Συμβαίνει τώρα
Αρχική > Τοπική Επικαιρότητα > ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΕΕ/ΤΔΜ: Πέντε συνδυασμοί διεκδικούν την ψήφο των μηχανικών (ΠΙΝΑΚΕΣ)

ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΕΕ/ΤΔΜ: Πέντε συνδυασμοί διεκδικούν την ψήφο των μηχανικών (ΠΙΝΑΚΕΣ)

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email






banner tee-tdm neo-banner mikro 9x67 gia sites copy

Διασπάστηκε η ΠΑΣΚ και οι δύο συνδυασμοί που προέκυψαν δεν προδίδουν στην επωνυμία τους την πολιτική καταβολή. Οι συσχετισμοί στην απερχόμενη Διοικούσα Επιτροπή

Πέντε συνδυασμοί διεκδικούν την ψήφο των μηχανικών, στις εκλογές του ΤΕΕ Δυτικής Μακεδονίας, οι οποίες θα πραγματοποιηθούν στις 24 Νοεμβρίου.
Συνολικά για την Αντιπροσωπεία του ΤΕΕ Δυτικής Μακεδονίας είναι υποψήφιοι 202, οι οποίοι διεκδικούν μια θέση στη Διοικούσα Επιτροπή, απευθυνόμενοι στους περισσότερους από χίλιους μηχανικούς του Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (Τμήμα Δυτικής Μακεδονίας) και ζητώντας την ψήφο τους. Για το Πειθαρχικό είναι 28 υποψήφιοι.
Οι παρατάξεις που κατέρχονται στις εκλογές, είναι:
1. «Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών (ΔΚΜ)», με εκπρόσωπο τον Κακάλη Αθανάσιο.
2. «Δημοκρατική Πανεπιστημονική Κίνηση Μηχανικών», με εκπρόσωπο τον Σιδηρόπουλο Δημήτριο.
3. «Δυναμικό Τ.Ε.Ε. Δυτικής Μακεδονίας», με εκπρόσωπο τον Μαυροματίδη Δημήτριο.
4. «Ενεργοί Μηχανικοί Δυτικής Μακεδονίας», με εκπρόσωπο τον Ντέλμα Κωνσταντίνο.
5. «Νέα Πρόταση Μηχανικών», με εκπρόσωπο τον Συλλίρη Νικόλαο.
Το τοπίο σε σχέση με τις εκλογές πριν από τρία χρόνια είναι διαφορετικό, καθώς αντί για τέσσερις συνδυασμοί που συμμετείχαν τότε, τώρα είναι πέντε οι συνδυασμοί. Η βασική διαφορά σημειώθηκε λόγω ΠΑΣΚ, η οποία έσπασε στα δύο, μόνο που οι δύο παρατάξεις που προέκυψαν από την παράταξη του άλλοτε κραταιού κυβερνητικού ΠΑΣΟΚ, τώρα δεν φέρουν πουθενά την επωνυμία «ΠΑΣΚ», αντιθέτως εμφανίζονται ως ανεξάρτητοι. Πρόκειται για τον συνδυασμό «Δυναμικό ΤΕΕ Δυτικής Μακεδονίας», υπό τον Δημήτρη Μαυροματίδη, πρώην πρόεδρο του ΤΕΕ Δυτικής Μακεδονίας και για τον συνδυασμό «Νέα Πρόταση Μηχανικών» υπό των Νικόλαο Συλλίρη, ο οποίος είναι μέλος της απερχόμενης Διοικούσας Επιτροπής, εκλεγμένος από την ενιαία ΠΑΣΚ.
Στους άλλους τρεις συνδυασμούς δεν υπάρχουν πολιτικές διαφοροποιήσεις. Η ΔΚΜ υπό τον απερχόμενο πρόεδρο, Α. Κακάλη, πρόσκειται στη ΝΔ, η Δημοκρατική Πανεπιστημιακή Κίνηση υπό τον Δ. Σιδηρόπουλο, πρόσκειται στο ΚΚΕ και ο συνδυασμός «Ενεργοί Μηχανικοί Δυτικής Μακεδονίας» πρόσκειται στον ΣΥΡΙΖΑ. Σημειωτέον ότι οι συνδυασμοί του ΤΕΕ έχουν επιχειρήσει «ανοίγματα» και δεν είναι στενά κομματικοί.
Στην απερχόμενη 9μελή Διοικούσα Επιτροπή συμμετέχουν 4 μέλη από την ΠΑΣΚ, 3 από τον συνδυασμό Ενεργοί Μηχανικοί Δυτικής Μακεδονίας και 2 από τη ΔΚΜ. Ειδικότερα συμμετέχουν οι: Από την ΠΑΣΚ οι Δημήτρης Μαυροματίδης, Ευαγγελία Γκαλιαρού, Νικόλαος Συλλίρης και Κωνσταντλινος Τσιόπτσιας. Από τη ΔΚΜ οι Αθανάσιος Κακάλης και Νικόλαος Τζούτζιος και από τους Ενεργούς Μηχανικούς Δυτικής Μακεδονίας οι Γιάννης Βάρκας, Δημήτρης Γκάσης και Κίμων Κυραλέος. Με ενδιαφέρον αναμένονται οι νέοι συσχετισμοί που θα διαμορφωθούν, οι οποίοι σίγουρα θα είναι διαφορετικοί, καθώς δεν υπάρχει πλέον ενιαία ΠΑΣΚ.
Υπενθυμίζεται ότι κατόπιν συμφωνίας, ΠΑΣΚ και ΔΚΜ μοίρασαν την προεδρία από 1,5 έτος. Στο πρώτο μισό της θητείας ήταν πρόεδρος ο Δ. Μαυροματίδης και στο δεύτερο μισό ο Α. Κακάλης.
ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΗΤΤΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΤΟΥ ΤΕΕ/ΤΔΜ

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Τ.Ε.Ε./Τ.Δ.Μ.

 

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

 

     

 
 

«ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»

 

ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ    

 

1

Αθανασόπουλος Ευάγγελος Παναγιώτης

Μ

 

2

Βύζας Πέτρος Βασίλειος

Η

 

3

Γρηγοριάδης Νικόλαος Παύλος

Π

 

4

Διαμαντόπουλος Γεώργιος- Στέφανος Παύλος

Π

 

5

Διάφας Ορφέας Γεώργιος

Μ

 

6

Ζαρογιάννης Σπυρίδων Χρήστος

Α-Τ.

 

7

Ιατροπούλου Χριστίνα – Αναστασία (Χριστιάνα) Χρύσανθος

Μ

 

8

Ιωαννίδης Απόστολος Θεόφιλος

Π

 

9

Κακάλης Αθανάσιος Ναούμ

Η

 

10

Καραβοκύρης Αριστοτέλης Κομνηνός

ΜΜΜ

 

11

Καραθάνος Δημήτριος Γεώργιος

Μ

 

12

Κιάνας Στέργιος Μενέλαος

Π

 

13

Κοπελιάς Νικόλαος Ηρακλής

ΜΜΜ

 

14

Κοταρίδης Σάββας Ιωάννης

Α-Τ.

 

15

Λιάκος Θωμάς Αθανάσιος

Π

 

16

Μαλκογιάννη Αρετή Κωνσταντίνος

Μ

 

17

Μαστρανέστης Απόστολος Χρυσόστομος

Η

 

18

Ματάνας Κωνσταντίνος Χαρίλαος

Π

 

19

Μητράκα Αικατερίνη Στέργιος

Α

 

20

Μπαρτζώκας Ζήσης Στέργιος

Η

 

21

Μπιριντζής Χαράλαμπος Μόσχος

Η

 

22

Ντάβος Νικόλαος Κωνσταντίνος

Μ

 

23

Παπακώστας Ιωάννης Χρήστος

Μ

 

24

Πίτσης Δημήτριος Γεώργιος

Π

 

25

Πογαρίδου Ελένη Αναστάσιος

ΜΜΜ

 

26

Πουτογλίδης Ιωάννης Κωνσταντίνος

Μ

 

27

Ραμπίδης Ηλίας Μιχαήλ

Μ

 

28

Στράντζα Κωνσταντίνα Αλέξανδρος

Μ

 

29

Τζιούτζιος Νικόλαος Ιωάννης

Π

 

30

Τζίτζικας Γεώργιος Κωνσταντίνος

Α-Τ.

 

31

Τοπαλίδης Ιωάννης Απόστολος

Μ

 

32

Τοπαλίδης Στέφανος Χαράλαμπος

Π

 

33

Τσίπης Ευάγγελος Βασίλειος

Α-Τ.

 

34

Φιλλιπίδου Κυριακή Γεώργιος

Π

 

35

Φωτιάδης Θεμιστοκλής Ιωάννης

Η

 

ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ    

 

1

Βάιος Χρήστος Βάιος

Π

 

2

Λιάμπα Θεοδούλα Παναγιώτης

Η

 

3

Μπασδέκης Μιλτιάδης Αστέριος

Π

 

4

Ντούνας Αλέκος Γεώργιος

Η

 

ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ    

 

1

Αντωνιάδης Βασίλειος Κωνσταντίνος

Α-Τ.

 

2

Γάλλιος Βασίλειος Κωνσταντίνος

Π

 

3

Δάνου Γρηγόριος Πέτρος

Α

 

4

Κυρκόπουλος Θεόφιλος Παναγιώτης

Π

 

5

Παπαδόπουλος Τριαντάφυλλος Ελευθέριος

Π

 

ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ    

 

1

Θεοχαρίδης Γεώργιος Πολυχρόνης

Μ

 

2

Καρακόλη Ειρήνη Γεώργιος

Π

 

3

Λουκάς Αθανάσιος Νικόλαος

Π

 

4

Τέγας Μιχαήλ Γεώργιος

Η

 

5

Τιριακίδης Κοσμάς Βασίλειος

Η

 

6

Χατζής Παντελής Τρύφων

Μ

 
       

» ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»

 

ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ    

 

1

ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Η.Μ.

 

2

ΚΕΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Χ.Μ.

 

3

ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Π.Μ.

 

4

ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Μ.Μ.

 

5

ΜΗΤΣΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Μ.

 

6

ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

Π.Μ.

 

7

ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Π.Μ.

 

8

ΠΑΧΗ – ΚΡΟΜΛΙΔΟΥ ΑΓΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ

Π.Μ.

 

9

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

10

ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

Μ.Μ.

 

11

ΤΣΑΚΩΝΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Η.Μ.

 

12

ΤΣΙΑΜΠΑΡΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Η.Μ.

 

13

ΦΛΕΣΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Α.Τ.Μ.

 

ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ    

 

1

ΒΕΡΤΚΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Π.Μ.

 

2

ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Μ.Μ.

 

     

 

 

«ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΤΕΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ»

 

 

ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ    

 

 

1

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

Χ.Μ.

 

2

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΥΜΕΩΝ

Μ.Μ.

 

3

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Η.Μ.

 

4

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Η.Μ.

 

5

ΓΚΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

Α.Μ.

 

6

ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΝΑ ΗΛΙΑΣ

Α.Μ.

 

7

ΓΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

Π.Μ.

 

8

ΔΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΣ

Α.Τ.Μ. – Α.Μ.

 

9

ΖΙΩΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

Α.Μ.

 

10

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

Χ.Μ.

 

11

ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

12

ΚΑΜΠΟΥΡΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Η.Μ.

 

13

ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Η.Μ.

 

14

ΚΑΦΑΣΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

Η.Μ.

 

15

ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

16

ΚΟΥΚΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Η.Μ.

 

17

ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Μ.Μ.

 

18

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Μ.Μ.

 

19

ΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Π.Μ.

 

20

ΛΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Χ.Μ.

 

21

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μ.Μ.

 

22

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ

Π.Μ.

 

23

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Η.Μ.

 

24

ΜΕΤΑΞΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Π.Μ.

 

25

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Α.Τ.Μ.

 

26

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Π.Μ.

 

27

ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

Π.Μ.

 

28

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Α.Μ.

 

29

ΣΑΜΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ ΤΡΥΦΩΝ

Μ.Μ.

 

30

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

31

ΣΟΥΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Μλ.Μ.

 

32

ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΗΣΗΣ

Η.Μ.

 

33

ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

34

ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Η.Μ.

 

35

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Π.Μ.

 

 

 

 

ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

   

 

 

1

ΑΛΛΗΛΟΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ

Π.Μ.

 

2

ΕΛΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Μ.Μ.

 

3

ΚΡΕΣΤΟΥ ΑΘΗΝΑ ΞΕΝΟΦΩΝ

Χ.Μ.

 

4

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Η.Μ.

 

5

ΜΠΙΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Α.Τ.Μ.

 

6

ΠΗΛΕΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΛΑΤΩΝ

Π.Μ.

 

 

ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ    

 

 

1

ΖΕΡΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Η.Μ.

 

2

ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Μ.

 

3

ΝΤΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Π.Μ.

 

4

ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Η.Μ.

 

 

ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ    

 

 

1

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

Π.Μ.

 

2

ΗΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Π.Μ.

 

3

ΚΕΧΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

Π.Μ.

 

4

ΚΟΤΣΑΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Π.Μ.

 

5

ΚΟΥΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

Α.Μ.

 

6

ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Π.Μ.

 

     

 

«ΕΝΕΡΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ»

 

ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ    

 

1

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

2

ΓΚΟΥΝΤΡΟΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Π.Μ.

 

3

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ

Π.Μ.

 

ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ    

 

1

ΚΑΒΕΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Τ.Μ.

 

2

ΚΟΤΟΡΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

3

ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

Α.Τ.Μ.

 

4

ΜΠΕΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Π.Μ.

 

5

ΝΙΚΟΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Α.Μ.

 

6

ΤΣΙΑΓΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

Μ.Μ.

 

ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ    

 

1

ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΝΕΙΚΗΣ

Α.Μ.

 

2

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Μλ.Μ.

 

3

ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Α.Τ.Μ.

 

4

ΒΑΡΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

5

ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

6

ΓΚΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Α.Μ.

 

7

ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Α.Μ.

 

8

ΔΙΑΝΕΛΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Π.Μ.

 

9

ΔΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Μ.Μ

 

10

ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Π.Μ.

 

11

ΚΑΡΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Μ.-Η.Μ.

 

12

ΚΙΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Π.Μ.

 

13

ΚΟΥΖΙΑΚΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

Π.Μ.

 

14

ΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Π.Μ.

 

15

ΚΟΥΤΡΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Μ.Μ.

 

16

ΚΟΥΤΣΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Μ.Μ.

 

17

ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Μ.Μ.

 

18

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

19

ΛΑΓΓΑ ΘΕΟΦΑΝΩ ΘΩΜΑΣ

Μ.Μ.

 

20

ΛΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α.Τ.Μ.

 

21

ΜΑΛΙΟΥΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΜΑΡΚΟΣ

Π.Μ.

 

22

ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Π.Μ.

 

23

ΝΤΕΛΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Π.Μ.

 

24

ΠΑΚΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΛΙΑΝΑ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Μ.

 

25

ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

Π.Μ.

 

26

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Π.Μ.

 

27

ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Π.Μ.

 

28

ΠΑΤΙΚΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Π.Μ.

 

29

ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Π.Μ.

 

30

ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Μ.Μ.

 

31

ΣΑΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Π.Μ.

 

32

ΤΕΡΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ

Π.Μ.

 

33

ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ

Μ.Μ.

 

34

ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΕΡΟΚΛΗΣ

Α.Μ.

 

35

ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Π.Μ.

 

ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  

1

ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

Π.Μ.

 

2

ΓΚΕΚΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Π.Μ.

 

3

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Π.Μ.

 

     

 

«ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»

 

ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  

1

ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Π.Μ.

 

2

ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Μ.Μ.

 

ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  

1

ΔΙΣΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΥΡΩΝ

Π.Μ.

 

2

ΠΑΠΑΝΤΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

Π.Μ.

 

ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  

1

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Η.Μ.

 

2

ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Μ.Μ.

 

3

ΒΟΥΤΣΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ηλκ.Μ.

 

4

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Μ.Μ.

 

5

ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Μ.Μ.

 

6

ΚΑΛΩΤΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΛΑΖΑΡΟΣ

Μ.Μ.

 

7

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Μ.Μ.

 

8

ΚΕΣΚΙΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Π.Μ.

 

9

ΚΟΚΟΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

Μ.Μ.

 

10

ΚΟΥΖΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μ.Μ.

 

11

ΜΑΤΡΑΠΑΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α.Μ.

 

12

ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Π.Μ.

 

13

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

Μλ.Μ.

 

14

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ ΓΑΒΡΙΗΛ

Μλ.Μ.

 

15

ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

Μλ.Μ.

 

16

ΠΟΛΥΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΙΒΕΡΙΟΣ

Μ.Μ.

 

17

ΠΟΥΤΑΧΙΔΟΥ ΚΑΡΙΝΕ ΙΩΑΝΝΗΣ

Π.Μ.

 

18

ΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Η.Μ.

 

19

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Μλ.Μ.

 

20

ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Π.Μ.

 

21

ΣΥΛΛΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Μ.Μ.

 

22

ΤΑΒΟΥΛΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

Η.Μ.

 

23

ΤΕΝΤΣΟΓΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μλ.Μ.

 

24

ΤΖΑΓΚΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

25

ΤΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μ.Μ.

 

26

ΤΣΙΚΟΥΡΩΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Π.Μ.

 

27

ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μ.Μ.

 

28

ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

Π.Μ.

 

ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  

1

ΙΩΑΝΝΟΥ ΗΛΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

Π.Μ.

 

2

ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Μ.Μ.

 

3

ΜΠΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Π.Μ.

 

4

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ

Α.Μ.

 

5

ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Π.Μ.

 

6

ΣΙΑΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Π.Μ.

 

 

 

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Τ.Ε.Ε./Τ.Δ.Μ.

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

     

«ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»

 

 

1

Γκολογκίνας Νικόλαος Κίμων

Π

2

Κοκόλης Κωνσταντίνος Ανδρέας

Α

3

Κοπελιάς Νικόλαος Ηρακλής

ΜΜΜ

4

Νομικός Κωνσταντίνος Ευάγγελος

Η

5

Παπαβραμίδης Δημήτριος Θεμιστοκλής

Η

6

Χαδιός Δημήτριος Ελευθέριος

Α

     

«ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»

1

ΚΕΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Χ.Μ.

2

ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Μ.Μ.

3

ΠΑΧΗ – ΚΡΟΜΛΙΔΟΥ ΑΓΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ

Π.Μ.

4

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

5

ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

Μ.Μ.

6

ΤΣΙΑΜΠΑΡΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Η.Μ.

     

  «ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΤΕΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ»

1

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Χ.Μ.

2

ΚΑΡΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Μλ.Μ.

3

ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Π.Μ.

4

ΜΙΣΙΚΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΑΒΒΑΣ

Π.Μ.

5

ΜΠΑΤΣΕΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Τ.Μ.

6

ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

Π.Μ.

7

ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

Π.Μ.

8

ΦΙΛΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

Α.Τ.Μ.

     

  «ΕΝΕΡΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ»

1

ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Π.Μ.

2

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ηλκ. Μ.

3

ΜΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Μ.

4

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

5

ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Π.Μ.

       

  «ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»

1

ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Μ.Μ.

2

ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ

Π.Μ.

3

ΠΑΠΑΝΤΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

Π.Μ.

 

Μοίρασε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο [email protected]
kotzampasis

Συντάκτης: e-ptolemeos team