Αρχική > Αθλητικά > Η κλήρωση στον 2ο Όμιλο της Β΄ Κατηγορίας στην Ε.Π.Σ. Φλώρινας

Η κλήρωση στον 2ο Όμιλο της Β΄ Κατηγορίας στην Ε.Π.Σ. Φλώρινας

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email




subscribe!





 

Το πρόγραμμα στον 2ο Όμιλο της Β΄ Κατηγορίας στην Ε.Π.Σ. Φλώρινας είναι το παρακάτω:

 941858_507019722678926_1297234240_n

1η Αγωνιστική-10η

 

Διγενής Σκλήθρου-Δάφνη Λεβαίας                                                                      

Απόλλων Κελλής-Μέγας Αλέξανδρος Αετού                                                       

Μέγας Αλέξανδρος Πελαργού-Αναγέννηση Ξυνού Νερού                                

Μακεδονικός Βεύης-Διαγόρας Βαρικού                                                             

Ατρόμητος  Σιταριάς-Αναγέννηση Νεοχωρακίου                                              

                                                                                                                                    

2η Αγωνιστική-11η

Δάφνη Λεβαίας-Μέγας Αλέξανδρος Πελαργού                                                  

Απόλλων Κελλής-Διγενής Σκλήθρου                                                                    

Διαγόρας Βαρικού-Αναγέννηση Νεοχωρακίου                                                 

Αναγέννηση Ξυνού Νερού-Ατρόμητος  Σιταριάς                                               

Μέγας Αλέξανδρος Αετού-Μακεδονικός Βεύης                                                 

                                                                                                                                    

3η Αγωνιστική-12η

 

Διγενής Σκλήθρου-Μέγας Αλέξανδρος Πελαργού                                             

Μακεδονικός Βεύης-Απόλλων Κελλής                                                                

Ατρόμητος  Σιταριάς-Δάφνη Λεβαίας                                                                  

Αναγέννηση Νεοχωρακίου-Μέγας Αλέξανδρος Αετού                                     

Διαγόρας Βαρικού-Αναγέννηση Ξυνού Νερού                                                   

4η Αγωνιστική-13η

Δάφνη Λεβαίας-Διαγόρας Βαρικού                                                                     

Απόλλων Κελλής-Αναγέννηση Νεοχωρακίου                                                     

Μέγας Αλέξανδρος Πελαργού-Ατρόμητος  Σιταριάς                                         

Μακεδονικός Βεύης-Διγενής Σκλήθρου                                                              

Μέγας Αλέξανδρος Αετού-Αναγέννηση Ξυνού Νερού                                       

                                                                                                                                    

5η Αγωνιστική-14η

Διγενής Σκλήθρου-Ατρόμητος  Σιταριάς                                                             

Δάφνη Λεβαίας-Μέγας Αλέξανδρος Αετού                                                         

Αναγέννηση Νεοχωρακίου-Μακεδονικός Βεύης                                               

Διαγόρας Βαρικού-Μέγας Αλέξανδρος Πελαργού                                            

Αναγέννηση Ξυνού Νερού-Απόλλων Κελλής                                                      

 1003372_10201956437098899_2074560404_n

6η Αγωνιστική-15η

Απόλλων Κελλής-Δάφνη Λεβαίας                                                                

Μέγας Αλέξανδρος Πελαργού-Μέγας Αλέξανδρος Αετού                                

Μακεδονικός Βεύης-Αναγέννηση Ξυνού Νερού                                                

Ατρόμητος  Σιταριάς-Διαγόρας Βαρικού                                                            

Αναγέννηση Νεοχωρακίου-Διγενής Σκλήθρου                                                  

                                                                                                                                    

7η Αγωνιστική-16η

 

Δάφνη Λεβαίας-Μακεδονικός Βεύης                                                                   

Μέγας Αλέξανδρος Πελαργού-Απόλλων Κελλής                                                

Διαγόρας Βαρικού-Διγενής Σκλήθρου                                                                

Αναγέννηση Ξυνού Νερού-Αναγέννηση Νεοχωρακίου                                     

Μέγας Αλέξανδρος Αετού-Ατρόμητος  Σιταριάς                                                

                                                                                                                                    

                                                                                                                                    

8η Αγωνιστική-17η

Διγενής Σκλήθρου-Αναγέννηση Ξυνού Νερού                                                    

Μακεδονικός Βεύης-Μέγας Αλέξανδρος Πελαργού                                          

Ατρόμητος  Σιταριάς-Απόλλων Κελλής                                                               

Αναγέννηση Νεοχωρακίου-Δάφνη Λεβαίας                                                       

Μέγας Αλέξανδρος Αετού-Διαγόρας Βαρικού                                                   

                                                                                                                                    

9η Αγωνιστική-18η

Διγενής Σκλήθρου-Μέγας Αλέξανδρος Αετού                                                    

Απόλλων Κελλής-Διαγόρας Βαρικού                                                                   

Μέγας Αλέξανδρος Πελαργού-Αναγέννηση Νεοχωρακίου                              

Ατρόμητος  Σιταριάς-Μακεδονικός Βεύης                                                         

Αναγέννηση Ξυνού Νερού-Δάφνη Λεβαίας                                                         

Κοινοποίησε το....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
sidiros
x

Check Also

Για την Ηγουμενίτσα αναχώρησε σήμερα η αποστολή της ΑΕΠ Κοζάνης

Κοινοποίησε το....FacebookTwitterPrintemail Απογευματινή προπόνηση και αναχώρηση για το πρώτο από τα δύο ταξίδια της εβδομάδας. Για την Ηγουμενίτσα αναχώρησε σήμερα ...