Αρχική > Αθλητικά > Η κλήρωση στο πρώτο όμιλο της Β΄ Κατηγορίας στην Ε.Π.Σ. Φλώρινας

Η κλήρωση στο πρώτο όμιλο της Β΄ Κατηγορίας στην Ε.Π.Σ. Φλώρινας

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email




subscribe!





Αρχίζει σήμερα και αύριο ο Α΄ Όμιλος στην Β΄ Κατηγορία στην Ε.Π.Σ. Φλώρινας και το πλήρες πρόγραμμα του είναι το εξής:

 

1003372_10201956437098899_2074560404_n

1η Αγωνιστική 12η

 

Βίτσι Δροσοπηγής-Αστραπή Μεσονησίου                                                    

Δόξα Παλαίστρας-Μέγας Αλέξανδρος Περάσματος                                      

Ακρίτας Μεσοχωρίου-Τροπαιούχος Τροπαιούχου                                        

Δόξα Αλώνων-Δόξα Κολχικής                                                             

Άρης Παπαγιάννης-Ατρόμητος Φλώρινας                                                     

Νικηφόρος Φλώρινας-Πρέπσπα Πρέσπας                                                     

 

2η Αγωνιστική 13η

Δόξα Παλαίστρας-Βίτσι Δροσοπηγής                                                           

Αστραπή Μεσονησίου-Ακρίτας Μεσοχωρίου                                               

Μέγας Αλέξανδρος Περάσματος-Δόξα Αλώνων                                            

Τροπαιούχος Τροπαιούχου-Άρης Παπαγιάννης                                            

Δόξα Κολχικής-Νικηφόρος Φλώρινας                                                          

Πρέπσπα Πρέσπας-Ατρόμητος Φλώρινας                                                     

                                                                                                                    

3η Αγωνιστική 14η

Βίτσι Δροσοπηγής-Ακρίτας Μεσοχωρίου                                                     

Δόξα Αλώνων-Δόξα Παλαίστρας                                                         

Άρης Παπαγιάννης-Αστραπή Μεσονησίου                                                   

Νικηφόρος Φλώρινας-Μέγας Αλέξανδρος Περάσματος                                

Πρέπσπα Πρέσπας-Τροπαιούχος Τροπαιούχου                                            

Ατρόμητος Φλώρινας-Δόξα Κολχικής                                                           

                                                                                                                    

                                                                                                                    

4η Αγωνιστική 15η

Δόξα Αλώνων-Βίτσι Δροσοπηγής                                                        

Ακρίτας Μεσοχωρίου-Άρης Παπαγιάννης                                                    

Δόξα Παλαίστρας-Νικηφόρος Φλώρινας                                                       

Αστραπή Μεσονησίου-Πρέπσπα Πρέσπας                                                   

Μέγας Αλέξανδρος Περάσματος-Ατρόμητος Φλώρινας                                 

Δόξα Κολχικής-Τροπαιούχος Τροπαιούχου                                                  

                                                                                                                    

5η Αγωνιστική 16η

Βίτσι Δροσοπηγής-Άρης Παπαγιάννης                                                         

Νικηφόρος Φλώρινας-Δόξα Αλώνων                                                            

Πρέπσπα Πρέσπας-Ακρίτας Μεσοχωρίου                                                    

Ατρόμητος Φλώρινας-Δόξα Παλαίστρας                                                       

Δόξα Κολχικής-Αστραπή Μεσονησίου                                                         

Τροπαιούχος Τροπαιούχου-Μέγας Αλέξανδρος Περάσματος                        

                                                                                                                    1235428_10202052930071163_45015158_n

                                                                                                                    

6η Αγωνιστική 17η

Νικηφόρος Φλώρινας-Βίτσι Δροσοπηγής                                                      

Άρης Παπαγιάννης-Πρέπσπα Πρέσπας                                                        

Δόξα Αλώνων-Ατρόμητος Φλώρινας                                                             

Ακρίτας Μεσοχωρίου-Δόξα Κολχικής                                                          

Δόξα Παλαίστρας-Τροπαιούχος Τροπαιούχου                                              

Αστραπή Μεσονησίου-Μέγας Αλέξανδρος Περάσματος                               

                                                                                                                    

7η Αγωνιστική 18η

Βίτσι Δροσοπηγής-Πρέπσπα Πρέσπας                                                         

Ατρόμητος Φλώρινας-Νικηφόρος Φλώρινας                                                 

Δόξα Κολχικής-Άρης Παπαγιάννης                                                    

Τροπαιούχος Τροπαιούχου-Δόξα Αλώνων                                                    

Μέγας Αλέξανδρος Περάσματος-Ακρίτας Μεσοχωρίου                                

Αστραπή Μεσονησίου-Δόξα Παλαίστρας                                                     

                                                                                                                    

8η Αγωνιστική 19η

Ατρόμητος Φλώρινας-Βίτσι Δροσοπηγής                                                      

Πρέπσπα Πρέσπας-Δόξα Κολχικής                                                    

Νικηφόρος Φλώρινας-Τροπαιούχος Τροπαιούχου                                        

Άρης Παπαγιάννης-Μέγας Αλέξανδρος Περάσματος                                    

Δόξα Αλώνων-Αστραπή Μεσονησίου                                                           

Ακρίτας Μεσοχωρίου-Δόξα Παλαίστρας                                                      

                                                                                                                    

                                                                                                                    

                                                                                                                    

9η Αγωνιστική 20η

Βίτσι Δροσοπηγής-Δόξα Κολχικής                                                      

Τροπαιούχος Τροπαιούχου-Ατρόμητος Φλώρινας                                         

Μέγας Αλέξανδρος Περάσματος-Πρέπσπα Πρέσπας                                    

Αστραπή Μεσονησίου-Νικηφόρος Φλώρινας                                               

Δόξα Παλαίστρας-Άρης Παπαγιάννης                                                          

Ακρίτας Μεσοχωρίου-Δόξα Αλώνων                                                            

                                                                                                                    

10η Αγωνιστική 21η

Τροπαιούχος Τροπαιούχου-Βίτσι Δροσοπηγής                                             

Δόξα Κολχικής-Μέγας Αλέξανδρος Περάσματος                                          

Ατρόμητος Φλώρινας-Αστραπή Μεσονησίου                                                

Πρέπσπα Πρέσπας-Δόξα Παλαίστρας                                                          

Νικηφόρος Φλώρινας-Ακρίτας Μεσοχωρίου                                                 

Άρης Παπαγιάννης-Δόξα Αλώνων                                                       

                                                                                                                    

11η Αγωνιστική 22η

Μέγας Αλέξανδρος Περάσματος-Βίτσι Δροσοπηγής                                     

Αστραπή Μεσονησίου-Τροπαιούχος Τροπαιούχου                                       

Δόξα Παλαίστρας-Δόξα Κολχικής                                                       

Ακρίτας Μεσοχωρίου-Ατρόμητος Φλώρινας                                                 

Δόξα Αλώνων-Πρέπσπα Πρέσπας                                                       

Άρης Παπαγιάννης-Νικηφόρος Φλώρινας                                                     

 Θεόφιλος Ηλιάδης για τον e-ptolemeos

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
sidiros
x

Check Also

Βρίσκει ρυθμό μέσω του πρωταθλήματος η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Κοινοποίησε το....FacebookTwitterPrintemail Προτελευταία αγωνιστική στην Πρέμιερ Λιγκ, με τις ομάδες από το ματς που θα ασχοληθώ να μην διεκδικούν επί ...