Αρχική > Τοπική Επικαιρότητα > ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΕΕ/ΤΔΜ: Πέντε συνδυασμοί διεκδικούν την ψήφο των μηχανικών (ΠΙΝΑΚΕΣ)

ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΕΕ/ΤΔΜ: Πέντε συνδυασμοί διεκδικούν την ψήφο των μηχανικών (ΠΙΝΑΚΕΣ)

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

banner tee-tdm neo-banner mikro 9x67 gia sites copy

Διασπάστηκε η ΠΑΣΚ και οι δύο συνδυασμοί που προέκυψαν δεν προδίδουν στην επωνυμία τους την πολιτική καταβολή. Οι συσχετισμοί στην απερχόμενη Διοικούσα Επιτροπή

Πέντε συνδυασμοί διεκδικούν την ψήφο των μηχανικών, στις εκλογές του ΤΕΕ Δυτικής Μακεδονίας, οι οποίες θα πραγματοποιηθούν στις 24 Νοεμβρίου.
Συνολικά για την Αντιπροσωπεία του ΤΕΕ Δυτικής Μακεδονίας είναι υποψήφιοι 202, οι οποίοι διεκδικούν μια θέση στη Διοικούσα Επιτροπή, απευθυνόμενοι στους περισσότερους από χίλιους μηχανικούς του Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας (Τμήμα Δυτικής Μακεδονίας) και ζητώντας την ψήφο τους. Για το Πειθαρχικό είναι 28 υποψήφιοι.
Οι παρατάξεις που κατέρχονται στις εκλογές, είναι:
1. «Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών (ΔΚΜ)», με εκπρόσωπο τον Κακάλη Αθανάσιο.
2. «Δημοκρατική Πανεπιστημονική Κίνηση Μηχανικών», με εκπρόσωπο τον Σιδηρόπουλο Δημήτριο.
3. «Δυναμικό Τ.Ε.Ε. Δυτικής Μακεδονίας», με εκπρόσωπο τον Μαυροματίδη Δημήτριο.
4. «Ενεργοί Μηχανικοί Δυτικής Μακεδονίας», με εκπρόσωπο τον Ντέλμα Κωνσταντίνο.
5. «Νέα Πρόταση Μηχανικών», με εκπρόσωπο τον Συλλίρη Νικόλαο.
Το τοπίο σε σχέση με τις εκλογές πριν από τρία χρόνια είναι διαφορετικό, καθώς αντί για τέσσερις συνδυασμοί που συμμετείχαν τότε, τώρα είναι πέντε οι συνδυασμοί. Η βασική διαφορά σημειώθηκε λόγω ΠΑΣΚ, η οποία έσπασε στα δύο, μόνο που οι δύο παρατάξεις που προέκυψαν από την παράταξη του άλλοτε κραταιού κυβερνητικού ΠΑΣΟΚ, τώρα δεν φέρουν πουθενά την επωνυμία «ΠΑΣΚ», αντιθέτως εμφανίζονται ως ανεξάρτητοι. Πρόκειται για τον συνδυασμό «Δυναμικό ΤΕΕ Δυτικής Μακεδονίας», υπό τον Δημήτρη Μαυροματίδη, πρώην πρόεδρο του ΤΕΕ Δυτικής Μακεδονίας και για τον συνδυασμό «Νέα Πρόταση Μηχανικών» υπό των Νικόλαο Συλλίρη, ο οποίος είναι μέλος της απερχόμενης Διοικούσας Επιτροπής, εκλεγμένος από την ενιαία ΠΑΣΚ.
Στους άλλους τρεις συνδυασμούς δεν υπάρχουν πολιτικές διαφοροποιήσεις. Η ΔΚΜ υπό τον απερχόμενο πρόεδρο, Α. Κακάλη, πρόσκειται στη ΝΔ, η Δημοκρατική Πανεπιστημιακή Κίνηση υπό τον Δ. Σιδηρόπουλο, πρόσκειται στο ΚΚΕ και ο συνδυασμός «Ενεργοί Μηχανικοί Δυτικής Μακεδονίας» πρόσκειται στον ΣΥΡΙΖΑ. Σημειωτέον ότι οι συνδυασμοί του ΤΕΕ έχουν επιχειρήσει «ανοίγματα» και δεν είναι στενά κομματικοί.
Στην απερχόμενη 9μελή Διοικούσα Επιτροπή συμμετέχουν 4 μέλη από την ΠΑΣΚ, 3 από τον συνδυασμό Ενεργοί Μηχανικοί Δυτικής Μακεδονίας και 2 από τη ΔΚΜ. Ειδικότερα συμμετέχουν οι: Από την ΠΑΣΚ οι Δημήτρης Μαυροματίδης, Ευαγγελία Γκαλιαρού, Νικόλαος Συλλίρης και Κωνσταντλινος Τσιόπτσιας. Από τη ΔΚΜ οι Αθανάσιος Κακάλης και Νικόλαος Τζούτζιος και από τους Ενεργούς Μηχανικούς Δυτικής Μακεδονίας οι Γιάννης Βάρκας, Δημήτρης Γκάσης και Κίμων Κυραλέος. Με ενδιαφέρον αναμένονται οι νέοι συσχετισμοί που θα διαμορφωθούν, οι οποίοι σίγουρα θα είναι διαφορετικοί, καθώς δεν υπάρχει πλέον ενιαία ΠΑΣΚ.
Υπενθυμίζεται ότι κατόπιν συμφωνίας, ΠΑΣΚ και ΔΚΜ μοίρασαν την προεδρία από 1,5 έτος. Στο πρώτο μισό της θητείας ήταν πρόεδρος ο Δ. Μαυροματίδης και στο δεύτερο μισό ο Α. Κακάλης.
ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΗΤΤΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΤΟΥ ΤΕΕ/ΤΔΜ

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Τ.Ε.Ε./Τ.Δ.Μ.

 

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

 

   

 
 

«ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»

 

ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  

 

1

ΑθανασόπουλοςΕυάγγελοςΠαναγιώτης

Μ

 

2

ΒύζαςΠέτροςΒασίλειος

Η

 

3

ΓρηγοριάδηςΝικόλαοςΠαύλος

Π

 

4

ΔιαμαντόπουλοςΓεώργιος- ΣτέφανοςΠαύλος

Π

 

5

ΔιάφαςΟρφέαςΓεώργιος

Μ

 

6

ΖαρογιάννηςΣπυρίδωνΧρήστος

Α-Τ.

 

7

ΙατροπούλουΧριστίνα – Αναστασία (Χριστιάνα)Χρύσανθος

Μ

 

8

ΙωαννίδηςΑπόστολοςΘεόφιλος

Π

 

9

ΚακάληςΑθανάσιοςΝαούμ

Η

 

10

ΚαραβοκύρηςΑριστοτέληςΚομνηνός

ΜΜΜ

 

11

ΚαραθάνοςΔημήτριοςΓεώργιος

Μ

 

12

ΚιάναςΣτέργιοςΜενέλαος

Π

 

13

ΚοπελιάςΝικόλαοςΗρακλής

ΜΜΜ

 

14

ΚοταρίδηςΣάββαςΙωάννης

Α-Τ.

 

15

ΛιάκοςΘωμάςΑθανάσιος

Π

 

16

ΜαλκογιάννηΑρετήΚωνσταντίνος

Μ

 

17

ΜαστρανέστηςΑπόστολοςΧρυσόστομος

Η

 

18

ΜατάναςΚωνσταντίνοςΧαρίλαος

Π

 

19

ΜητράκαΑικατερίνηΣτέργιος

Α

 

20

ΜπαρτζώκαςΖήσηςΣτέργιος

Η

 

21

ΜπιριντζήςΧαράλαμποςΜόσχος

Η

 

22

ΝτάβοςΝικόλαοςΚωνσταντίνος

Μ

 

23

ΠαπακώσταςΙωάννηςΧρήστος

Μ

 

24

ΠίτσηςΔημήτριοςΓεώργιος

Π

 

25

ΠογαρίδουΕλένηΑναστάσιος

ΜΜΜ

 

26

ΠουτογλίδηςΙωάννηςΚωνσταντίνος

Μ

 

27

ΡαμπίδηςΗλίαςΜιχαήλ

Μ

 

28

ΣτράντζαΚωνσταντίναΑλέξανδρος

Μ

 

29

ΤζιούτζιοςΝικόλαοςΙωάννης

Π

 

30

ΤζίτζικαςΓεώργιοςΚωνσταντίνος

Α-Τ.

 

31

Τοπαλίδης ΙωάννηςΑπόστολος

Μ

 

32

Τοπαλίδης ΣτέφανοςΧαράλαμπος

Π

 

33

ΤσίπηςΕυάγγελοςΒασίλειος

Α-Τ.

 

34

ΦιλλιπίδουΚυριακήΓεώργιος

Π

 

35

ΦωτιάδηςΘεμιστοκλήςΙωάννης

Η

 

ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  

 

1

ΒάιοςΧρήστοςΒάιος

Π

 

2

ΛιάμπαΘεοδούλαΠαναγιώτης

Η

 

3

ΜπασδέκηςΜιλτιάδηςΑστέριος

Π

 

4

ΝτούναςΑλέκοςΓεώργιος

Η

 

ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  

 

1

ΑντωνιάδηςΒασίλειοςΚωνσταντίνος

Α-Τ.

 

2

ΓάλλιοςΒασίλειοςΚωνσταντίνος

Π

 

3

ΔάνουΓρηγόριοςΠέτρος

Α

 

4

ΚυρκόπουλοςΘεόφιλοςΠαναγιώτης

Π

 

5

ΠαπαδόπουλοςΤριαντάφυλλοςΕλευθέριος

Π

 

ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  

 

1

ΘεοχαρίδηςΓεώργιοςΠολυχρόνης

Μ

 

2

ΚαρακόληΕιρήνηΓεώργιος

Π

 

3

ΛουκάςΑθανάσιοςΝικόλαος

Π

 

4

ΤέγαςΜιχαήλΓεώργιος

Η

 

5

ΤιριακίδηςΚοσμάςΒασίλειος

Η

 

6

ΧατζήςΠαντελήςΤρύφων

Μ

 
    

» ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»

 

ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  

 

1

ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Η.Μ.

 

2

ΚΕΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣΩΤΗΡΙΟΣ

Χ.Μ.

 

3

ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ

Π.Μ.

 

4

ΚΟΣΜΙΔΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΙΩΑΝΝΗΣ

Μ.Μ.

 

5

ΜΗΤΣΙΑΚΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Μ.

 

6

ΜΙΧΟΣΙΩΑΝΝΗΣΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

Π.Μ.

 

7

ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Π.Μ.

 

8

ΠΑΧΗ – ΚΡΟΜΛΙΔΟΥΑΓΝΗΙΩΑΝΝΗΣ

Π.Μ.

 

9

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

10

ΣΤΟΛΤΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΛΕΩΝΙΔΑΣ

Μ.Μ.

 

11

ΤΣΑΚΩΝΑ ΕΥΑΝΘΙΑΑΝΤΩΝΙΟΣ

Η.Μ.

 

12

ΤΣΙΑΜΠΑΡΛΗΣΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Η.Μ.

 

13

ΦΛΕΣΣΑΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Α.Τ.Μ.

 

ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  

 

1

ΒΕΡΤΚΑΣΟΡΕΣΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ

Π.Μ.

 

2

ΒΟΓΙΑΤΖΗΜΑΡΙΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Μ.Μ.

 

   

 

 

«ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΤΕΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ»

 

 

ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  

 

 

1

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣΔΑΜΙΑΝΟΣ

Χ.Μ.

 

2

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣΚΥΡΙΑΚΟΣΣΥΜΕΩΝ

Μ.Μ.

 

3

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Η.Μ.

 

4

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣΗΛΙΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣ

Η.Μ.

 

5

ΓΚΑΡΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

Α.Μ.

 

6

ΓΚΕΚΑΜΑΡΙΝΑΗΛΙΑΣ

Α.Μ.

 

7

ΓΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΘΩΜΑΣ

Π.Μ.

 

8

ΔΑΛΑΚΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΘΩΜΑΣ

Α.Τ.Μ. – Α.Μ.

 

9

ΖΙΩΓΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΑΥΛΟΣ

Α.Μ.

 

10

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥΟΥΡΑΝΙΑΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

Χ.Μ.

 

11

ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

12

ΚΑΜΠΟΥΡΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ

Η.Μ.

 

13

ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΣΑΣΤΕΡΙΟΣΧΡΗΣΤΟΣ

Η.Μ.

 

14

ΚΑΦΑΣΗΣΠΕΡΙΚΛΗΣΞΕΝΟΦΩΝ

Η.Μ.

 

15

ΚΟΣΜΙΔΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

16

ΚΟΥΚΟΥΛΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Η.Μ.

 

17

ΚΩΤΣΙΔΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Μ.Μ.

 

18

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣ

Μ.Μ.

 

19

ΛΙΑΚΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Π.Μ.

 

20

ΛΙΤΣΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Χ.Μ.

 

21

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μ.Μ.

 

22

ΜΑΥΡΙΔΗΣΓΡΗΓΟΡΙΟΣΟΝΟΥΦΡΙΟΣ

Π.Μ.

 

23

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΣΤΑΥΡΟΣ

Η.Μ.

 

24

ΜΕΤΑΞΑΣΧΡΙΣΤΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Π.Μ.

 

25

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΥΡΙΑΚΟΣ

Α.Τ.Μ.

 

26

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣΤΥΛΙΑΝΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Π.Μ.

 

27

ΝΤΙΝΑΜΑΡΙΑΙΩΑΝΝΗΣ

Π.Μ.

 

28

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Α.Μ.

 

29

ΣΑΜΑΡΑΕΛΠΙΔΑΤΡΥΦΩΝ

Μ.Μ.

 

30

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

31

ΣΟΥΛΗΣΟΔΥΣΣΕΑΣΑΝΤΩΝΙΟΣ

Μλ.Μ.

 

32

ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣΔΗΜΗΤΡΗΣΖΗΣΗΣ

Η.Μ.

 

33

ΤΣΟΛΑΚΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

34

ΧΑΤΖΟΓΛΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ

Η.Μ.

 

35

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Π.Μ.

 

 

 

 

ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

  

 

 

1

ΑΛΛΗΛΟΜΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΧΡΗΣΤΟΣ

Π.Μ.

 

2

ΕΛΚΑΣΗΛΙΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣ

Μ.Μ.

 

3

ΚΡΕΣΤΟΥΑΘΗΝΑΞΕΝΟΦΩΝ

Χ.Μ.

 

4

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ

Η.Μ.

 

5

ΜΠΙΡΟΣΙΩΑΝΝΗΣΣΤΕΦΑΝΟΣ

Α.Τ.Μ.

 

6

ΠΗΛΕΙΔΗΣΠΑΝΤΕΛΗΣΠΛΑΤΩΝ

Π.Μ.

 

 

ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  

 

 

1

ΖΕΡΒΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Η.Μ.

 

2

ΜΠΑΛΑΦΑΣΣΤΕΦΑΝΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Μ.

 

3

ΝΤΩΝΑΣΙΩΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Π.Μ.

 

4

ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Η.Μ.

 

 

ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  

 

 

1

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΛΑΖΑΡΟΣ

Π.Μ.

 

2

ΗΡΓΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Π.Μ.

 

3

ΚΕΧΑΪΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΑΥΛΟΣ

Π.Μ.

 

4

ΚΟΤΣΑΚΟΣΣΤΕΛΙΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Π.Μ.

 

5

ΚΟΥΖΑΡΗΣΑΝΤΩΝΙΟΣΗΡΑΚΛΗΣ

Α.Μ.

 

6

ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Π.Μ.

 

   

 

«ΕΝΕΡΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ»

 

ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  

 

1

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

2

ΓΚΟΥΝΤΡΟΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Π.Μ.

 

3

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣΘΩΜΑΣ

Π.Μ.

 

ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  

 

1

ΚΑΒΕΛΙΔΗΣΣΥΜΕΩΝΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Τ.Μ.

 

2

ΚΟΤΟΡΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

3

ΜΙΧΑΗΛΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΠΕΤΡΟΣ

Α.Τ.Μ.

 

4

ΜΠΕΝΤΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Π.Μ.

 

5

ΝΙΚΟΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΕΥΘΥΜΙΟΣ

Α.Μ.

 

6

ΤΣΙΑΓΓΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑΡΓΥΡΙΟΣ

Μ.Μ.

 

ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  

 

1

ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΟΛΥΝΕΙΚΗΣ

Α.Μ.

 

2

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑΘΕΟΔΩΡΟΣ

Μλ.Μ.

 

3

ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣΩΤΗΡΙΟΣ

Α.Τ.Μ.

 

4

ΒΑΡΚΑΣΙΩΑΝΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

5

ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

6

ΓΚΑΣΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΦΙΛΙΠΠΟΣ

Α.Μ.

 

7

ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Α.Μ.

 

8

ΔΙΑΝΕΛΗΣΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣ

Π.Μ.

 

9

ΔΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Μ.Μ

 

10

ΙΩΑΝΝΟΥΧΡΗΣΤΟΣΙΩΑΝΝΗΣ

Π.Μ.

 

11

ΚΑΡΩΝΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Μ.-Η.Μ.

 

12

ΚΙΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Π.Μ.

 

13

ΚΟΥΖΙΑΚΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣΛΑΖΑΡΟΣ

Π.Μ.

 

14

ΚΟΥΡΑΣΧΡΗΣΤΟΣΕΥΘΥΜΙΟΣ

Π.Μ.

 

15

ΚΟΥΤΡΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Μ.Μ.

 

16

ΚΟΥΤΣΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Μ.Μ.

 

17

ΚΡΕΜΜΥΔΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ

Μ.Μ.

 

18

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

19

ΛΑΓΓΑΘΕΟΦΑΝΩΘΩΜΑΣ

Μ.Μ.

 

20

ΛΙΑΚΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α.Τ.Μ.

 

21

ΜΑΛΙΟΥΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑΜΑΡΚΟΣ

Π.Μ.

 

22

ΜΩΥΣΙΑΔΟΥΣΟΦΙΑΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Π.Μ.

 

23

ΝΤΕΛΜΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ

Π.Μ.

 

24

ΠΑΚΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΛΙΑΝΑ)ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Μ.

 

25

ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

Π.Μ.

 

26

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΘΑΝΑΣΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ

Π.Μ.

 

27

ΠΑΠΠΑΜΑΡΙΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Π.Μ.

 

28

ΠΑΤΙΚΑΣΝΕΚΤΑΡΙΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ

Π.Μ.

 

29

ΠΟΛΙΤΙΔΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣΣΤΑΥΡΟΣ

Π.Μ.

 

30

ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Μ.Μ.

 

31

ΣΑΠΑΛΙΔΗΣΠΑΥΛΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Π.Μ.

 

32

ΤΕΡΤΗΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΜΑΡΚΟΣ

Π.Μ.

 

33

ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΜΙΧΑΗΛ

Μ.Μ.

 

34

ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΙΕΡΟΚΛΗΣ

Α.Μ.

 

35

ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣΣΤΑΥΡΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Π.Μ.

 

ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 

1

ΑΚΡΙΤΙΔΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΠΑΥΛΟΣ

Π.Μ.

 

2

ΓΚΕΚΤΣΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ

Π.Μ.

 

3

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΧΙΛΛΕΑΣ

Π.Μ.

 

   

 

«ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»

 

ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 

1

ΑΝΔΡΩΝΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Π.Μ.

 

2

ΚΑΡΕΤΣΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣ

Μ.Μ.

 

ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 

1

ΔΙΣΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΒΥΡΩΝ

Π.Μ.

 

2

ΠΑΠΑΝΤΙΝΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΡΓΥΡΙΟΣ

Π.Μ.

 

ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 

1

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Η.Μ.

 

2

ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣΣΤΥΛΙΑΝΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ

Μ.Μ.

 

3

ΒΟΥΤΣΚΙΔΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΙΩΑΝΝΗΣ

Ηλκ.Μ.

 

4

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΝΤΩΝΙΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Μ.Μ.

 

5

ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥΕΛΕΝΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Μ.Μ.

 

6

ΚΑΛΩΤΑΠΕΤΡΟΥΛΑΛΑΖΑΡΟΣ

Μ.Μ.

 

7

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ

Μ.Μ.

 

8

ΚΕΣΚΙΛΙΔΗΣΠΑΥΛΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Π.Μ.

 

9

ΚΟΚΟΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΛΟΥΚΑΣ

Μ.Μ.

 

10

ΚΟΥΖΙΑΚΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μ.Μ.

 

11

ΜΑΤΡΑΠΑΖΙΔΗΣΣΩΤΗΡΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α.Μ.

 

12

ΜΠΑΚΑΝΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΙΩΑΝΝΗΣ

Π.Μ.

 

13

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣΓΡΗΓΟΡΙΟΣΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

Μλ.Μ.

 

14

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΙΩΣΗΦΓΑΒΡΙΗΛ

Μλ.Μ.

 

15

ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

Μλ.Μ.

 

16

ΠΟΛΥΖΑΚΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣΛΙΒΕΡΙΟΣ

Μ.Μ.

 

17

ΠΟΥΤΑΧΙΔΟΥ ΚΑΡΙΝΕΙΩΑΝΝΗΣ

Π.Μ.

 

18

ΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣΠΕΡΙΚΛΗΣΑΝΤΩΝΙΟΣ

Η.Μ.

 

19

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣΣΑΒΒΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣ

Μλ.Μ.

 

20

ΣΤΥΛΙΔΗΣΑΝΔΡΕΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Π.Μ.

 

21

ΣΥΛΛΙΡΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΧΡΗΣΤΟΣ

Μ.Μ.

 

22

ΤΑΒΟΥΛΑΡΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΗΛΙΑΣ

Η.Μ.

 

23

ΤΕΝΤΣΟΓΛΙΔΟΥΜΑΡΙΝΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μλ.Μ.

 

24

ΤΖΑΓΚΑΡΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

 

25

ΤΟΚΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μ.Μ.

 

26

ΤΣΙΚΟΥΡΩΝΑΣΗΛΙΑΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Π.Μ.

 

27

ΦΕΛΕΚΙΔΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μ.Μ.

 

28

ΧΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

Π.Μ.

 

ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 

1

ΙΩΑΝΝΟΥΗΛΙΑΣΠΑΥΛΟΣ

Π.Μ.

 

2

ΙΩΑΝΝΟΥΧΡΗΣΤΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Μ.Μ.

 

3

ΜΠΡΑΓΙΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΧΡΗΣΤΟΣ

Π.Μ.

 

4

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣΜΙΧΑΗΛΧΡΗΣΤΟΣ

Α.Μ.

 

5

ΣΑΧΙΝΙΔΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ

Π.Μ.

 

6

ΣΙΑΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Π.Μ.

 

 

 

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Τ.Ε.Ε./Τ.Δ.Μ.

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

   

«ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»

 

 

1

ΓκολογκίναςΝικόλαοςΚίμων

Π

2

ΚοκόληςΚωνσταντίνοςΑνδρέας

Α

3

ΚοπελιάςΝικόλαοςΗρακλής

ΜΜΜ

4

ΝομικόςΚωνσταντίνοςΕυάγγελος

Η

5

ΠαπαβραμίδηςΔημήτριοςΘεμιστοκλής

Η

6

ΧαδιόςΔημήτριοςΕλευθέριος

Α

   

«ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»

1

ΚΕΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣΩΤΗΡΙΟΣ

Χ.Μ.

2

ΚΟΣΜΙΔΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΙΩΑΝΝΗΣ

Μ.Μ.

3

ΠΑΧΗ – ΚΡΟΜΛΙΔΟΥΑΓΝΗΙΩΑΝΝΗΣ

Π.Μ.

4

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

5

ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΛΕΩΝΙΔΑΣ

Μ.Μ.

6

ΤΣΙΑΜΠΑΡΛΗΣΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Η.Μ.

   

 «ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΤΕΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ»

1

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΙΩΑΝΝΗΣ

Χ.Μ.

2

ΚΑΡΑΜΠΑΚΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Μλ.Μ.

3

ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥΜΑΡΙΑΓΕΩΡΓΙΟΣ

Π.Μ.

4

ΜΙΣΙΚΟΓΛΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΣΑΒΒΑΣ

Π.Μ.

5

ΜΠΑΤΣΕΛΑΣΘΩΜΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Τ.Μ.

6

ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΠΕΤΡΟΣ

Π.Μ.

7

ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣΧΡΗΣΤΟΣΚΟΣΜΑΣ

Π.Μ.

8

ΦΙΛΙΟΣΦΙΛΙΠΠΟΣΑΣΤΕΡΙΟΣ

Α.Τ.Μ.

   

 «ΕΝΕΡΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ»

1

ΓΙΑΝΝΕΛΗΣΣΤΑΥΡΟΣΧΡΗΣΤΟΣ

Π.Μ.

2

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΧΡΗΣΤΟΣ

Ηλκ. Μ.

3

ΜΕΛΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Μ.

4

ΣΤΑΜΑΤΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Π.Μ.

5

ΤΣΙΡΟΥΛΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΙΩΑΝΝΗΣ

Π.Μ.

    

 «ΝΕΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»

1

ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Μ.Μ.

2

ΚΟΣΜΙΔΗΣΠΑΥΛΟΣΑΒΡΑΑΜ

Π.Μ.

3

ΠΑΠΑΝΤΙΝΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΡΓΥΡΙΟΣ

Π.Μ.

 

Κοινοποιήστε το άρθρο...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print
Στείλε μας Φωτογραφίες, Μηνύματα και Καταγγελίες στο ptolemeos@e-ptolemeos.gr
kotzampasis

Συντάκτης: e-ptolemeos team