Συμβαίνει τώρα
Αρχική > Αθλητικά > Κλήρωση πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φλώρινας

Κλήρωση πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φλώρινας

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email




subscribe!





 

Έγινε την Δευτέρα η κλήρωση του πρωταθλήματος για την Α΄ Κατηγορία της Ε.Π.Σ. Φλώρινας που φέτος θα γίνει με 13 ομάδες.

Αναλυτικά η κλήρωση:

 1000945_10201956413658313_1276771664_n

1η Αγωνιστική 14η

Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα

Ελλάς Άνω Καλλινίκης

 

 

Άρης Λόφων

 Ρεπό

 

 

Απόλλων Αμμοχωρίου

Ηρακλής Αρμενοχωρίου

 

 

Θύελλα Φιλώτα

ΠΑΣ Φλώρινα

 

 

Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας

Δικέαφαλος Αετός Αγίας Παρασκευής

 

 

Ιτιά Ιτιάς

Αίας Αμμοχωρίου

 

 

Ερμής Αμυνταίου

Μελιτεύς Μελίτης

 

 

 

 

 

 

2η Αγωνιστική 15η

 

 

Άρης Λόφων

Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα

 

 

Ελλάς Άνω Καλλινίκης

Απόλλων Αμμοχωρίου

 

 

 Ρεπό

Θύελλα Φιλώτα

 

 

Ηρακλής Αρμενοχωρίου

Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας

 

 

ΠΑΣ Φλώρινα

Ιτιά Ιτιάς

 

 

Δικέαφαλος Αετός Αγίας Παρασκευής

Ερμής Αμυνταίου

 

 

Αίας Αμμοχωρίου

Μελιτεύς Μελίτης

 

 

 

 

 

 

3η Αγωνιστική 16η

 

 

Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα

Απόλλων Αμμοχωρίου

 

 

Θύελλα Φιλώτα

Άρης Λόφων

 

 

Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας

Ελλάς Άνω Καλλινίκης

 

 

Ιτιά Ιτιάς

 Ρεπό

 

 

Ερμής Αμυνταίου

Ηρακλής Αρμενοχωρίου

 

 

Μελιτεύς Μελίτης

ΠΑΣ Φλώρινα

 

 

Αίας Αμμοχωρίου

Δικέαφαλος Αετός Αγίας Παρασκευής

 

 

 

 

 

 

4η Αγωνιστική 17η

 

 

Θύελλα Φιλώτα

Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα

 

 

Απόλλων Αμμοχωρίου

Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας

 

 

Άρης Λόφων

Ιτιά Ιτιάς

 

 

Ελλάς Άνω Καλλινίκης

Ερμής Αμυνταίου

 

 

 Ρεπό

Μελιτεύς Μελίτης

 

 

Ηρακλής Αρμενοχωρίου

Αίας Αμμοχωρίου

 

 

ΠΑΣ Φλώρινα

Δικέαφαλος Αετός Αγίας Παρασκευής

 

 

 

 

 

 

5η Αγωνιστική 18η

 

 

Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα

Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας

 

 

Ιτιά Ιτιάς

Θύελλα Φιλώτα

 

 

Ερμής Αμυνταίου

Απόλλων Αμμοχωρίου

 

 

Μελιτεύς Μελίτης

Άρης Λόφων

 

 

Αίας Αμμοχωρίου

Ελλάς Άνω Καλλινίκης

 

 

Δικέαφαλος Αετός Αγίας Παρασκευής

 Ρεπό

 

 

ΠΑΣ Φλώρινα

Ηρακλής Αρμενοχωρίου

 

 

 

 

 

 

6η Αγωνιστική 19η

 

 

Ιτιά Ιτιάς

Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα

 

 

Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας

Ερμής Αμυνταίου

 

 

Θύελλα Φιλώτα

Μελιτεύς Μελίτης

 

 

Απόλλων Αμμοχωρίου

Αίας Αμμοχωρίου

 

 

Άρης Λόφων

Δικέαφαλος Αετός Αγίας Παρασκευής

 

 

Ελλάς Άνω Καλλινίκης

ΠΑΣ Φλώρινα

 

 

 Ρεπό

Ηρακλής Αρμενοχωρίου

 

 

 

 

 

 

7η Αγωνιστική 20η

 

 

Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα

Ερμής Αμυνταίου

 

 

Μελιτεύς Μελίτης

Ιτιά Ιτιάς

 

 

Αίας Αμμοχωρίου

Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας

 

 

Δικέαφαλος Αετός Αγίας Παρασκευής

Θύελλα Φιλώτα

 

 

ΠΑΣ Φλώρινα

Απόλλων Αμμοχωρίου

 

 

Ηρακλής Αρμενοχωρίου

Άρης Λόφων

 

 

 Ρεπό

Ελλάς Άνω Καλλινίκης

 

 

 

 

 

 

8η Αγωνιστική 21η

 

 

Μελιτεύς Μελίτης

Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα

 

 

Ερμής Αμυνταίου

Αίας Αμμοχωρίου

 

 

Ιτιά Ιτιάς

Δικέαφαλος Αετός Αγίας Παρασκευής

 

 

Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας

ΠΑΣ Φλώρινα

 

 

Θύελλα Φιλώτα

Ηρακλής Αρμενοχωρίου

 

 

Απόλλων Αμμοχωρίου

 Ρεπό

 

 

Άρης Λόφων

Ελλάς Άνω Καλλινίκης

 

 

 

 

 

 

9η Αγωνιστική 22η

 

 

Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα

Αίας Αμμοχωρίου

 

 

Δικέαφαλος Αετός Αγίας Παρασκευής

Μελιτεύς Μελίτης

 

 

ΠΑΣ Φλώρινα

Ερμής Αμυνταίου

 

 

Ηρακλής Αρμενοχωρίου

Ιτιά Ιτιάς

 

 

 Ρεπό

Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας

 

 

Ελλάς Άνω Καλλινίκης

Θύελλα Φιλώτα

 

 

Απόλλων Αμμοχωρίου

Άρης Λόφων

 

 

 

 

 

 

10η Αγωνιστική 23η

 

 

Δικέαφαλος Αετός Αγίας Παρασκευής

Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα

 

 

Αίας Αμμοχωρίου

ΠΑΣ Φλώρινα

 

 

Μελιτεύς Μελίτης

Ηρακλής Αρμενοχωρίου

 

 

Ερμής Αμυνταίου

 Ρεπό

 

 

Ιτιά Ιτιάς

Ελλάς Άνω Καλλινίκης

 

 

Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας

Άρης Λόφων

 

 

Θύελλα Φιλώτα

Απόλλων Αμμοχωρίου

 

 

 

 

 

 

11η Αγωνιστική 24η

 

 

Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα

ΠΑΣ Φλώρινα

 

 

Ηρακλής Αρμενοχωρίου

Δικέαφαλος Αετός Αγίας Παρασκευής

 

 

 Ρεπό

Αίας Αμμοχωρίου

 

 

Ελλάς Άνω Καλλινίκης

Μελιτεύς Μελίτης

 

 

Άρης Λόφων

Ερμής Αμυνταίου

 

 

Απόλλων Αμμοχωρίου

Ιτιά Ιτιάς

 

 

Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας

Θύελλα Φιλώτα

 

 

 

 

 

 

12η Αγωνιστική 25η

 

 

Ηρακλής Αρμενοχωρίου

Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα

 

 

ΠΑΣ Φλώρινα

 Ρεπό

 

 

Δικέαφαλος Αετός Αγίας Παρασκευής

Ελλάς Άνω Καλλινίκης

 

 

Αίας Αμμοχωρίου

Άρης Λόφων

 

 

Μελιτεύς Μελίτης

Απόλλων Αμμοχωρίου

 

 

Ερμής Αμυνταίου

Θύελλα Φιλώτα

 

 

Ιτιά Ιτιάς

Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας

 

 

 

 

 

 

13η Αγωνιστική 26η

 

 

Μακεδονικός Αγίου Παντελεήμονα

 Ρεπό

 

 

Ελλάς Άνω Καλλινίκης

Ηρακλής Αρμενοχωρίου

 

 

Άρης Λόφων

ΠΑΣ Φλώρινα

 

 

Απόλλων Αμμοχωρίου

Δικέαφαλος Αετός Αγίας Παρασκευής

 

 

Θύελλα Φιλώτα

Αίας Αμμοχωρίου

 

 

Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας

Μελιτεύς Μελίτης

 

 

Ερμής Αμυνταίου

Ιτιά Ιτιάς

 

 

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
sidiros
x

Check Also

Να δείξει ότι αξίζει να σωθεί

Κοινοποίησε το....FacebookTwitterPrintemail Σήμερα ξεχωρίζει μία επιλογή από την ACΒ και το ντέρμπι των Βάσκων, ανάμεσα σε Χιπουσκόα και Μπιλμπάο. Είναι ...