Also

Φάσεις και γκολ από το παιχνίδι Μακεδονικός Φούφα-Αναγέννηση Καρδίτσας

Κοινοποίησε το....FacebookTwitterPrintemail Πηγή: Νέος Αγών- Θεσσαλία Δείτε επίσης στο E-PTOLEMEOS.GR: Eκοιμήθη ἐν Κυρίῳ ἡ παπαδιὰ Ἀφροδίτη π’’Χρίστου Μανάδη (μητέρα του ...